Jaký je Incanto Charms?

Janiik 04.04.08 01:02

Ahoj holky, vybírám vůni na léto a už jsem toho hodně očichala, ale pořád si nemůžu vybrat. Letničky totiž moc nemusím, ale taky nechci zvedat lidem v okolí žaludek :). Do užšího výběru postoupil Salvador Dali - Sea and Sun…a chtěla bych očuchat taky Incanto Charms, někde jsem na něj četla hodně kladných ohlasů. Bohužel ji nikde nemůžu objevit, poradíte mi, kde v Praze se dá očichat? Nebo jak voní vám, co jste ji vyzkoušely nebo ji vlastníte? Děkuji za ohlasy..


Reklama

bounty 04.04.08 09:56

ahoj Janiik, Incanto Charms je velmi pekna vona, svieza, trosku sladka, avsak je tam jedna zlozka, ktora mne trosku vadi.. ale tiez ju ponechavam v uzsom vybere :-) urcite ju najdes v marionnaud, vo fann, v douglas (neviem ako v prahe, ale v bratislave je vsade :-) )

Tamca1 04.04.08 18:12

Ahoj Janiik, podle recenzí, které jsem četla nejlépe dopadlo Incanto shine, i co se do výdrže týče, tak jsem ho hnedka šla zkusit, ale na papírku se rozvonělo do laciné kolínské a to jsem byla ve dvou různých parfumériích a teď ho mám i ve vzorku doma. Ze začátku voní hezky, ale pak se z něj stane vyloženě pánská vůně a potvrdily mi to i kamarádky. Vyzkoušeno jak na kůži tak na papírku. Tak jsem šla zkusit Incanto Charms a musím říct, že mi voní mnohem více i po nějaké době, jen se bojím jestli nebude mít slabou výdrž. Možná by stálo za zkoušku i Incanto Dream, ale to bohužel nikde neměli.

Janiik 04.04.08 20:03

Incanto Dream mají v Douglasu na Chodově, vím, že jsem ho zkoušela, bohužel si vůbec nepamatuju, jak vonělo…teď je navíc ještě nové Incanto Heaven :)…můžeš mi říct, kde jsi ho zkoušela? Hned bych tam běžela :)…jinak, Shine mi taky moc nevoněl, cítila jsem dřevité tóny a ty já ve vůních moc nemusím..

Tamca1 05.04.08 14:43

Ahoj Janiik, tak já jsem Incanto Charms zkoušela v Olomouci v centru ve Fannu a pak ještě v Olympii-taky v Olomouci a tam ho měli jak ve Fannu, tak v Douglasu, ale bohužel už tam nebylo Incanto dream, které jsem chtěla vyzkoušet a dokonce mi prodavačka řekla, že už se ani nemá vyrábět. Tak dobře pořiď a dej pak vědět.

Janiik 05.04.08 15:25

Ahoj Tamco, určitě dám vědět, v týdnu budu v Praze, tak oběhám všechny nákupní centra, to by bylo, aby ho někde neměli :). Láká mě čím dál víc..k tomu chci vyzkoušet ještě Addict 2 a Bright Crystal…vybírám na léto a asi nezůstanu u jedné :). Ale nejvíc se stejně těším na Incanto Charms…očichám ještě znovu In. Dream a napíšu Ti sem podrobně dojmy…

bounty 05.04.08 18:39

No, pred chvilockou som bola v Douglase ovonat Charms, no, nie je zle, sladucke ako lizatko, taka vesela vona, na leto moze byt, ale viac ako 30 ml balenie by som nekupovala ;-)


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama