Jean Paul Gaultier - le male terrible

Luqas 18.08.10 19:24

Jean Paul Gaultier - le male terrible

skusal niekto?

Reklama

morricone2209 23.08.10 11:15

Vyzkoušeno:-)
samozřejmě je tam stále stejně cítit ten proslavený mýdlový podton, ale tak stejně je tam tentokrát cítit i trochu máta:-).Každopádně stále vynikajíci ..... a na léto akorát…

Luqas 24.08.10 10:37
morricone2209 píše:
Vyzkoušeno:-)
samozřejmě je tam stále stejně cítit ten proslavený mýdlový podton, ale tak stejně je tam tentokrát cítit i trochu máta:-).Každopádně stále vynikajíci ..... a na léto akorát…

no niektori ju opisuju, ako podstatbne silnejsiu verziu originalu, a vraj je tam citit dost citrusov,,,je tam aj nieco take? :D

Bisquitka 08.09.10 23:27

Velmi pritazliva muzna vona, vyraznejsie citrusy len v uplnom uvode, ale zmiesane s matou, nos mi to neodpalilo…rychlo prechadza do teplejsej velmi sexi vone, vanilka s vetiverom, levandulou, pizmom a ruzovym korenim - prave ho ma moj drahy na sebe a ja neviem prestat chodit ovoniavat :oops:

Luqas 11.09.10 00:06
Bisquitka píše:
Velmi pritazliva muzna vona, vyraznejsie citrusy len v uplnom uvode, ale zmiesane s matou, nos mi to neodpalilo…rychlo prechadza do teplejsej velmi sexi vone, vanilka s vetiverom, levandulou, pizmom a ruzovym korenim - prave ho ma moj drahy na sebe a ja neviem prestat chodit ovoniavat :oops:

dobre, ale nie je az prilis podobna starej verzii? nerad by som mal ten isty le male dvakrat?

Bisquitka 12.09.10 13:32

Terrible je oproti povodnej Le Male snad trochu sladsie korenistejsi, ale len trochu, ten „sexi zaklad“ maju oba skoro identicke, takze moj nazor je, ze zbytocne dve velmi podobne vone.

Kultakutri01 08.10.10 11:03

Terrible nemá takovou tu chemickou složku. Nevím, co to je, ani savo, ani fenol, ani hořící plast, prostě cosi chemického. Jinak si jsou hodně podobné.

xronos 08.10.10 21:34

proč to nazvali terrible? ....... to je přece i ten originál ;)

Perrier 21.03.12 11:20

Máte někdo zkušenosti s výdrží obou vůní? Terrible by měl být silnější a výraznější, ale lépe na mě drží klasiký Le Male, který má podle mého názoru i lepší projekci. Jak to máte vy?

FlirtBoy 26.03.12 18:11

zkoušel a přijde mi v pohodě, stejně jako klasický Le Male - nijak zvlášť se neliší…výdrž slušná u obou 8)

Dreamer 03.04.12 08:46

Ja som mal vzorku Terrible a podla mna je to uplne zbytocna vona ktora neprinasa nic nove. Od povodneho Le Male sa lisi len uvodnymi zlozkami ktore su mierne korenistejsie, straca sa ta charakteristicka mentolovo synteticka vona. Po nejakej hodinke ich uz od seba velmi nerozoznas. Vydrz by som povedal ze je o nieco horsia ako povodny Le Male.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama