Jaký máte mobil?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
katerinka 28.4.09 08:51

Nemáte někdo HTC? brousím si na něj zuby :D

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/041ZHT … o-eng.html

klubko 28.4.09 08:57
katerinka píše:
Nemáte někdo HTC? brousím si na něj zuby :Dhttp://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/041ZHT … o-eng.html

No tak to už je hezká vychytávečka :wink:

paty 28.4.09 10:11

Ale asi by mě rozčilovala ta klávesnice.Tyhle typy se mi moc nelíbí.Já radši klasiku :wink:

Myskamauska 28.4.09 12:13

Vypada to hezky,ale bude to mit asi strašne mrňavou klávesnici a to by mě dost vadilo.

pichjit 28.4.09 12:32

Něco ve stylu „Vlastníme nakrátko utržené sluhátko“ :lol:

Alena 28.4.09 14:50
jitka006 píše:
No holky taky jsem ujetá na mobily, teď už ne tolik jako dřív, ale pořád mě lákají.Mám ráda takové ty hodně technoidní co mají systém a lze je používat jako malé pc.Musela jsem mít každy rok nový, jenže zase ty parfémy… tak jsem slevila z mobilů :P

jsem na tom Jitko úplně stejně!! taky nebyl problém i dva telefony do roka :roll: s každou přicházející novinkou jsem šílela a mermomocí ji chtěla.. ted šílím zase na Adě, takže poslední mobil mám už rok a jsem s ním max. spokojená a navíc se mi ještě i líbí :lol: mám bordo metalízový vysouvací ericson ( MP, rádio, foták 2 mega ), několikrát vypadl z kapsy na silnici a zatím všechno v pohodě.. před pár lety jsem nic jiného než Nokii nechtěla, ted jsem zakotvila u Ericsonů ( mám asi 4. ) a nedám na ně dopustit.

verunka2201 29.4.09 00:19
Alena píše: …mám bordo metalízový vysouvací ericson ( MP, rádio, foták 2 mega ), několikrát vypadl z kapsy na silnici a zatím všechno v pohodě.. před pár lety jsem nic jiného než Nokii nechtěla, ted jsem zakotvila u Ericsonů ( mám asi 4. ) a nedám na ně dopustit.

Ali, myslíš tenhle? http://www.letsgomobile.org/…on-w910i.jpg Já o tomhle přemýšlím už déle, moje stará dobrá 6230i už nějak dosluhuje… ale právě že jsem taky nokiová, v životě jsem nic jinýho neměla, a tak mi u Sony Ericssonů přijde jednak nepohodlná klávesnice (malý a tvrdý čuflíky) a jednak to menu je vizuálně zpracované tak, jako kdyby to byla hračka pro děti… :roll: Teda, aspoň mě to tak přijde.
Na druhou stranu bývá leckde zadobře a já už fakt každý den trnu, kdy mi můj telefonek dá sbohem :(

Oleka 29.4.09 00:57

Potřebuji mobil :
1. dobře hmatatelný
2. aby v ohni nehořel a ani ve vodě netonul, a aby po nesčetném množství upadnutí na asfalt, na dlaždičky a na cokoliv jiného mě pořád dobře fungoval
3. mobil potřebuji jen na telefonování a sms, fot´ák v mobilu nepotřebuji, fotky udělám normálním kvalitním fotoaparátem (proč bych tedy jinak ho měla ?)
4. abych mohla normálně posílat sms - potřebuji velkou klávesnici !!!
5. asi jsem trochu hluchá a z důvodu špatného ranního vstávání potřebuji dobrý zvuk v mobilu a pro budík.
6. na designe kašlu, protože když po spadnutí na zem mobil přestává fungovat, tak raději dám přednost co nejvíc spolehlivému nějakému nejlíp armádnímu mobilu ( nevíte náhodou o takovém někdo ?)
7. neráda měním mobily z důvodu nesnášenlivosti se vyznávat v novým funkcích apod. a kde jaký knoflíček zmačkat abych mohla normálně něco napsat :D

8. přednost dávám značce Motorola
:D

Alena 29.4.09 09:44

jj Veru, to je přesně on! měla jsem strach, že bude malá výdrž a budu muset pořád nabíjet, ale vydrží v poho 4 dny.. a to mám služební, takže hodně volám i píšu! předtím jsem měla SE véčko a to jsem nabíjela snad obden, takže za chvíli šlo z domu :cry:

a dneska už je téměř za hubičku! já ho brala loni jako novinku, dávala jsem přes 8 litrů a dnes stojí do 4 tisíc..

Christabella 29.4.09 09:58

:lol: Mobil je pro mne pupeční šňůrou , která mě kdykoli spojí s Arome :lol: … obecně potřebuji být často online, takže podmínkou je ucházející internet a dále dobrý foťák nejlépe i s možností alespoň jednoduchého videa, protože foťák sebou všude nenosím, kdežto mobil ano - takže nemusím být smutná, že zrovna nejsem patřičně vybavená a můžu spontánně vyfotit/natočit kdykoli cokoli :wink:

Na vzhled koukám také, ale není prioritou - snažím se vybírat tak, aby mobil nepůsobil kýčovitě, byl elegantní a pokud možno co nejtenčí/nejmenší, aby se v pohodě vešel do kapsy u džín apod. - ty komunikátory s vysunovací plnohodnotnou klávesnicí jsou sice velmi velmi lákavé, ale právě ty rozměry mi vůbec nevyhovují …

Akorát tento nebo příští týden budu mobil po několika letech měnit - tím novým bude Samsung U900 Soul :wink:.

Odolnost je také hodně důležitá, jak na tom bude Samsung se teprve uvidí. Dosud jsem měla Nokie a všechny zažily opravdu mnoho pádů a bez jakéhokoli poškození … uvidím, jak si povede Samsung … (to se rychle zjistí, nové věci mi obvykle padají na zem nejčastěji :lol:)

PetraSK doma 29.4.09 11:02

mám Samsung U600, má dotykové tlačítka a nikdy viac. Celkovo mi Samsung nereže.

paty 29.4.09 11:05

Holky, která máte mobil s dotykovým displejem.Je to výhoda, nebo je to na houby :?: :idea:

Elena 29.4.09 12:36

Já jsem právě měla dotykové tlačítka ráda. Rychle jsem si na ně zvykla. Teď mě spíš štvou ta klasická.

Elena 29.4.09 12:38

Ale co mi na U600 vadilo, vlastně i na ostatních lesklých mobilech Samsung, že se lehce uťape. Každý otisk prstu na něm jde vidět. Musím s sebou nosit hadřík a pořád to utírat.

Alena 29.4.09 15:39
paty píše:
Holky, která máte mobil s dotykovým displejem.Je to výhoda, nebo je to na houby :?: :idea:

dotykový mobil má syn ( Ericsona ) a říkal, že příště už nic takového nechce.. není nad klasiku :wink:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Váš příspěvek