Jarní očista

Ronna 12.4.08 19:19

Tak co děvčata, plánujete něco? :D

Moje máti už asi 14 dní pije nějaký očistný čaj a asi působí. Sestra plánuje hydrocolonterapii a já jsem se zatím zmohla jen na to, že ráno piju Vincentku a večer si ji kapátkem kapu do nosu, abych pročistila dutiny.
Nějaké tipy?

Stránka:  1 2 Další »
radmila.k 12.4.08 20:46

Mám v lékárně objednaný výtažek z červené řepy- ta je nejlepší na pročištění krve (doporučeno kolegyní, která se roky věnuje bylinkám). Jsem zvědavá na tu chuť, protože červenou řepu nesnáším.
A protože mám nepříjemné příznaky kandidózy, čeká mě dieta bez cukrů a výrobků z bílé mouky. Ufff..

MoncaV 12.4.08 20:53

Já užívám bylinné kapky z břízy a pýru plazivého.Prý je to kůra na pročištění celého organismu.

paty 12.4.08 21:40

Já každé ráno převaluju v ústech lžíci slunečnicového oleje, asi pět minut. Má to být jarní detoxikační kůra. Olej na sebe nabalí všechny neplechy. Déle jak týden to ale nevydržím:)

estelle 12.4.08 21:51

Vyborna tema.....a mate aj niečo, čo sa moze bez problemov aplikovat počas dojčenia? Pripravky z lekarne su zakazane…

zdensy 12.4.08 22:02

Následující není ani tak očistná kúra, ale spíš recept na věčné mládí :D

Nárazově tak pětkrát do roka po balení vitamínu E, kupuji si dvoustovku. V žádném případě to není návod, jen moje praktika :)

Jaroslava 13.4.08 10:15

Teď akorát dokončuji 3týdenní kúru … ráno nalačno vypít šťávu z půlky citronu smíchanou se lžičkou extra panenského olivového oleje,chutná mi to víc, jak jablečný ocet s medem ve vodě. Jinak už čtvrtým rokem kupuju Lunární kalendář Krásné paní(od Ž. Kanyzové), ke každému dni je napsáno pár rad z tradiční čínské medicíny. A podle některých se řídím. Tak třeba k jarní očistě se mělo od 31.3. začít se 7denní kúrou z kopřiv(do novoluní).Sbírat lístečky mladých rostlin a spařit je vařicí vodou.

PaK 13.4.08 14:39

Byl mi doporučen čaj Tulsi Tea - organický bylinný čaj bez kofeinu. Má snižovat stres, zvyšovat životní sílu a obranyschopnost, zpomalovat stárnutí a další spoustu úžasných věcí. Není ale vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Většinou co je zdravé, není dobré, ale tady to neplatí. Čaj je chutově velmi dobrý. :-) Zatím ho piji chvíli, tak žádný výsledek říct nemůžu.

Ronna 14.4.08 11:29
estelle píše:
Vyborna tema.....a mate aj niečo, čo sa moze bez problemov aplikovat počas dojčenia? Pripravky z lekarne su zakazane…

Zkus si zajít do nějaké zdravé prodejny a zeptat se tam.
Citronem s vlažnou vodou ráno na lačno asi nic nepokazíš. Je to prostě přírodní vitamín C.

Akinanika 17.4.15 18:46

ODJEDOVÁK - DOMÁCÍ ČISTÍCÍ ČAJ Z KOŘENÍ

Já si ted doma vyrábím čaj - ,,ODJEDOVÁK" viz popis ve fotce. Na to, že je to čistící, tak mě i chutná. Zatím ho beru 3 den, tak uvidím jak se po té kůře budu cítit.

Jinak jsem si dělávala kůru ještě 2 produkty ( k vůli reklamě nemohu zveřejnit ). To bylo taky moc fajn, úplně jsem na sobě cítila jak se pročistuji :-)

Barbarella 17.4.15 20:23

Ale rozhodně ti doporučuji dám tam fenykl a né fenikl, jinak to nebude mít dobrou chuť.

Amalka256 14.2.17 14:20

Neslyšely jste někdo o chlorella - nevím, jak se to skloňuje. Doporučuje mi to známá na očistu - nemáte někdo zkušenosti, přijde mi to hodně drahé na to, abych to jen tak zkusila:-(

Elvira 9.3.17 00:07

Zkoušely jste někdo taky UGO očistu? Jdu do ní potřetí a nemůžu se dočkat.

Rosa N. 9.3.17 08:24

@Elvira nebElvírka, a čo to je, ako sa to robí? A čím Ti to vyhovuje?
Velmi ráda bych s něčím dobrým (už na někom vyzkoušeným :D :mrgreen: :mavam: ) začala. Myslím, že právě nastává vhodná doba. ;)

Rosa N. 9.3.17 08:30

@Amalka256 chlorella a mladý ječmen.. slyšela jsem, že to lidi pijou, je to o boji zelené a vlastně nevím, jaký rozdíl je v jejich účincích.. a dá-li se nějak vydržet ta ne zrovna libá chuť.. @Frantatata, Františku? Nemáte prosím někdo zkusenost? :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek