Jakým způsobem nakupujete?

drobececek 15.02.11 20:32

Jakým způsobem nakupujete?

Patříte k impulzivním (až slepákovým) typům, nebo každou vůni pečlivě zkoušíte a plánujete konkrétní způsoby jejího využití?

Ptám se, protože se ve mně tyto dvě tendence nejspíš střídají.Teď jsem - po snad na nějakou dobu poslední objednávce - v jakémsi klidném, vychutnávacím stadiu a nejraději bych byla, kdyby to tak zůstalo.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

alča68 15.02.11 20:54

já jsem tak 65% slepák. Teď jak se mi kupí vzorečky,tak to procento klesá, ale na začátku :conf: …

caciare 15.02.11 21:03

Já mám po počáteční euforii teď docela klidové období. Taky nemůžu moc utrácet, kdybych mohla, tak by to možná vypadalo jinak :whistle:

Většinu vůní co jsem si pořídila, tak jsem koupila naslepo. A docela se trefuji. Když náhodou ne, tak jde vůně dál. Nejdříve pečlivě pročítám hodnocení a recenze vůní a pak do ní prostě jdu :)

Taky už mám spoustu vzorků z mých nákupů tady, takže vybírám i podle nich. Když mě zaujme, koupím aspoň odstřik.

meduza123 15.02.11 21:06

Poslední dobou nakupuju zásadně impulzivně, samé výhodné nabídky :-) Ale málokdy koupím naslepo, většinou mám vůni vyzkoušenou ze vzorku…

Gileis 15.02.11 21:06

Mě drží na uzdě jen peníze :mrgreen:

I když je fakt, že už jsem se naučila nekupovat naslepo, jelikož to párkrát nevyšlo.. :D

viky 15.02.11 23:07

Poslední dobou nakupuji hlavně vůně, které jsem vyzkoušela a které mě něčím zaujaly..
To, že se mi některé v brzké době zprotiví (omrzí) je už věc druhá :mrgreen: .

Za slepáky většinou nedám víc než 500,–, aby mě moc nemrzelo, kdyby to náhodou nevyšlo.

Marianna 16.02.11 00:44

Nesnáším hromadění, nepotřebné a nepoužívané věci. Takže nakupuju promyšleně a zřejmě se mi nikdy nestane, abych měla na polici padesát parfémů. Ztrácela bych v nich přehled, já jsem prostě na ty komínky a zarovnaný řady. :mrgreen: Hromadění mi není proti mysli jen u těch parfémů, které mám ověřené a s velkou pravděpodobností se mi nikdy líbit nepřestanou. Takže mít doma padesát Shlalimarů nebo L´Instant Magiců by mi vůbec nevadilo - v případě nějaké výhodné koupě, slevy atd.

Renama 16.02.11 01:24

Na slepáka jsem si před lety koupila Addict, Hypnotic, Coco Mademoiselle, Jil Sander No. 4 a byla to trefa :heart: Za ty roky jsem měla od každé už několik balení. Mezi slepáky za poslední rok to byl Van Cleef, Terracota, Lalique Le Parfum a opět jsem velmi spokojená. Vůně kde se netrefím se mi podaří většinou hned prodat, někdy pošlu dál i vůni která není špatná, ale nemusím ji mít.

mirka81 16.02.11 08:26

Nejdřív prostuduju složení a recenze a koupím. Hlavně když je to super výhodné tak neodolám :D

Pokud se netrefím tak prodám dál.
Moc očuchávat nechodím - protože se dvěma dětma v parfumérii bych se bála :speechless:

rakuli 16.02.11 08:54

Já z velké části nakupuju naslepo, Akorát se už v poslední době brzdím, protože koupě a následný prodej jde docela do peněz :D

Lalaith 16.02.11 09:05

Dřív jsem často kupovala naslepo, teď se tomu snažím vyhnout, stejně jako impulzivním koupím, snažím se plánovat.

Zyra 16.02.11 09:29

Polovicu policky mam kupenu naslepo, zatial som posunula dalej z nalsepo kupenych len Liberte.
V klasickej parfumerii vela neskusam, mam zlu skusenost s pokazenymi testermi, hlavne u Chanelov. Naposledy som vsak bola v takej euforii v parfumerii Le Parfum & Le Chic ze som naraz testovala 6 voni, navyse na papieriku mala som z toho pekny bordel :conf: Zvycajne si davam len dve na zapestia pred kinom a pocas filmu testujem.
Za posledne mesiace som mala nakupny osial, momentalne mam kludne obdobie ale nevylucujem doplnenie policky, pokial sa mi naskytne vyhodna kupa :lol:

Ale rozhodla som sa setrit na nove auto :conf:

RainyWeather 16.02.11 11:57

Naslepo nenakupuji, láká mě to, ale vydržím a když o tom tak přemýšlím zpětně, úspěšnost by byla kolem 40 %. Takže pořizuji vzorek, pak nejlépe odstřik a pak flakon. Podle vzorku nepoznám, zda mi vůně sedne, jen zda se mi líbí - a to nestačí :( Nákupy promýšlím, plánuji, ale často to dopadne úplně jinak. Výhodným nabídkám úspěšně odolávám. A taky nejsem shromažďovací typ - kolem deseti vůní mě plně uspokojuje - zatím :wink:

Garfield 16.02.11 14:58

:conf: poslední dobou nemohu jinak, než označit nákupy jako střídmé :|

eleonen 16.02.11 15:47

Já si nejprve posháním vzorečky toho co by mě zajímalo a až poté se rozhodnu ( i když ne vždy mám očicháno důkladně :) )

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama