Jakou vůni místo Hugo Boss XX

jekaterinka 27.02.12 20:51

Jakou vůni místo Hugo Boss XX

Dobrý den, zdravím všechny. Dnešní zážitek z parfumerie mě donutil se zaregistrovat, protože jsem pochopila, že od paní prodavačky se pomoci moc nedočkám (hlavně po tom, co se mi snažila vnutit koupi ihned po nastříkání na kůži - vždyť se to ani nestačí rozležet). Hledám něco nového místo mojí oblíbené Hugo Boss XX - přibližně stejného, přesto trošku jiného. Paní prodavačka mi nabídla The Beat a Attimo - ale ani jedna se mi tedy nezdá podobná. Attimo je na mě po nastříknutí nejdřív pěkná, pak je z toho pánská kolínská a pak po dvou hodinách bolehlav. The Beat je ze začátku pěkný, ale cca po hodince je z něj mýdlo. Na papírku zůstaly příjemné, takže u mě nemůžou na kůži, až budu mít zbytečných pár peněz, pouvažuji o jedné z nich jako o vůni, kterou si budu aplikovat pouze na oblečení. Nemáte někdo nějaký nápad, kterou vůni bych mohla ještě vyzkoušet (neměla by v tom být vanilka, nekamarádíme spolu)? Díky za odpovědi a nápady :kytka:


Reklama

Pozér 28.02.12 11:37

Ada píše ve své recenzi, že podobná je Sensi Jewel (Giorgio Armani). To si myslí i na fragrantica.com, kde za podobnou považují i Vera Wang (Vera Wang). Myslím, že doporučení z těchto zdrojů určitě stojí za to vyzkoušet.
Prodavačkám v parfumerii už nedovedu věřit a tak se jich na nic neptám.
Jinak já Huga Bosse XX neznám, znám jen svojí Hugo Boss XY a ta je moc příjemná na nošení.

jerry 28.02.12 12:42

Akorát Sensi Jewel budeš dost těžko shánět - 8 let stará limitka…to je drahá legrace i na e-bay ;)

jekaterinka 28.02.12 17:40

HB XY by měla být pánská verze od XX, o té uvažuji, že bych jí pořídila příteli, ale musím opatrně, momentálně jsem mu podstrčila vzoreček HB Orange pro muže a občas se tím poťupá a očichává se. Nemůžu na něj moc hrr:)

jerry píše:
Akorát Sensi Jewel budeš dost těžko shánět - 8 let stará limitka…to je drahá legrace i na e-bay ;)

Myslela jsem spíš něco běžněji dostupného. Zkusím si sehnat Veru Wang, uvidíme, co to udělá:)

díky za reakce

Tassia 13.03.12 11:40

http://www.parfemy-elnino.sk/hugo-boss.

Tu som našla, že sa dá ešte objednať… Ak máš záujem

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama