Jaký parfém koupíte příště?

nisa1981 5.6.19 22:26

@ZPĚVAČKA Dakujem a tiež mám na to rovnaký názor. Ja to beriem tak, že teraz v plavkovej sezone ušetrím na jedle , trošku ešte schudnem, ale proste voňat musím a najlepšie každý deň inak :-D

MagnolieS 7.6.19 10:28

Vyměkla jsem a odpálila naslepo Electric :dance: potřebuji něco do horka bez mořských tónů, soli, okurek, melounů a jiných mně obracečů žaludku :nevim:

ZPĚVAČKA 7.6.19 20:31

@MagnolieS flakonek krásný, já jsem měla Agenta - hned najdu jakého,ale prodala jsem, ale nebyl úplně špatný - takový sytý, sladký, kořeněný

https://www.arome.cz/…r-maitresse/

Daňule89 8.6.19 08:51

@MagnolieS Dej potom prosím vědět, jak se Ti líbí. Také jsem nad ní uvažovala, nakonec jsem ale odklikla dva nové Chansony.

MagnolieS 8.6.19 11:17

@Daňule89 Dám a ty Chansony jsem koukala také, 200 ml za 200 je super a zároveň cena k nepochopení i zamyšlení 8-O

Daňule89 8.6.19 12:43

@MagnolieS Ty Chansony teda nejsou kdoví co, ale jako polívačka na léto budou příjemné. Výdrž nic moc, ale za tu cenu jsem ani nic jiného nečekala. Každopádně nelituju. :)

ZPĚVAČKA 8.6.19 21:33

Včera mi přišel naslepo objednaný Armani Sky di Gioia - květinovo vzdušná vůně, navoněla jsem se ním až dnes.

mimi 12.6.19 21:46

Chanson som nasla len modry a klasicky zeleny. Ten zlty nemali, ale bola som nan zvedava. Zelenu klasiku by som brala aj po tych rokoch. Nostalgia, moja prva ozajstna „vonavka“, ked som po maturite zacala pracovat. :lol: a je to ehm… uz 24 rokov :think: 8-)

Brach 13.6.19 08:42

@mimi ale ten modrý, co je ted na trhu není ten,co býval kdysi !!!! Ten se mi hodně líbil, měl svoji charakteristickou vůni, ale tento nový skoro necítím, jak je slaboučký

nisa1981 13.6.19 20:53

Davidoff-Wild run, Jean Paul Gaultier-Scandal a Paris, Thierry Mugler-Angel edt. :hug:

mimi 14.6.19 18:40

@Brach kedysi bol modry? Jediny modry, co si pamatam bol Chanson Tendre cotton. Tento ma uplne ine zlozenie, tak som ani necakala podobnu vonu.

mimi 16.6.19 22:49
@Brach píše:
@mimi
https://www.arome.cz/…hanson-dair/

Jaaaj, jasne, ten kvietkavy som mala, vonal uplne inak nez tento modry ;-)

vlastina9 24.6.19 13:04

Příště mám v plánu koupit buď Lancome Poeme (tu už plánuji fakt hodně dlouho :lol: )A nebo Jil Sander Sun Delight :think:

mimi 19.8.19 14:16

Mam v plane kupit nejaku vonu, ktora bude pre prilezitosti, ked potrebujem nakopnut alebo mi vytvori trochu „odstup“ od druhych. Nieco mozno stiplavejsie alebo koreniste. V praci mam niekolkokrat do roka akcie, kde prezentujem velkym mnozstvom ludi a tam mi nepasuje moja signature (Dior blooming bouquet) ani nic lahke svieze, pretoze to sice nakopne, ale posobi na mna bezstarostne. Roky som zvykla takto pouzivat Jil Sander woman sport a podobne na skusky v skole Chloe love eau florale (obe mali istu stiplavost v sebe). Jil som uz minula asi 3 flakony, a Chloe od poslednej tazkej skusky nemozem ani citit a to jej zostalo na dne flakona trosku, takze je odlozena na pamiatku (lebo uz sa nevyraba). Zamerne vsak hladam v takych vonach, ktore maju 10 - 20 ml balenia. :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 Další »
Váš příspěvek