Jaký máte mobil?

Lama 4.1.11 11:30

Moje Nokijka E51 na kterou nedám dopustit! Je přesně pro moje malé ručky:)
http://img.katalogmobilu.cz/…camera-1.jpg

A jak už tu bylo psáno, tak se bojím toho, že v budoucnu už budou jen ty dotykáče :?

Já už takhle nesnáším ulemtaný displej…

elliss 4.1.11 11:57
Lama píše:
Moje Nokijka E51 na kterou nedám dopustit! Je přesně pro moje malé ručky:)
http://img.katalogmobilu.cz/…camera-1.jpg

A jak už tu bylo psáno, tak se bojím toho, že v budoucnu už budou jen ty dotykáče :?

Já už takhle nesnáším ulemtaný displej…

100%souhlas,můj první telefon-Nokia(číslo už nevím),mi vydržel 6 let,pak jsem měla véčkový Samsung(a véčko už nikdy více),ten jsem měla 5 let a když mi vloni odešel,tak jsem absolutně nevěděla,jaký telefon si mám pořídit.Nakonec vyhrála dotyková Nokia 5530 Express music a teď hrozně lituju,že jsem si ji kupovala-nějak si na ten dotykový displej nemůžu zvyknout,připadá mi,že má zbytečně komplikované ovládání a zbytečně moc funkcí..
Takže já si určitě už dotykový telefon nepořídím.

pipisek 4.1.11 14:12

Véčko Sony Ericsson W380i a NIKDY více!!! Špatně se na něm píšou SMS, už byl 2× v opravě (samovolně se vypínal), popraskal…rozhodně nejhorší z asi 5 telefonů, které jsem měla.

Marianna 4.1.11 19:42

Už čtyři roky mám stříbrný Sony Ericsson K750i a měnit nebudu. Nejsem zatížená na mobily, tenhle funguje, ovládá se mi dobře a dělá vše, co potřebuju. Chválím kalkulačku, tu jako matematický analfabet využívám snad častěji než volání a smsky. 8)

Manžel má tento vševydržící tank: http://pospolitost.files.wordpress.com/ … ia3310.jpg … a pokud nezemřeli, žijí spolu dodnes :mrgreen:

jerry 4.1.11 19:47

Na tenhle tank vzpomínám se slzou v oku - měla jsem ho 2× a brala bych ho zase - padl mi přesně do ruky a měl 3 funkce, které potřebuju nejvíc (volání, diář a občas SMS).

Tigra 4.1.11 19:58

Neměla jsem, ale pamatuju - myslím, že to byla poslední Nokia, na které se daly psát SMS s dlouhými nehty.

jerry 4.1.11 20:03

přesně tak :wink:

derad 4.1.11 21:07

vy co se bojíte dotykových telefonů - existují velké rozdíly v kvalitě ovládání. nenechte se odradit tím, že jste měli v ruce zrovna nějaký ne moc povedený.
za vzor povedeného dotykáče může sloužit (ač ho nemám rád) iPhone, ovládá se snadno, nekomplikovaně a příjemně. naštěstí Apple není jediná značka, která to umí.

a ještě něco: dražší u (nejen dotykových) mobilů vůbec nemusí znamenat lepší. není nad vlastní ruce a oči, než si něco pořídím.

Bianca 4.1.11 21:26
Marianna píše:
Už čtyři roky mám stříbrný Sony Ericsson K750i a měnit nebudu. Nejsem zatížená na mobily, tenhle funguje, ovládá se mi dobře a dělá vše, co potřebuju. Chválím kalkulačku, tu jako matematický analfabet využívám snad častěji než volání a smsky. 8)

Já taky už čtyři roky a spokojenost, nejvíc kromě telefonu využívám kalkulačku a baterku.
Nevíte, jestli se do ní dá ještě koupit baterka (teď myslím ta vnitřní ne na svícení), už se mi ňáko rychle vybíjí. A představa, že bych v té dnešní záplavě měla vybírat nový mobil mě děsí.

FlirtBoy 4.1.11 21:46
derad píše:
vy co se bojíte dotykových telefonů - existují velké rozdíly v kvalitě ovládání. nenechte se odradit tím, že jste měli v ruce zrovna nějaký ne moc povedený.
za vzor povedeného dotykáče může sloužit (ač ho nemám rád) iPhone, ovládá se snadno, nekomplikovaně a příjemně. naštěstí Apple není jediná značka, která to umí.a ještě něco: dražší u (nejen dotykových) mobilů vůbec nemusí znamenat lepší. není nad vlastní ruce a oči, než si něco pořídím.

mně se to nelíbí tak nějak z principu…stejně jako dotykové monitory 8)

emily 4.1.11 21:49

""http://img233.imageshack.us/img233/6043/e66k.jpg:http://img233.imageshack.us/…043/e66k.jpg

JJ iphony sú aj pre natvrdlejších, čo sa týka softu :mrgreen:

Ale aj tak ma nikto na dotykový nepresvedčí /skúsila som aj iphony+samsungy, htc dotykové ale prosto ma to nebavilo. Za mňa kompromis dotyk+ klavesnica vysúvacia.
Teraz mám E66 už bude mať 2,5 roka, bez používateľských výhrad u mňa.

Marianna 4.1.11 23:11
Bianca píše:
Nevíte, jestli se do ní dá ještě koupit baterka (teď myslím ta vnitřní ne na svícení), už se mi ňáko rychle vybíjí. A představa, že bych v té dnešní záplavě měla vybírat nový mobil mě děsí.

Proboha, já doufám, že se baterka sehnat dá. Ani nevím, kdy jsem kupovala tu poslední. Jestli jsem ji vůbec kdy vlastně kupovala a nejedu pořád na tu původní. :conf: Techniku zkrátka používám. Ovládám, co ovládat potřebuju a chci, ale provozní záležitosti nechávám na manželovi.

Teď budu trochu OT, ale pro zajímavost: Jakoukoli novou věc typu mobil, tv, meteostanice, notebook apod. koupíme, učím se ji ovládat metodou pokusů a omylů. Sednu, hraju si, mačkám tlačítka a kupodivu se většinou doberu kýženého výsledku a ani to netrvá dlouho. Návody čtu jen ve stavu nejvyšší nouze, z čehož má můj drahý choť téměř infarkt. Ten zas studuje návod a podle něj „jede“. A můj táta, ten návody doslova miluje a čte si v nich častěji, než já v Arome.

Jo a kdybyste měl doma někdo zachovalý obal (tzv. prezervativ) na Nokii 3310, beru. Koupím, vyměním za vzorky apod. Na tu sotva držící půlku původního obalu, neuvěřitelné barvy a „čistoty“, co tam má, se už fakt nedá ani koukat.

FlirtBoy 4.1.11 23:49
Marianna píše:
Bianca píše:

Proboha, já doufám, že se baterka sehnat dá. Ani nevím, kdy jsem kupovala tu poslední. Jestli jsem ji vůbec kdy vlastně kupovala a nejedu pořád na tu původní. :conf: Techniku zkrátka používám. Ovládám, co ovládat potřebuju a chci, ale provozní záležitosti nechávám na manželovi.

Teď budu trochu OT, ale pro zajímavost: Jakoukoli novou věc typu mobil, tv, meteostanice, notebook apod. koupíme, učím se ji ovládat metodou pokusů a omylů. Sednu, hraju si, mačkám tlačítka a kupodivu se většinou doberu kýženého výsledku a ani to netrvá dlouho. Návody čtu jen ve stavu nejvyšší nouze, z čehož má můj drahý choť téměř infarkt. Ten zas studuje návod a podle něj „jede“. A můj táta, ten návody doslova miluje a čte si v nich častěji, než já v Arome.

Jo a kdybyste měl doma někdo zachovalý obal (tzv. prezervativ) na Nokii 3310, beru. Koupím, vyměním za vzorky apod. Na tu sotva držící půlku původního obalu, neuvěřitelné barvy a „čistoty“, co tam má, se už fakt nedá ani koukat.

já to mám stejně jako ty, vždycky jsem zastával názor ve smyslu „návody jsou pro debily“ - a uchyluju se k nim až ve stavu nouze nejvyšší :D :D …ale u nás v rodině to mají taky všichni opačně a nejdřív čtou ty návody

Marianna 4.1.11 23:53

Já neříkám, že jsou pro debily. Naopak celkem obdivuju ty, co na ně mají trpělivost a rozumí jim. Já už po dvou řádkách nevím, co čtu. Jak mě něco nebaví, tak zkrátka „vypínám příjem“ …

Ale moc mě baví to manželovo zděšení, že jsem za cosi dali takové hříšné peníze a já to pak jen tak mýrnyx-týrnyx vezmu do pracek a zkouším „co to dělá“, aniž bych si o tom něco přečetla. :mrgreen:

macska 5.1.11 00:22

já taky návody nečtu, jen v nejvyšší nouzi. Jako tehdy, když mi foťák nechtěl fungovat s nově pořízeným sklem a já po hodině zkoušení a rvaní si vlasů (je to rozbitý!) z návodu zjistila, že se kdesi v padesáté podnabídce desáté nabídky musí odškrtnout nějaké zaškrtávátko.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 24 Další »
Váš příspěvek