Jaký parfém koupíte příště?

Lucinela 9.10.20 20:16

@Verda2
Zkus vyzkoušet i Flowerbomb Dew, to je taky moc krásná tělovka. Mně se líbí ve finále víc než Signature.

Dalia 9.10.20 20:18
@Lucinela píše:
@Dalia
Jsem na tom úplně stejně, Coco Mademoiselle Privée je láska, to by mohla být na dlouhou dobu signature. Bohužel při mé spotřebě potřebuji příznivou cenu :lol: . Přece jen je to vůně, ve které bych se mohla koupat, spíše chtěla koupat. Moc bych chtěla zatím alespoň odstřik pro radost :rose: .

Na mně dobře drží, tak se nebojím, že by byla rychle pryč. Ale konkrétně u této vůně bych šla ráda do většího balení, takže 100 ml.

Lucinela 9.10.20 20:34

@Dalia
Dali, na mně taky drží dobře, ale já jsem typově jako Miru. Potřebuji provonět ulici, nejlépe celé město :-) . Pro mě nic jiného než stovka nemá cenu. Já na velké střídání vůní nejsem, když miluji, stříkám stále až dojde. A u třicítky se to může stát už za týden. Takže tady - jak nesyslím - kdyby byla za dobrou cenu, koupila bych si stovkové flakóny tři, pokud by finance dovolily :-) .
Jinak chci přece jen trošku umírnit svou obsesi, takže těžce uvažuji o Montale, nebo Mancera, tady stačí tak čtyři střiky na zabití okolí :lol: . Od Mancery jsem měla od odstřik Roses Vanille a od Montale uvažuji o Intense Cafe. Ale to zatím není jisté.

Dalia 10.10.20 10:41

@Lucinela U Montalek mě štve, že do hodně vůní cpou oud. :-? S Mancerou nemám zkušenost žádnou.

Lucinela 10.10.20 11:21

@Dalia
Oud já taky nemůžu, pro mě je to čirá hrůza. Mně se celkem líbí Intense Cafe, mám tam hezkou růži. Od Mancery se mi Roses Vanille líbí moc, ale 120 ml je fakt u této vůně i na mě dost:thinking:

Dalia 10.10.20 11:26

@Lucinela A menší balení nedělají?
No a lákáš mě s těmi růžemi. ;-)

Verda2 10.10.20 13:01

@Lucinela

Děkuji za tip, vyzkouším jak budu moct :rose:
Včera jsem si udělala radost a zašla do Douglasu se přesvědčit, že se mi Signature fakt líbí moc a i manželovi se líbí, prý ať si ji určitě koupím :-) , nová Coco Mademoiselle Privée je nádherná, ale to bych nebyla já abych se zas nenahlodala něčím dalším, zkusila jsem novou L'Interdit (2020) (Eau de Parfum Intense) - tu černou, no a tedy! Spíš bych měla u ní trošičku strach, aby mě nepřeválcovala, i když taky miluju ten oblak vůně… :-P , no mám o čem přemýšlet kterou první.
Vzhledem k tomu, co si píšeme v NEparf. NEpotěšilo se snažím raději přemýšlet nad tímto než se nad nynější situací zbláznit, takže raději takové „těžké“ starosti kterou dřív…

Jitka77 10.10.20 14:07

@Verda2 To jsou ty nejlepší starosti :palec: Já jsem teda tenhle měsíc už svou dávku kouzel vyčerpala, tak mám o starost míň :lol:

Verda2 10.10.20 14:12

@Jitka77

Ano, já se do toho trochu „násilím“ nutím abych se nezbláznila z té nynější situace…

Jitka77 10.10.20 14:18

@Verda2 No je to na pytel, co si budem povídat :-(

ZPĚVAČKA 11.10.20 00:20

@Verda2 máš pravdu a vůně jsou relax :palec:

ZPĚVAČKA 11.10.20 00:21

@Dalia jukni prodávám Manceru black line - taky tam je růžička

otakara 11.10.20 08:51

Moja skromná pripomienka - Montale a Mancera https://manceraparfums.com/en/history, kedysi som mala možnosť skúsiť zopár vzoriek z oboch, myslím, že sa dá dohľadať, ktoré vône sú totožné. Myslím, že by to stálo za to.

Dalia 11.10.20 10:03

@ZPĚVAČKA Děkuji za nabídku, ale nyní mám jiné parfémové plány a rozpočet je omezený. :-)

ZPĚVAČKA 11.10.20 18:55

@Dalia v pohodě :-) znám to, je to mánie ty vůničky :-)

Stránka:  « Předchozí 1 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 Další »
Váš příspěvek