Jaký máte mobil?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
gentiana 27.4.09 09:12
pichjit píše:
Pro mě na nic Gentiano, ale mám Ericsson, pět let a dobrý :lol: Zahozen nespočetněkrát oběma kluky :!:

Takovýho toho velikýho erika s anténou na vydloubávání očí nepřátelům jsem měla moc let a byl výbornej, jediné, čemu údajně neodola, byla domácí slivovice. Což jsem teda nezkoušela já. Umřel věkem, mezitím se Ericsson zaprodal Japoncům a začal vyrábět zaměnitelné bazmeky, takže mám gumovou Nokii, ale to už není ono.
Já ten telefon potřebuju totiž velkej. Už ta nokije je na dolní hranici přijatelnosti - potřebuju prostě poznat, že ten telefon mám, a jakmile se velikostí blíží pudřence, je to v kélu. Nemluvě o tom, že nevidím na displej.

gentiana 27.4.09 09:15
chaantal píše:
Na parádu!!! :DTaky řekla bych pro tebe platí zásada - čím levnější a obyčejnější - tím lepší :wink:

No, ty levný bývají mimořádně hnusný, protože se blejskají, ale lacině. Ne, pořádně pogumovanej, nejlépe tmavě modrej nebo černej, s vnitřním titanovým rámem, vodovzdornej a s baterkou, co vydrží týden. Jako byl ten starej nerozbitnej Erik, kterej mimochodem, když byl novinka na trhu (a mluvím tak o roce 2002) stál okolo jedenácti tisíc. A měl Tetris:D Já jsem jednoduchý člověk, ale to neznamená, že jsem primitivní socka.

Popelka 27.4.09 09:36

Tak já jsem jeden čas byla taky ujetá na mobily, už mám asi 15.Měnila jsem mobily cca tak po 1/2 roce.Od té doby co jedu v parfémech na mobily kašlu.Už druhý rok mám N 6500 a jsem spokojená.Dřív, jak vylezla nějaká novinka,musela jsem ji mít. Za mobil jsem dala nejvíce 15 tisíc a můžu říci, že je to opravdu zbytečné.Za tu cenu je moře vůniček a uspokojení určitě lepší než z mobilu. :lol:

Ambrožová Lenka 27.4.09 09:49

To se divím, že může někoho mobil tak brát. Mám to jako Popelka, lepší jsou vůničky. Od mobilu očekávám, že dlouho vydrží baterka, zatelefonovat si a poslat sms. Nic víc, nic míň. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
shanin 27.4.09 10:56

Che, já jsem si asi před rokem nechala nadělit soudobý telefon. Už se mi nechtělo poslouchat posměšné poznámky na můj Siemens C35i, který jsem měla od maturity - a fungoval pořád výborně, jen se jednou za dva roky musela vyměnit baterka. Rozdíl mezi starým a novým je pro mě jenom v tom, že v novém je místo na hrozně moc zpráv (ten starý Siemens si pamatuje 20), takže nepromazávám několikrát do týdne, ale párkrát za rok. :-)

xronos 27.4.09 11:36
gentiana píše:
chaantal píše:
Na parádu!!! :DTaky řekla bych pro tebe platí zásada - čím levnější a obyčejnější - tím lepší :wink:
No, ty levný bývají mimořádně hnusný, protože se blejskají, ale lacině. Ne, pořádně pogumovanej, nejlépe tmavě modrej nebo černej, s vnitřním titanovým rámem, vodovzdornej a s baterkou, co vydrží týden. Jako byl ten starej nerozbitnej Erik, kterej mimochodem, když byl novinka na trhu (a mluvím tak o roce 2002) stál okolo jedenácti tisíc. A měl Tetris:D Já jsem jednoduchý člověk, ale to neznamená, že jsem primitivní socka.

Aaaach, jak ja ti rozumim :)

det som engang var …

Širín 27.4.09 11:40

""http://img258.imageshack.us/img258/8326/mobil.jpg:http://img258.imageshack.us/…26/mobil.jpg

… nemám ho ani rok a už se rozpadá.

Fanfan 27.4.09 11:43

Širín, vidíš a ten se mi zrovna líbil…

Mě dneska přišla poukázka od O2, budu kupovat nový, jsem zvyklá na Eriky a oni zrovna mají pomalu všechny v doprodeji… :roll: Váhám, laboruju nad nějakou Nokií, ale posledních x let jsem měla vždy Sony Ericsson a vždy vyhovoval… :conf: :arrow: akorát možná když tak koukám na ten Širínin, tak vysouvací mechanismus nebrat pokud se to rozpadá. :idea:

Perla 27.4.09 11:49

Já mám už dosluhující a rozpadající se Nokii 3100, vyhlídla jsem si Nokii 6300, ale než jsem se rozhoupala ke koupi, nabízejí jí v několika barevných provedeních a já samozřejmě nevím, jakou si mám vybrat :oops: :roll:

Širín 27.4.09 11:55
Fanfan píše: Širín, vidíš a ten se mi zrovna líbil…Mě dneska přišla poukázka od O2, budu kupovat nový, jsem zvyklá na Eriky a oni zrovna mají pomalu všechny v doprodeji… :roll: Váhám, laboruju nad nějakou Nokií, ale posledních x let jsem měla vždy Sony Ericsson a vždy vyhovoval… :conf: :arrow: akorát možná když tak koukám na ten Širínin, tak vysouvací mechanismus nebrat pokud se to rozpadá. :idea:

Opravdu, není po mechanické stránce dobrý… Špatně se mačkají tlačítka, co jsou na vrchním krytu a mám promáčklý lehce displej.
Funkce mi ale vyhovují.

Fanfan 27.4.09 11:56
Perla píše:
Já mám už dosluhující a rozpadající se Nokii 3100, vyhlídla jsem si Nokii 6300, ale než jsem se rozhoupala ke koupi, nabízejí jí v několika barevných provedeních a já samozřejmě nevím, jakou si mám vybrat :oops: :roll:

To máš ještě dobré. Já když jsem se rozhodla, že chci Erika W910i a červeného, zařadili ho do výprodeje a tady ho nemají, takže mám asi smůlu. :lol: Ale jak tak koukám na Širínin, možná dobře, protože W910i je sice dražší, ale stejný mechanismus, takže si počkám, na co mě budou lákat v květnu, až vyřadí všechny doprodeje. :P Případně jestli polevní tu véčkovou Nokii, co se mi líbí… :lol:

macska 27.4.09 12:02

Poté, co mi můj drahý milovaný Alcatel přezdívaný pádlo (kromě jiného přežil i kočičí chcanky), vydržel bez nabití celý 1 den a při pokusu o přijetí hovoru se vypínal, jsem byla nucená si opatřit Eríka W810i, mám ho skoro 3 roky. Z 3.14čovinek využiju pouze světlo, když hledám něco pod stolem, nebo když se mi tuhle na nějakém technicky vymakaném záchodě samo zhaslo světlo a já nemohla otevřít ten jejich ještě víc technicky vymakaný zámek. Akorát se obávám, že baterka už má taky svá nejlepší léta ze sebou.

klubko 27.4.09 12:07

Preferuji telefony Nokia, přijdou mi nejlogičtější. Mám 6300 - stříbrný. Měnit jen tak nebudu :)

jasmina 27.4.09 12:16

.

Slimek 27.4.09 12:28

Taky jsem vždycky jela v Nokiích, jakmile se naučíte je ovládat, je škoda měnit.

…ale loni v létě jsem dostala I-phone a nedám na něho dopustit.

Mám v něm celý svět!

To že umí docela dobře fotit, navigovat, má obrovskou pamět, takže mp3, ale i filmy (kde funguje rovněž jako přenosové medium, takže při napojení na televizi je to vlastně dvd), je jenom vedlejší.
Skvělé je ovládání internetu, vyhovuje mi nepřeberné množství doplnujících a občas až neuvěřitelných aplikací. Uchvátila mě například možnost nahrát si a číst knížky (velikost písmenek dle libosti, a jiné vychytávky). Tlačítkové ovládání už bych taky nikdy nechtěla, takže příště zase on :heart: .

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Váš příspěvek