Jaký parfém koupíte příště?

Misha17 16.9.21 14:37

@Makiiii a vies ze sa ani necudujem? Tie novinky co teraz chrlia ma vobec nedokazu zaujat. Vsetko na jedno kopyto nezazivne vodicky. Battito je topka, ja este nieco vo flakone mam, len asi tiez uz tuto zimu statocne dorazim :-) a ked sa spatne pozriem tak gro voni ktore som rada nosila mi prestali vyrabat a uz mozem len s laskou spominat.

Lucinela 16.9.21 16:19

@Makiiii
Mám to složitější s vracením se k vůním. Už jsem tu psala, že některé pro mě znamenají životní etapu, pro kterou byly určeny a už se k nim ani nemůžu vrátit.
Ale jinak také v poslední době lovím v hlavě, co jsem milovala. Došla jsem k názoru, že zima je Teint de Neige. Ovšem je i i zima hnusná, břečkovitá a to chce něco na zahřátí. Bohužel vůně značky Profumo na mně nefungují (naštěstí). Vyloženě gurmánské vůně už mě neberou, nesmí vonět jako jídlo, takže to budu muset zavzpomínat déle.
A na podzim si budu užívat Chanely a budu spotřebovávat odstřiky.
Vůně, kterou mi kdysi přiřkla Ivuška (staří aromáci pamatují jako kosatcomilku), je Ombre Mercure, měla jsem jenom trošku - na tu vzpomínám s nostalgií a moc ráda bych si ji pořídila - někdy.
A z novinek mě fakt zatím nezaujalo nic natolik, že bych to musela mít. Nikovky jsou úžasné, ale já se i moc ráda oblékám a musím to nějak vyvážit. Takže pořád bych chtěla zpátky Delinu a najednou jsem dostala chuť vlastnit některou Balerínu, myslím, že se mi líbila černá, nebo šedá.

Dalia 16.9.21 16:47

@Misha17 @Lucinela Ano, ani mě novinky už nějaký čas nedokáží upoutat. Výjimkou je pouze letošní limitka LVEB Blanche, ta se mi opravdu líbí a uvažuji nad ní.
Co se týče dalšího nákupu, tak to bude Arpége Lanvin. Přála jsem si také Knowing od EL, ale na mé kůži mi jaksi nesedí.
Dnes jsem v Brně zkusila na jednu ruku původní Black Opium, na druhou letošní novinku s přívlastkem extreme a trpěla jsem. Přála jsem si useknout si obě ruce. Nene, Black Opium není pro mě.

Makiiii 16.9.21 17:36

@Tana1112 Zrovna Acqua e Zuccheto jsem si k nákupu z Ingredients taky přihodila. Máš mě, Táni, prokouknutou. :hug:

Makiiii 16.9.21 17:45

@Misha17 Máš pravdu. Pokud jsem za poslední dobu něco nového vyzkoušela, nic mě neoslovilo natolik, abch se pídila alespoň po vzorečku. A co se mi z novinek vyloženě protiví, je Voce Viva od Valentina. Tak krásný flakon, ale vůně … brekeke :-) .

@Lucinela Já si naštěstí vůně s životními etapami nespojuji. Spojím si je jen s konkrétním pocitem či vzpomínkou, ale zásadně příjemnou.

Magnolie1 17.9.21 08:54

@Dalia Knowing mi taky úplně nesedl, ač krásná vůně, ale třeba takový Spellbound, to byla lahůdka. Tu jsem mívala ráda, dneska ani nevím zda voní stále stejně pěkně.

Dalia 17.9.21 10:32

@Magnolie1 Ten jsem ještě nezkoušela. :-)

Magnolie1 17.9.21 10:42

@Dalia třeba se ti líbit nemusí, ale za vyzkoušení rozhodně stojí

Jitka77 17.9.21 10:53

Ups, šparné vlákno.

Dalia 17.9.21 14:02

@Magnolie1 Ráda zkusím, až na něj někde natrefím. Zatím jsem ho nikde neviděla.

Magnolie1 17.9.21 19:09

@Dalia není moc často vidět, to je fakt a doma už vzoreček taky nemám :-(

Stránka:  « Předchozí 1 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361
Váš příspěvek