Jeanne Arthes

haifa 12.9.15 18:26

Jeanne Arthes

Vyzkousel už někdo kromě mě? zdají :roll: se mi být povedená a za ty peníze

74SLena 15.9.15 18:47

Myslím že to jsou skoronapodobeniny, nebo jejich sortiment dost kopíruje to co zrovna letí. Něco není špatné, něco je průměrné. k dostání DM a Rossmanovi a mívali je ve Sparu. Kamarádka měla nějakou Boum a myslela jsem si že má nějakou sladkou Escadu, vůbec neměla nějakej chemickej ocas.

Lucinela 15.9.15 19:38

@haifa @74SLena
Teď jsem těžce nahlodaná, dva zcela protichůdné názory :think: . Věřila jsem, že to bude hezká cena x dobrý výkon, jako např. Judith Leiber Night. Samozřejmě to není nikovka, ale za ty peníze je i ve verzi EdT moc povedená :think: .

74SLena 15.9.15 22:39

@Lucinela
Zkoušela jsem nějaký ty jablíčka Amore Mio, ty nebyly špatný, ale není to můj šálek kávy, tu Boum růžovou (trochu svěžejší Escada), flakonky diamantu podobné Wish, ty mi nevoněly, tam ta drogerka byla dost znát. Tu co zkoušla Haifa neznám a láká mě jí vyzkoušet a pak ještě Patchouli sumatra. V DM je mívali nebo ještě mají dole v regálech vedle Miss Sporty a jiných levných vůní.

Lucinela 15.9.15 23:10

@74SLena
Děkuji, taky nejdříve zkusím, nerada dávám peníze (byť malé) za vůni, kterou potom musím darovat :think: . To si raději pořídím odstřik vůně, který mi vydrží déle než padesátka levné voděnky.

haifa 16.9.15 14:41

No me prekvapili moc a ty krajkove jsou drzaci az beda

haifa 16.9.15 14:44

Pro me krasne vune zatim co jsem skusila drzaci nejmin mi voni Amore mio to mi pripomina Ninu ale flakonky tech jablicek hezky

phulosoraptorka 20.4.17 23:46

Mě přijde, že zrovna ty Arthesky, které jsou v drogeriích, jsou celkem mizerné a ty atraktivní se naopak nedají sehnat skoro nikde, konkrétně tyhle působí nadějně:

Les liones
Arome absolut
Patchouli sumatra
Arome arthes
Guipure silk
Cobra

Zkoušel je někdo z Vás?
A netuší někdo, kde je vzít a přitom neobjednávat z daleka? (Koukám, že šílený přeprodejce Cou cou shop chce za Patchouli sumatru přes dva tisíce, a to se mi zase dávat nechce).

Rauhofer 25.4.17 20:18

Arthes

Zdravím, Arome arthes si jako malej pamatuju a rád sem ho tam očuchával, dá se skvělej přirovnat k silnější Gaultier Classique edt a nebo téměř stejné Lancome - Poeme, tedy směs bílých a žlutých květin s trochou ovoce, přičemž ovocnou roli tady hraje tuberoza a květiny jako takové :)
myslim že na klasických stránkách jako je notino, xparfemy, či elnino se daj sehnat.
Tady ted není, ale vím že dříve byla

https://www.notino.cz/jeanne-arthes/

phulosoraptorka 25.4.17 21:18
@Rauhofer píše:
Zdravím, Arome arthes si jako malej pamatuju a rád sem ho tam očuchával, dá se skvělej přirovnat k silnější Gaultier Classique edt a nebo téměř stejné Lancome - Poeme, tedy směs bílých a žlutých květin s trochou ovoce, přičemž ovocnou roli tady hraje tuberoza a květiny jako takové :)
myslim že na klasických stránkách jako je notino, xparfemy, či elnino se daj sehnat.
Tady ted není, ale vím že dříve bylahttps://www.notino.cz/jeanne-arthes/

Děkuji za zajímavou recenzi…ovšem o to více teď ten Arome Arthes chci. Blbé je, že to, že je nějaká vůně vedena na webu Notina nebo El-nina nutně neznamená, že ji ještě budou mít, už nějakou dobu je tam pozoruji a pořád je nedoplnili. :roll:

Rauhofer 26.4.17 03:53

Arthes

Oni už jí vážně nemaj, sem v šoku :)))) ! :/
nicméně dá se stále dát položka hlídat, což nakonec znamená že až se naskladní dají Vám vědět, občas se to i povede, ale zaručit se to nedá.

mmaat 16.4.18 18:58

Oživuji trochu zapadlé téma - minulý týden jsem si na Elninu koupila Cobru a ze zvědavosti jsem objednala další dvě vůně, dnes jsem si je vyzvedla.
Guipure Silk - výrazný kokos s mandlí a pomerančovým květem - taková Datura Noir pro chudé. :-D Zatím nevím, jestli se skamarádíme, je dost sladká.
Sultane Noir Velour - tak to je trefa do černého. Takový nepříliš těžký orient se svěžím bergamotem v začátku, líbí se mi moc.
Výdrž žádná sláva, pochopitelně, že Guipure Silk jak naschvál drží víc.
Prodávají se jen ve stovkových flakonech, ale za cenu necelé dvě stovky za jednu je to naprostá paráda. Nabízím vzorky, kdyby měl někdo zájem.

mmaat 9.2.20 11:09

Na notinu mají slušný výběr této značky, opět jsem neodolala a objednala rovnou dvě. :think:
https://www.notino.cz/jeanne-arthes/?…

Váš příspěvek