Je čas na nové vůně, poradíte?

brukev 10.05.16 14:55

Je čas na nové vůně, poradíte?

Po dlouhé době jsem zde na Arome a po dlouhé době cítím potřebu nákupu nových vůní. Jelikož vůbec nevím, co „frčí“ a ani vlastně nevím, jak specifikovat mnou oblíbené vůně, vytvořil jsem tenhle topic.
Pokud tedy máte chuť a čas poradit, uvítám to.

Podklady pro radu či aslespoň nějaký brainstorming konkrétních vůní jsou následující:

  • muž 35 let
  • sportovnější povaha
  • častý kontakt s klienty, ale nepracuji v obleku
  • v současnosti dlouhodobě používám následující parfémy (Gucci Pour Homme při „slavnostnějších“ příležitostech, Burberry London for Men pro běžné situace, Ambre Sultan „poslední kapičky na vášnivé večery“ :mrgreen: Nicméně již jsem všeho přečichaný, chce to změnu. Rád bych vyselektoval tipy na nějaké casual nošení a něco na „necasual“ příležitosti.

Reklama

BobanSK 10.05.16 16:06

Na casual nosenie by som odporučil Dior Sauvage(2015).Tu na arome sa neteší moc veľkej popularite ale mne a nie som sam sa moc páči a je idealna na bežné nosenie stojí za to alebo Icon od Dunhillu.A necasual možno Cedrat Boise od Manceri,mierna podoba s Aventusom ale Cedrat Boise je viac drevita a taka tajomna.Alebo fakt ten Aventus alebo kedze Aventus je drahy jak volvo a je rozdiel medzi sarzami tak stojí za povšimnutie Royal Vintage od Micallef alebo Emir od Micallef.

LVXifer 10.05.16 16:45

Vzdy a vsade=Terre d hermes edt/edp,Guerlain homme/intense resp.l'eau boisee.v letnom marazme preberie k zivotu Mugler cologne,opáč aj Bvlgari aqva amara.hladaj a najdes.

BobanSK 10.05.16 16:47

@LVXifer ano aj Aqua Amara je skvela na tu si brusim zubok v najbližšom case :)

Reveur 10.05.16 17:06

Jako „casual“ vůně mě v poslední době zaujala Prada Luna Rossa, Guerlain L'Homme Ideal Cologne či Creed Original Vetiver.

therion 29.05.16 09:14

@brukev Ja by som odporučil univerzálny (čo ale ani zďaleka neznamená priemerný) Guerlain Homme Intense, na leto Mancera Lemon Line, Montale Aoud Ever, Royal Diwan Group Pearl(podobný Aventus-u) alebo Mancera Cedrat Boise. Vyskúšal by som aj Kumkat Wood.

L von James 29.05.16 21:36

U mě do veder co byly a budou nelítostně vede Riverside Drive Bond no. 9. 4-5 komplimentů od obouch pohlaví a rozdílných věků :nevim: :think: :mrgreen:

Reveur 30.05.16 00:19

Když je řeč o nových vůních, má už někdo „načichaný“ nový Encre Noire A L'Extreme? Vůbec by mě zajímalo porovnání originálu, Sportky a nové varianty 8)


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama