Jaký parfém vybrat pro přítele?

Luciana33 5.10.18 17:57

Jaký parfém vybrat pro přítele?

Zdravím,

potřebovala bych poradit, jak vybrat parfém pro přítele? Chodím po obchodech a zkouším, jenže na něm bude samozřejmě vonět jinak než na mě nebo na papírku :-?

Chci mu ho dát jako překvapení, takže ho nemůžu vyloženě tahat do obchodu. Jednou jsem ho tam vzala sebou, jako že si jdu parfém vybrat já… nebyl moc nadšený :lol: Parfém by chtěl, ale vybírat se mu nechce :lol: ¨

Napadá vás, jak to vyřešit?

Díky moc :-*

Anonymní 5.10.18 23:44
  • Citovat
  • Nahlásit
Reveur 5.10.18 23:45

@Luciana33 Tady je dobrá rada drahá, samozřejmě lze jít cestou zkoušení vzorečků z různých zdrojů, ale pak už to nebude to pravé překvapení, že? Píšete, že přítel by parfém chtěl, z čehož vyvozuji, že dosud žádný pořádný parfém nemá. Pak bych radil vybrat spíše střízlivější věc, nějaký pěkně udělaný mainstream. Přihlédněte k přítelově garderobě a celkovému stylu, „líbit se“ a „hodit se“ jsou dvě různé věci, i u mužů. A konkrétně mě napadá, říkejme tomu třeba telepatie, že by panu nesmělému mohl sedět Chanel Allure Homme. :-)

Anonymní 6.10.18 00:02

@Reveur Pochybuju, že přítel nemá vůbec žádný parfém. Já doporučuju analyzovat, co používá, rozebrat to na složky a koupit něco s podobným složením (třeba ve Fragranze :D)
A rozhodně dejte na mužskou telepatii a Chanel Allure Homme zkuste! V Sephoře nebo Douglasu vám zadarmo špricnou do zkumavky vzorek z čeho chcete.

• Citovat
  • Nahlásit
Frankie 6.10.18 10:46

@Luciana33
Pokud pán není odborník, a to my jsme tady také („všichni“ :-) ), kupte mu imitaci, beztak nic nepozná.
Vkládám tip na výbornou vůni a bude létat radostí jako pilot dopravního letadla (na trenažéru).
Yodeyma - Metal Sport, 15 ml/od 116,–.

FlirtBoy 12.10.18 17:40

Calvin Klein Eternity for Men

Frankie 12.10.18 19:25

Může-li vonět jako jablečný koláč - což z ohlasů tady přitahuje ženy - potom Boss Bottled.

karolisiana3 15.10.18 11:32

Tak já jsem partnerovi koupila toho bosse bottled asi před půl rokem, jen 50ml aby to vyzkoušel ptž mi to v parfumerii strašně vonělo ale na něm to skoro nešlo citít a to mám hrozně ráda na mužích tyhle sladší jakoby…Ale objevila jsem od calvin klein unisexovou, má základ okurky a to je fakt boží. Je freshová a strašně dlouho na něm vydrží…Takže podle mě to je i o tom jak to hlavně voní na tom chlapovi už nebudu vybírat bez něj

Frankie 15.10.18 11:47

Nám tedy voní Paco Rabanne: Black XS, ta je opravdu sladká, silná a epická.
Mladým stačí citrónová voda, okurková voda, nebo lák.
Jednou z toho vyrostou. :relax:

Příspěvek upraven 15.10.18 v 12:06

Biely kvet 15.10.18 11:51

@Luciana33 Ja som synovi už viackrát kúpila Acqua Di Gio Absolue a bol s ním veľmi spokojný, teraz má Paco Rabane 1 Million, aj tú veľmi chváli. Mne sa najviac páči pánsky parfém Lalique Pour Homme Equus /s koníkom/.

Luciana33 19.10.18 10:58

@Romana Frangipani.cz Přítel měl doteď maximálně toaletku - Axe. To je ale trošku jiná cenová kategorie než parfém :-D Přiznávám, že se ještě moc neorientuju, nedávno jsem si koupila svou první „skutečnou“ vůni :)

@Frankie Máte pravdu, originál nejspíš nepozná, což vlastně ani já :D

Děkuji za tipy, skočím si je očichat do obchodu a nechat si odstříkat i nějaké vzorečky :-)

Frankie 19.10.18 11:28

@Luciana33
Když byste naznačila lehce věk přítele, ev. kterou že Axe používal, snázeji se radí.

Luciana33 2.11.18 15:49

@Frankie Přítelovi je 27 a nejradši má Axe Dark Temptation. Napadá vás něco? :) Díky moc :wine:

Frankie 2.11.18 17:38

@Luciana33
Pyramida
Hlava: hruška, zázvor, koriandr, třešně
Srdce: bazalka, růžový pepř, šalvěj
Základ: ambra, pačuli, vanilka, šlehačka, čokoláda

Frankie 2.11.18 18:01

@Luciana33

Zkusme pár tipů

• A*Men a jeho flankery
  • Rochas Man
  • Animale Animale