Jakou vuni si vezmete pod stromecek? / na silvestra?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Černá káva 23.12.14 00:39

@otakara Tak si řekneme po vánocích :D

Foteini 23.12.14 08:16

Já to vidím na Blue Amber, mám nový odstřik. Nebo na některý vanilkový Shalimar.

Arome renet 23.12.14 08:51

Vonět se pod stromeček nebudu. Ježíšek mi přinese parfém (doufám), navonim se až potom :) Na Silvestra jsem sama s malým, tak to bude jen tělové mléko na spaní a přes den ? Tak buď vůni od Ježíška, nebo oblíbený Addict :)

Poéma 23.12.14 10:10

Vím, že pod stromečkem žádný parfém nenajdu, tak se navoním svým svátečním a nejoblíbenějším Chanelem Bois des Iles č.p.

Bridgett 28.12.14 13:50

Tak já na Štědrý den voněla No.5 :srdce: Normálně ji moc nenosím, spíš jen doma na pohodu a na spaní. Ale k takovéto slavnostní příležitosti mi připadá jako stvořená!
Na silvestr ještě nevím, budeme stejně jen doma, válení na gauči a tak, takže asi spíš něco lehkého… nevím ještě :think:

Nakonec jsem byla tak hrozně přesycena vůní smaženého kapříka, rybí polévky a Vánočního stromku (to vše bylo až na pokraji bolehlavu), takže jsem sáhla po nekonfliktním Trussardi My Name :lol:

otakara 30.12.14 09:45

@Černá káva Možno budem opakovať po tebe - vezmem si zajtra nejakú čarodejnícku, Mandragore Pourpre edt by mohla byť, ale možno i žihľavové Ninfeo Mio , alebo niektorú z mojich zanedbávaných, uvidím…

otakara 30.12.14 09:47

@Darina Valehrachová tiež som mala v ruke Trussardiho- Essenza del Tempo vzorka mi stačí, nie je to oplakaná Skin :|

otakara 31.12.14 07:35
@Černá káva píše:
@otakara Tak si řekneme po vánocích :D

Tak námatkovo-viď vlákno Čím jste dnes navoněné - Musc Black , dobrá čarodejnica - idem sa upraviť k zrkadlu, neviem, či aj môj ranný výzor tomu nenasvedčuje!

Bridgett 01.01.15 19:57

Tak já měla včera Amor Amor - už od rána a zapomněla jsem přiživit, takže tak :mrgreen: Ale byla jsem doma, na gaučíku a v župánku - kdybych razila někam ven, tak budu vůni řešit víc…

A teď tak přemýšlím… :think: dneska jsem se úplně zapomněla navonět 8o :twisted: :mrgreen:

Doufám, že se nevyplní ,,jak na Nový rok, tak po celý rok" :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek