Nábytek Torrimex - je tu někdo z Plzně?

manolia 05.05.10 16:31

Je tu někdo z Plzně?..Prosba

Je tu někdo bydlící v Plzni? Potřebovala bych poradit, už jsem jednou podobný dotaz dávala do blbých, ale zanikl. Zajímala by mě firma TORRIMEX s.r.o, sídlící v Plzni, Doudlevecká 3, stránky http://www.atraktivni-nabytek.cz/ zaujaly mě obývací sestavy a momentálně mají ještě akci na dovoz a montáž zdarma po republice, tak to se mnou mává, zkušenosti s touto firmou atd… ozve se někdo?

Edit:
Spíš jsem měla na mysli, jestli někdo bydlící v Plzni nebo blízkém okolí byl ochoten se podívat v reálu na určitou sestavu přímo v prodejně :cry:


Reklama

manolia 08.05.10 16:52

Asi nikdo,že?
""http://www.ce­lysvet.cz/skin/smi­le/s8235.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s8235.gif

elisen3 08.05.10 16:56

Jo, je to bezproblémová firma, z nábytku se dá docela vybrat :) . Jakou sestavu myslíš?? Jsem z Plzně a můžu se ti tam skočit podívat.

manolia 08.05.10 17:23

JÉŽIŠMARJÁ :P DĚKUJI,já právě váhám,okoukávám ,zvažuju FLY,opravdu hodně se mi líbí LIGHT LINE a LIGHT LINE2-bohužel ke LIGHT LINE 2 nemají ještě ceník,už jsem jim psala,nebo PIAZZA,spíše v tmavé barvě jak to vypadá v reálu,pokud by si opravdu byla tak hodná…vybrala by sis třeba u mě alespon něco ze vzorků?
""http://www.ce­lysvet.cz/skin/smi­le/s11804.gif:http://www.celysvet.cz/…e/s11804.gif

AH64 09.05.10 17:34

já jsem sice také z Plzně, ale jsem tu jen o víkendech, takže jako kdybych nebyla.. :(

manolia 25.05.10 19:59

MOC DĚKUJI elisen3,protože do sz nejde vložit obrázek,musím ho vložit sem :oops: sice ta barva je zkreslená,ale lepší nežli nic,vestínu,na světle to vůbec nebylo ono,jsou tam hdnědé a šedé nitky,jinak je spíše chladně béžový

Luk1 11.11.12 21:35

Výsledek nákupu u firmy Torrimex

Objednal jsem si sedací soupravu Bronx, která dorazila s vytaženým provazcem z látky ve formě uzlu. Po té jsem objevil prasklinu na textilní kůži, která je dle mého názoru shodná s běžnou textilní kůži, která je náchylná k opotřebení a po dvou dnech se silně zvlnil potah na sedací části a věřte, že zvlněná textilní kůže vypadá dosti blbě. Ihned jsem tuto sedací soupravu reklamoval. Po týdnu mi přišel dopis se zamítnutím reklamace s tím, že provazec látky jsem si vytáhl džínama, prasklinu vytvořil ostrým předmětem a že zvlnění sedací soupravy, která vypadá po týdnu jako po 5-ti letém používání, je přirozenou vlastností a že se jedná o ležérní čalounění. Zajímavý pojem – ležérní čalounění. Uvažuji o tom, že začnu čalounit, neboť ležérní vlny zvládnu také. „Německá kvalita“ u této sedací soupravy rozhodně nevyšla.

dominik1 23.02.16 22:26

Od firmy TORRIMEX jsem před třemi lety zakoupil na pohled atraktivní sedačku za 70 tis Kč, za dva měsíce se neúměrně proseděla, nyní se již půl roku masivně loupe ona „kvalitní“ textilní kůže. Mám srovnání s jiným nábytkem s textilní kůži koupený ve stejné době, který je zcela bez vad. Ošetřováno je vše stejně, přípravkem doporučeným firmou Torrimex. Na email s touto závažnou reklamací ani nereagovali. Rozhodně nemohu doporučit. Vysloveně nekvalitní nábytek za ceny jako u nábytku kvalitního :? :? :zed:

AndreaBala 20.02.17 19:19

Firmě Torrimex jsem již před čtvrt rokem zaplatila zálohu na zboží, to jsem dosud neobdržela. Oni mě nikdy sami nekontaktovali aby mi sdělili kdy zboží dorazí, pouze stroze odpovídali na mé dotazy, že zboží přijde za dva měsíce, což mě šokovalo, nyní už to byla informace, že zboží přijde za týden ta psali 31.1. dosud NIC nemám !!!!

AlesBerny 03.04.17 23:12

re

Nejlepsi nabytek je u me ve scontu tam jsem sehnal vzdy vse co jsem potreboval.

Makulaa 29.06.17 22:31

nákup "moderního nábytku"

Od firmy TORRIMEX s.r.o. jsme si koncem ledna 2017 objednali obyvaci soupravu CUBE II…ano vybrali jen dle nahledu v pocitaci. Zaplatili zalohu s tim ze zbozi nam bude dodano cca za 7-12 tydnu. Vyroba probiha v Italii byla odpoved na muj dotaz. Nabytek nam privezli 4.4.2017 a ihned pri rozbalovani jsme videli nedostatky jako napr.ostipane otvory pri vrtaní, smontovane steny k sobe tak ze nimi prosvitalo svetlo, otvory v zadovine nebyly presne s upevnovacimi prvky, srouby a matice nevyhovujici…no nekdo by rekl ze vidime mouchy, ale opravdu kdybyste videli na vlastni oci, reklamaci se neslo vyhnout. Co bylo pro nas horsi, byl postup firmy pri vyrizovani reklamace. Byla sice prijala, ale sama jsem se musela ozyvat 30.ty den reklamace jak to vypada!!! …bylo mi receno ze vyroba novych kusu trva cca 2 mesice!!!takovych malych regalu 30×30 cm :lol: coz me pobavilo. Navic ubehlo dalsich 30 dni a nikdo mne nekontaktoval (a to psali jak mne budou informovat) zase jsem musela volat a psat JÁ. Nyní po 2 mesicich nam dnes dorucili nove 2 ks regalů a vypadaji o neco lepe. Jo a vite cim se firma stale ohrazuje, ze zbozi vyrabi stroje v Itálii, jako by se stroje zadavali a ovladali sami.
Z teto zkusenosti nedoporucuji nabytek kupovat aniz byste ho videli na vlastni oci.

AlesBerny 01.07.17 23:47

re

Ja bych nikde jinde nekoupil nez ve scontu uz jsem si oblibil s manzelkou tenhle obchod a velka spokojenost

AlesBerny 02.08.17 23:28

re

ja kupuji nabytek ze sconta, kvalita a zbozi ktere je velmi kvalitni


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama