Jazyková škola

Katlynka 19.02.11 10:52

Jazyková škola

Chcela by som si zopakovať a vylepšiť svoju francúzštinu, ale neviem si vybrať medzi ponukami jazykových škôl. Najlepšie sú osobné skúsenosti, preto by som rada vedela, ktoré jazykové školy sú podľa Vás kvalitné, aby to nebola strata peňazí a času. :) Viem, že je to hlavne o mojom prístupe, ale ja potrebujem, aby niekto na mňa dohliadal, aby som vedela, že sú v tom moje peniaze a nemohla som to preto šidiť. Samoštúdium by som nezvládla nie preto, že nemám základy, alebo literatúru, ovšem mi chýba disciplína. :oops: :D


Reklama

moudjahidine 19.02.11 18:25

Katlynko, doporučuji Francouzský institut, mají opravdu dobře oddělené jednotlivé úrovně a lektoři jsou špičkoví a navíc Tě dobře připraví na DELF.
Francouzštinu jsem doučovala individuálně různé úrovně a musím říct, že falešnému začátečníkovi nebo mírně pokročilému bych soukromé hodiny nedoporučovala, naopak středně a dál pokročilému bych zase nedoporučila jazykovku.

Katlynka 19.02.11 18:39

Moudjahidine ďakujem za odpoveď :) No ja som práve skôr mierne pokročilá. Premýšľala som nad súkromnými hodinami, ale neviem, či by mi to vyhovovalo. Popravde rozumiem vcelku dobre, problém je s komunikáciou. Nad Alliance som premýšľala na prvom mieste, som rada, že si mi môj dobrý dojem potvrdila. :)

Fleur 19.02.11 21:29

V Brně má Alliance spoustu kurzů, určitě si vybereš!

lilium 20.02.11 22:19

Taky doporučuju Alliance. Ono taky skoro nikde jinde nemáš tolik pokročilostí, pokud bys chtěla pokračovat. A jednu dobu byla vcelku dobrá i SJZ, ale pokud si dobře pamatuju, tam se vedl spíš dril - fajn, pokud by ses potřebovala doučit gramatiku ke státnicím, ale na takovou tu běžnou komunikaci nic moc.

Lencza15 20.01.12 19:06

Nemáte náhodou někdo zkušenost s Nepustilovou jazykovou metodou? Budeme mít v rámci firmy nejspíš kurz vedený touto metodou, tak jsem hodně zvědavá, co mě čeká :)

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama