Jakou vůni poradíte?

Marianna 23.11.09 08:23

:D Poison mě taky napadl, zkoušela jsem ho o víkendu, mj. taky proto, abych si doplnila mezery v parfémovém vzdělání. Varována složením jsem tušila, co mě čeká a předtuchy se i vyplnily - na mé kůži vylezla především tuberóza, kterou mám jako nepřítele č. 1.

Dnes jsem si psala s kamarádkou, pro matinku už nic testovat nebudeme, protože objednala naprosto na slepáka jeden ze tří tipů, co jsem jí dala a to Joop! Femme. Snad mě po vánocích nepřijedou v tandemu ukamenovat. :P

jonys 7.12.09 17:15

prosím radu - dior

Prosím Vás o radu, chci koupit mamince, která snad celý život používá pouze Diory, ježíška.
Mám spadeno na Hypnotic, Midnight Pison nebo klasický Poison. Její poslední oblíbenec byl Addict, ale já bych chtěla změnu /ona možná ne, nevím-ale ježíšek je ježíšek, že. Poradíte?

Kerze 7.12.09 17:22

jonys, a které Diory už měla ? Ony jsou totiž každý jiný, takže je těžko radit. Pokud víš jistě, že od Diora bude nosit cokoli, tak bych řekla, že Addictu je nejblíže Hypnotic a Dolce Vita. A co Dune ?

Elvira 7.12.09 17:42

Jsem pro Hypnotic. Když se jí líbí Addict. Jak říká Kerze, Dune by se mohla taky líbit.

jonys 7.12.09 18:03

díky, já si taky myslím, že Hypnotic. Nejdéle používala klasický Dior s kohoutí stopou, ale já ho strašně neměla ráda a tak se postupně nechala umluvit ke změně. Pak přišel Addict a mezitím na vystřídání J´adore, ale ten se jí zdál moc kytičkový.
Myslím, že by to mohla být jakákoliv značka, ale mamka si na nějaké zkoušení moc nepotrrpí /nevím po kom jsem/ a tak mám pocit, že když bych koupila Dior, necítila by se ošizená…no snad víte jak to myslím…prostě starší paní

Elvira 7.12.09 18:12

Miss Dior měla mamka léta taky a teď má Dune a J´adore. Hypnotic je krásná alternativa k Addictu.

Hailstone 7.12.09 18:23

Děcka bacha, Hypnotic , Addict, Poison, Midnight P. mám všechny moc ráda , ale Dune ani náhodou…fuj,tajksl..zkouším ho po všech letech už asi postý a pořád stejný smrad… :(

Líbí se mi Midnight Charm ..jen nevím, jestli se dá někde sehnat…dlouho jsem se po něm nekoukala.

Dalia 7.12.09 18:45

Já mám od Diora nejraději Hypnotic a Addict ( a líbí se mi i ty odlehčené verze ) a také Poison. Midnight neznám. J´adore mi nedělá dobře ( skutečně moc kytičkový ), Dune se mi líbila chvíli, ale při delším nošení mi trochu vadí.Nevoní mi Tendre Poison - ten na sobě nesnesu a Dolce Vita je pěkná, nekomfliktní jemná vůně.

1Miru 7.12.09 18:45

Addict - moje láska :heart:
Dior Tender - moc pěkný!
Hypnotic - dobrý
Midnight Charm - taky dobrý
Dune - v žádném případě…

Elvira 7.12.09 18:51

Hypnotic, Dolce Vita, Poison, Dune, Addict … - ano
Tendre P., Pure P., J´adore - nee, nejsou ošklivé, ale mít nemusím.

Miss Dior původní - nádhera :heart: , možná bys měla mamince koupit tu Miss Dior s kohoutí stopou, když ji původně nosila. Tobě se sice nelíbí, ale mamince myslím ano. :wink:

Kerze 7.12.09 19:15

Já nevím, jestli bych kupovala Hypnotic naslepo…asi radši ne…To je jiný typ než Addict.
jonys, pokud nejde vyloženě o Dior, tak bych asi raději šla třeba do Samsary. Hypnotic je příliš sexy, vyzývavý, každé nesedne, ke každé se nehodí. Samsara je krásný teplý a elegantní orient a líbí se snad všem…a má taky červený flakón, jako Hypnotic… :D

A možná by fakt nejlepší byla Miss Dior :D

jerry 7.12.09 19:24

Jestli maminka používala Dior s kohoutí stopou, tak potom bacha na reformulované parfémy (např. klasický Poison, Dioressence, Miss Dior, Diorella). Mě osobně ani jeden z nich teď nevoní - a to jsem většinu z nich před reformulací měla (a Poison a Dioressence byly mí extra oblíbenci).

evixx 7.12.09 19:29

… Samsara že se líbí všem ? … :conf:

1Miru 7.12.09 20:03

…no, „nahradit“ ADDICT …?. - to fakt nelze! - je úžasný, neopakovatelný a pokud ho někdo má rád, tak nenahraditelný(mluvím za sebe, zkušenost…)
Daly by se vybrat gurmánské, orientální vůně, vůně,alespoň trošinku typově podobné…,
ale jestli maminka ten Addict miluje, nic jí ho nenahradí…
Takže - já bych koupila Addict v nějaké sadě(s mlíkem, či kabelkou nebo co se k tomu dává do kazet..?.) …a když mamču „neodbýt“ „obyčejnější“ značkou…,
tak na risk
FLOWERBOMB Viktor+ Rolf
ANGEL Thierry Mugler
GUCCI by GUCCI EdP
INSOLENCE Guerlain(nejraději EdP, příp. EdT)
:roll: :D

domenica 7.12.09 20:07

No to určitě ne. Mně teda dost (hlavně extrait), ale jinak. Dívala jsem se do místního hodnocení a: 30 x palec nahoru, 15 x střed, 14 x palec dolů … málokterá vůně má tak rozmanité hodnocení.

Já bych mamince v žádném případě nekupovala Miss Dior, Diorellu, Diorissimo … protože voní dávno jinak než dříve (jak už se zmínila Jerry). Ledaže bys chtěla kupovat nějaký vintage flakon na e-bay.

Z těch současných bych klidně zkusila Hypnotic. Anebo bych jí namalovala a dala pod stromeček poukázku na nákup vůně od Diora … a ať si vybere sama. :wink:

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
Váš příspěvek