Jaký parfém koupíte příště?

Gorilka 19.8.19 15:03

Odstup? Dahn Al Oud Haneen CPO

Jitka77 19.8.19 15:33

@mimi Napadá mě Chloe Nomade jako energická, nakopávací, lehce štiplavá vůně, pokud sedne na kůži (určitě vyzkoušet) nebo třeba Hermes Twilly, tam je příjemně pikantní zázvor…

Frankie 19.8.19 15:41

@mimi
Dovolil bych si navrhnout Voyage d'Hermès (Eau de Toilette) (2010) ze stáje
Hermès.

mimi 19.8.19 21:00

@Gorilka @Jitka77 @Frankie
Dakujem velmi pekne :wink: Moj prispevok som brala skor iba ako taky „parfemovy povzdych“, o to viac si cenim vase vonave tipy :kytka:

Nad Nomade som uvazovala, mala som vzorku, mam k nej ale ambivalentny vztah. Nieco ma v nej v zaroven pritahuje, ale zaroven stipe jedna radost a po dvoch hodinach sa jej potrebujem zbavit. Ked ju citim na ulici, tak sa neviem dosyta vynanuchat. Asi jej dam znovu sancu.

Co sa tyka CPO, tak sa trochu obavam, lebo jednak caro arabiek som zacala objavovat len nedavno a zatial som len na leveli „muskovych“ voni a neodhodlala som sa posunut a skusat dalej a druha vec, parfemove oleje mozem len pre potesenie max. tak na zapastie. Ostatne vsetko - EDC, EDT a EDP mozem len na oblecenie (alergia je svina). A to uz mam v Anabise vyhladnute najmenej 3 co chcem testovat.

Hermes som kedysi mala v tuzobniku, vonal mi, ale to su uz roky, skusim vzorku. Hladala som, vidim, ze sa da zohnat a unisex mozem.

Ked sa na jesen rozhodnem, tak vysledok napisem. Teraz budem testovat :-)

Brach 20.8.19 21:30

dnes jsem odklikla L Air du Temps edt ( minule mi přišla edp a tu jsem poslala zpátky, rozbolela se mně z ní hlava), je mezi nimi diametrální rozdíl. K tomu jsem přihodila Jovan White musk a brousím zuby na Angel muse ( je neskutečná) a nebo Izia- tu bych určitě unosila. Nějaké vůně jsem dodělala a tak můžu dál vesele přemýšlet, co pořídím

mimi 22.8.19 09:33

Dnes som tiez dorazila zvysok Nuit a Marrakech zostatok este zo zimy, v zime som ho mixovala s Mimosa a cardamom, ale teraz som ho pouzila samotny a asi mam jedneho adepta vonu „s odstupom“. Je jemne stiplava, korenista, myslim, ze kupim znovu to minibalenie a je to „za babku“.
Ale, vonala som nahodou Bottega veneta eau sensuelle a ono mi to vonalo :think: (klasicka BV je mi tazka, vonia mi len na druhych, co ma ale stve, ze najmensie balenie ma sialenu cenu a teraz dali do zlavy len tie vacsie balenia. Asi pockam este tri tyzdne, na „dni marianne“ a uvidime ake zlavy vyhodia parfumerie.

mimi 14.9.19 14:38

Tak BV eau sensuelle kupena. ;-)

MagnolieS 14.9.19 19:41

Po dnešním zkoušení rozhodně Noir Patchouli :srdce:

Stránka:  « Předchozí 1 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348
Váš příspěvek