Jakým množstvím vůně se voníte?

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
otakara 28.12.16 17:37

Za mňa - priživovanie nie je príliš šťastná voľba, zvlášť ako píše @Michele , je to stopercentná pravda, či je vôňa kvalitná, silná, či bežná ľahká vodička, typu bodyspray, vždy je tu riziko buď obťažovania okolia, či skreslenia samotnej vône. Preto potom sa dočkáme aj nekomplimentov od okolia a divíme sa, prečo.

kyticka86 01.01.17 20:05

1-3 střiky ráno a mepřiživuji. Třeba takový Shalimar stačí 1 střik a cítím ho i 2 dny. Alepřiznám se, že se mi líbí, když po nějaké paní/slečně zůstane parfémová stopa. To pak moc ráda čichám (tedy pokud se mi vůně líbí).

Ale v době, kdy jsem užívala jen jeden parfém (Chanel Chance edp od manžela), jsem si na něj tak moc zvykla, že jsem dávala ráno i 5 střiků, až mě kolega upozornil, že je to moc a začala jsem se krotit. No a pak jsem objevila Arome a už nemám jen jeden parfém :lol:

Biely kvet 03.01.17 19:09

Určite to závisí od koncentrácie. Čím je parfém koncentrovanejší, tým menej dávam. Kedysi som mala malý parfémik Moschus-čp, z toho som si dala po jednej kvapke za každé ucho a voňala som celý deň…Teraz si už môžem len spievať Kde ty loňské sněhy jsou…Parfémy sú stále nariedenejšie, takže sa musíme voňať viac, niekedy aj viackrát denne. A závisí to aj od parfému, akvatické sú o chvíľu preč, ale niektoré vydržia dlhšie…Taký Thierry Mugler cuir drží ako kliešť…

michala333 24.02.17 17:56

moc moc moc, a všade :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hlavne , keď idem k lekárovi - do malej nevetranej čakárne, plnej babiek, ktoré sa rozprávajú velmi ŽIVO len o chorobách a čakajú tam iba zo zvyku, lebo doma sa nudia, 8) si beriem špecialne POISON

v hojnom množstve :cert: :cert: :cert:
už som zistila, že je najspolahlivejší :dance:

by ste sa divili :dance: , ako niektoré EXTRA rýchlo musia ešte čosi v inej ambulancii vybaviť a zdúchnu… :P
:lol: :lol:

Biely kvet 24.02.17 18:06

@michala333 Takže POISON na babky účinkuje ako zbraň hromadného ničenia? :mrgreen:

michala333 24.02.17 18:33

@Biely kvet účinkuje presne ako je jeho NÁZOV a z LES POISONS je najviac NEPREDÝCHATELNÝ, pôvodne som ho chcela predať, ale už si ho nedifinívne nechávam :jazyk:
taký dobrý YPERIT na niektoré príležitosti je fakt neprekonateľný :dance:
napriek tomu ho v rozumnom množstve považujem za prekrásnu skvostnú vôňu :srdce:

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Váš příspěvek