Jakou vůni poradíte?

zdensy 7.12.09 20:43

Zkus jí dát Dior Poison Tendre. nosí moje matka a nedá na něj dopustit už snad deset let :D

jasmina 7.12.09 21:52
evixx píše: … Samsara že se líbí všem ? … :conf:

taky jsem se pozastavila :lol:

macska 7.12.09 22:40

že jo!

(ale já neunesu ani Addict… ale Hypnotic zase jo)

Cuquita 8.12.09 00:19

Souhlasim s Kerze, Hypnotic bych naslepo nebrala. Mne se treba Addict libi moc a moc, ale do Hypnoticu bych rozhodne nesla, takze bych se na podobnost moc nespolehala.

Dalia 8.12.09 06:43

Můj skromný názor je, že Addict a Hypnotic si nejsou vůbec podobní. Pro můj nos určitě ne. Ale líbí se mi oba. 8)

Myskamauska 8.12.09 08:47

Z těchto dvou bych naslepo nebrala ani jeden,protože kupříkladu já je nemůžu a co kdyby jsi byla stejný případ!!!

Kerze 8.12.09 09:55
jasmina píše:
taky jsem se pozastavila :lol:
:D Nosí ho jedna moje známá a kamkoli příjde v oblaku Samsary, tak se lidi můžou zbláznit blahem - byla jsem několikrát svědkem davového šílenství… :D

Ale, koukla jsem tady do statistik, jak je oblíbený Addict. To bych do něj teda neřekla. Taky jsem na něj měla hodně pochval, ale koro stejné množství zhnusených komentářů…

Violet123 8.12.09 11:40

Když už jsme u těch Diorů… Moje mamina stále truchlí po Tendre Poison… Zásoby máme vytvořené, ale nejsou na věky… Co by ji mohlo ještě vonět - třeba i z nikových vůní? Už jsem posháněla hodně vzorečků, ale stále hledám další tipy:-))). Cabotine od Gres ji doslova urazila:-))), jakže si prý můžu myslet, že by byla podobná:-)?! Vedle Tendre Poison má ráda Chanel n. 5, Pleasures od E.L., Miracle od Lanc. a občas i Euphorii, CK. Co na to odborný poradní sbor:-)))? Předem všem díky za tipy!!!

kosmetika0 8.12.09 12:01

Včera byla u mě mamča, zrovinka mi přišel domů balíček s Trésorem http://www.arome.cz/…tailvune.php?… a byla z něj úplně nadšená! Možná další typ? :wink:

jasmina 8.12.09 13:02

kerze nj, ale to je neco trochu jineho ;) - spouste lidi na jinych nevadi vune, kterou by sami na sobe nesnesli (pripadne ji obecne dokonce nesnaseji) - proste dotycny prijde a hezky zavoni, okoli to potesi, tak proc nepochvalit

navic ja mam treba pocit, ze takove komplimenty nejsou nikdy pouze na parfem samotny - spis ze jsou vzdy na fesnou (sympatickou/prijemnou) nositelku, ktera navic hezky voni

Violet123 8.12.09 13:28

Trésor není špatný odhad, ten máma měla taky, ale znovu už ho nechce…

Kerze 8.12.09 13:57
jasmina píše:
kerze
navic ja mam treba pocit, ze takove komplimenty nejsou nikdy pouze na parfem samotny - spis ze jsou vzdy na fesnou (sympatickou/prijemnou) nositelku, ktera navic hezky voni

To souhlasím, ale tohle určitě není ten případ. Dotyčná není ani mladá, ani hezká, dokonce ani příjemná…taková postarší almaroidní fúrie…se Samsarou… :P

Naja 8.12.09 17:03

Já bych bez maminčina souhlasu moc neexperimentovala, některé dámy jsou až (pardon) kurevsky konzervativní, buď vzít na čuchanou nebo koupit zase Addict. Za sebe říkám Addict jo, ale používala jsem jen na plesy a tam zas tak často nechodím :wink: a sladších orientů (včetně Samsary) mám dost, tak šel k jiné majitelce. Hypnotic mám a líbí se mi moc. Tendre Poison, Dune a Jadore ani náhodou, ty mi nesmí přes práh :!:

renyš 11.12.09 08:57

Addict se mi líbí, ale Hypnotic ani Samsaru bych nechtěla, na mne jsou moc těžké.
Dolce Vitu či Midnight.

simki 12.1.12 14:45

I já jsem nováček,nepamtuje si někdo vůni Sultane,nebo tak nějak se jmenovala,také tápu a hledám,nechci nic davového,myslím ,že ted je to Chloe,mám ráda frézie,kosatec,ale chtěla bych zkusit něco jiného,co Samsara,něco,co voní v místnosti,i když už vy tam nejste,což se mi stalo kdysi u p.učitelky v r.1997 :lol: s její Eternity :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
Váš příspěvek