Jaký parfém koupíte příště?

vlastina9 6.10.20 19:47

@Lucinela No tak to já to prostě střídám a dokážu stejnou vůni dát tak dvakrát za sebou :-D

vlastina9 6.10.20 19:50

@MagnolieS Za týden třicítku spotřebuješ 8-O :lol: No to se musíš tedy hodně polévat :lol: To si tedy nedokážu představit kolik bych musela dát denně střiků :think: :-D

ZPĚVAČKA 6.10.20 20:35

Ráno Risqué a navečer z odstřiku Lily Roja
Och :think: spletla jsem si vlákno,..................já bych chtěla od Ježíška nějakou vůni od Roja parfums 7,5 ml Risqué určitě :-)

ZPĚVAČKA 6.10.20 20:40

@vlastina9 a když si chceš vzít 2× za sebou na sebe stejný svetr, ale máš náladu na jinou vůni,tak děláš co ? ;-)

ZPĚVAČKA 6.10.20 20:46

@Lucinela a co něco od PR Soavissima či Alba ta je mandlovo oříšková krémová

vlastina9 6.10.20 21:54
@ZPĚVAČKA píše:
@vlastina9 a když si chceš vzít 2× za sebou na sebe stejný svetr, ale máš náladu na jinou vůni,tak děláš co ? ;-)

No tak já právě vůně obvykle nedávám na oblečení a když se náhodou stane,že dám,tak si holt vezmu jiný svetr ,když na tu vůni nemám chuť :-)

ZPĚVAČKA 6.10.20 23:39

@vlastina9 no to je asi nejlepší - někdy to taky tak dělám, že dám 2 střiky na krk a na zápěstí a končím,…někdy to stříknu i na oděv,..no,…jsem barbar :palecdolu: ale šály, když nosím tak to je někdy směsice, takže pak zase brzo peru

otakara 7.10.20 08:14
@vlastina9 píše:
@Lucinela No tak to já to prostě střídám a dokážu stejnou vůni dát tak dvakrát za sebou :-D

pripájam sa, mám to tiež tak, nedokážem ostať pri jednej viac ako dva dni

otakara 7.10.20 08:16

@ZPĚVAČKA no a šály, to je večný problém s praním

Lucinela 7.10.20 09:31

@ZPĚVAČKA
Na Soavissimu bych musela začít šetřit, ale třeba aspoň odstrik. Alba mě začíná zajímat. Dekuji :rose:

Lucinela 7.10.20 09:37

@vlastina9 @otakara
Já jsem si na střídání zvyklá až na Arome. Vždycky jsem měla signature, podle které si mě lidé pamatují. Aplikuji všude, i na oblečení, na celé tělo. Takže jsem vůní doslova nasáklá. Měním max. na večer do divadla atd.

lilithc 8.10.20 01:27

Moje svrchní oblečení voní prapodivnou směskou :-) ale já se v ní orientuji.Nevím jak necvičený nos vnímá různé druhy šalimárku,Diory,Givenchy a do toho všednodenní Chanson d´eau. :-) Šalimárek edp ale vždy získává navrch,dodává radost a utěšuje v každé situaci. :andel:
Dneškem se do stávající party přifaří i Pětka. :hug:

Abych zůstala v tématu,tak nevím co koupím příště.Mám políčeno na Amouage Beloved,přitom jej znám jen z popisu.

Verda2 8.10.20 16:58

Moc mě láká nový Montblanc Signature, taková krémová, tělová, příjemná vůně s dobrou výdrží.
Spíš se mi zdá, že se hodí na zimu a na chladné jaro, do tepla mi moc nepřipadá…ale kdo ví, musím vyzkoušet :-)

Dalia 9.10.20 16:18

Několikrát jsem poctivě zkoušela novou Coco Mademoiselle Privée a mám jasno, že to je mé další parfémové přání.

Lucinela 9.10.20 20:14

@Dalia
Jsem na tom úplně stejně, Coco Mademoiselle Privée je láska, to by mohla být na dlouhou dobu signature. Bohužel při mé spotřebě potřebuji příznivou cenu :lol: . Přece jen je to vůně, ve které bych se mohla koupat, spíše chtěla koupat. Moc bych chtěla zatím alespoň odstřik pro radost :rose: .

Stránka:  « Předchozí 1 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 Další »
Váš příspěvek