Jaký parfém jste dostaly k Vánocům....

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
DJka 4.1.10 12:27

Tak my jsme měli pražského Ježíska až na Silvestra :) (toho prvního sme slavili „on time“ na Slovensku) a udělal mi veelikou radost. :heart:

Je pravdou, že jsem mu trochu napověděla, ale nespletl to a nadělil mi L'Eau Par Kenzo Eau Indigo Pour Femme a Perles de Lalique . Těším se moc moc! :)

kingfisherie 5.1.10 13:10

Všechny zdravím!
Na Vánoce jsem dostala Kenzo - Jungle Elephant a tudíž mi poslední týden dělá každodenní společnost:)
Nečekala bych, že mě až tak moc uchvátí - jedním slovem krása! :D

MoncaV 7.1.10 08:31

Já jsem dostala Alen Luminiscente.Nádhera!!!!!Ale vybrala jsem si ho sama.

jerry 7.1.10 09:28

A počkej, až se trochu oteplí - to je pak AL ještě krásnější. Loni jsem ho koncem srpna nosila skoro denně - a neměl chybu.

aknel.77 7.1.10 09:57
MoncaV píše:
Já jsem dostala Alen Luminiscente.Nádhera!!!!!Ale vybrala jsem si ho sama.

tak ten ti závidím taky se na něj chystám 8)

MoncaV 7.1.10 10:09

Ségra si koupila ten žlutý sluníčkový Alien a musím říct,že po rozvonění voní oba úplně stejně.Ale úžasně. :D Šetřím ho na léto :D :D

jerry 7.1.10 10:14

Žlutý Alien mám v plánu vyzkoušet - asi by se mi líbil, ale mít na poličce 2 podobně vonící vůně (navíc se dělá jen balení 60 ml) je trochu nadbytečné.

MoncaV 7.1.10 10:34

To je fakt zbytečné,opravdu voní úplně stejně.

aknel.77 7.1.10 11:24

Jo voní dost podobně,ale jednu z nich bych upotřebila :lol:

eskargoth 7.1.10 19:03

Já dostala od milované Lucinky Hypnotic:-)
A ještě BLV eau de parfum II

RainyWeather 13.1.10 12:04

Ahoj holky. Já jsem tu úplně nová :oops: Parfémová začátečnice, ale zase už pár let se zajímám o aromaterapii, takže mi to není tak cizí. K Vánocům jsem nečekaně dostala od přítele SJP Covet, co jsem si chtěla koupit později. Samo ho to napadlo a to jsem si myslela, že ty moje (pro něj naprosto nezajímavé) kecy o vůních vypouští :-D

Takže spokojenost :wink:

aknel.77 13.1.10 13:12
EvaKm píše:
Samo ho to napadlo a to jsem si myslela, že ty moje (pro něj naprosto nezajímavé) kecy o vůních vypouští :-DTakže spokojenost :wink:

To je pěkné,když hraje mrtvého brouka a zatím poslouchá a pak plní přání :heart: :heart:

moc Ti to přeju :wink:

Dalia 13.1.10 14:21

To je fakt pěkné a strašně milé. Také Ti Covet přeji, ať si ho co nejvíce užiješ, a ať voní i příteli. :wink:

RainyWeather 14.1.10 09:22

Aknel a Dalia: Děkuju holky :) Naštěstí celkem podporuje všechny moje úchylky :lol:

Ale to bylo v době, kdy jsem si myslela, že mi 2-3 parfémy budou stačit. No to jsem se spletla :whistle:

aknel.77 14.1.10 13:20
[quote=„EvaKm“:
Ale to bylo v době, kdy jsem si myslela, že mi 2-3 parfémy budou stačit. No to jsem se spletla :whistle:

Takovou myšlenku jsem měla taky kdysi a pak jsem zabrousila tady a jsem v pasti nejraději bych pořád něco objednávala a pořád mám pocit,že mám málo!!!!Zoufale málo!!!!! :shock:

Bohužel nejsou finance abych měla všechno,ale snažím se mít alespon menší přehled ve vzorcích :whistle: v mém okolí jsem rarita a nikdo nechápe proč mám toliko vzorků a co na vůních vidím,bo oni mají nanejvýš jeden parfémek a konec,ale tady jsem totální nováček a amatér :wink: musím se ještě hodně učit 8)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek