Je libo betonové víčko?

chavah 16.07.10 19:54

Je libo betonové víčko?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Dalia 16.07.10 21:38

… vskutku originální! :lol: Ale vlastnit bych to nechtěla.

chavah 16.07.10 22:24
Dalia píše: … vskutku originální! :lol: Ale vlastnit bych to nechtěla.

je to vážně ošklivé.Snaha být zajímavý za každou cenu.

RainyWeather 16.07.10 22:33

Připadá mi to, jak kdyby tam byl naraženej kus pemzy :speechless:

Trisk! 16.07.10 22:56

Teda ta pemza, to je fakt nápad. Vydrbeš patičky, nacvakneš na flakónek a půjčíš nenáviděné kolegyni, aby obdivovala parfém… :mrgreen:

chavah 16.07.10 23:23
Trisk! píše:
Teda ta pemza, to je fakt nápad. Vydrbeš patičky, nacvakneš na flakónek a půjčíš nenáviděné kolegyni, aby obdivovala parfém… :mrgreen:

i s plísní :speechless:

meduza123 17.07.10 05:34

Vypadá to dost divně :shock: Ale třeba se to k té vůni hodí, kdo ví :-)

viky 17.07.10 10:03
Trisk! píše:
:lol: :lol: :lol:
tarra 17.07.10 13:55

Rozhodně je to přinejmenším zajímavé :lol: …a pro mě rozhodně hezčí než víčka v podobě umělohmotných kytiček jedovatých barev apod.

chavah 17.07.10 14:05

je to experiment, zajímavý, ale duši ani oko mi to nepohladí.Když to srovnám s motýlkovitými flakony z křišťálu od AG, no uznejte…

Dalia 17.07.10 15:26

Pro mě je to jako pěst na oko! :roll:

chavah 17.07.10 15:54
Dalia píše:
Pro mě je to jako pěst na oko! :roll:

no přesně. Nelahodí to oku.

jerry 17.07.10 16:43
tarra píše:
Rozhodně je to přinejmenším zajímavé :lol: …a pro mě rozhodně hezčí než víčka v podobě umělohmotných kytiček jedovatých barev apod.

Tak tak - když si vzpomenu na tu lesklou barevnou plastově střelnicovou příšernost :speechless: , která zdobí víčko u Loly, tak pemzově betonové víčko je vlastně prudce vkusně elegantní :wink:

http://arome.cz/…tailvune.php?…

chavah 17.07.10 17:02
jerry píše:
tarra píše:

Tak tak - když si vzpomenu na tu lesklou barevnou plastově střelnicovou příšernost :speechless: , která zdobí víčko u Loly, tak pemzově betonové víčko je vlastně prudce vkusně elegantní :wink:

http://arome.cz/…tailvune.php?…

to zase jo, jednoduchá minimalistická elegance.Lola je kolotočová příšernost.

ledifia 17.07.10 18:26
tarra píše:

Ten samý názor, mě stavaře to neuráží.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama