Jediná vůně

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
lucil 9.11.11 11:33

Já si neumím představit mít jenom jednu, ne po tom, co jsem přišla na arome a zjistila kolik krásných vůní existuje. Nehledě na to, že jsem už rozmlsaná a za chvíli mě vůně nudí… no a taky vůni pak už přestávám cítit. Takže s jednou si už nevystačím :oops: :lol:

bagheta 9.11.11 12:12

já si to představit umím,měla jsem to v plánu…jenže to bych nikdy nesměla vlízt na arome :roll: :lol: …ale díky bohu za to, je to krásný koníček :lol:

Sasa 9.11.11 13:26

já tu chodím od nového Arome velmi krátce, ale už jsem teda asi fakt poskočila…ale mám docela z mého koníčku strach :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Kajla 9.11.11 13:50

Saso, já koukám, že ses zaregistrovala už 2008. To jsi začala sem psát až po 3. létech ?

lucil 9.11.11 13:55
Sasa píše:
já tu chodím od nového Arome velmi krátce, ale už jsem teda asi fakt poskočila…ale mám docela z mého koníčku strach :-D

No to měj, hlavně se strachuj o svoje finance :D

barbucha 9.11.11 13:57
bagheta píše:
já si to představit umím,měla jsem to v plánu…jenže to bych nikdy nesměla vlízt na arome :roll: :lol: …ale díky bohu za to, je to krásný koníček :lol:

To je… ale já jsem se časem (po prvotním aromáckým šílenství :mrgreen: ) stejně zas ustálila už sice ne na jedný, ale na třech… na zdejší poměry velkej úspěch :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
lucil 9.11.11 14:00
barbucha píše:
bagheta píše:
já si to představit umím,měla jsem to v plánu…jenže to bych nikdy nesměla vlízt na arome :roll: :lol: …ale díky bohu za to, je to krásný koníček :lol:
To je… ale já jsem se časem (po prvotním aromáckým šílenství :mrgreen: ) stejně zas ustálila už sice ne na jedný, ale na třech… na zdejší poměry velkej úspěch :lol:

ze začátku jsem taky sbírala ale teď mám tak cca kolem 5ti + nějaké odstřiky a jsem vcelku spokojená, ale možná je to jen nějaký útlum..

Daja 9.11.11 14:37
Já jsem zaregistrovaná v r.2007 a začala jsem přispívat až asi před rokem a půl.
Kajla píše:
Saso, já koukám, že ses zaregistrovala už 2008. To jsi začala sem psát až po 3. létech ?
Kajla 9.11.11 14:49

No já myslím, že je tu hodně dlouho zaregistrovaných lidí, kteří jen čtou anebo píší sporadicky. Já si ale zrovna u Sasi všimla, že je dlouho zaregistrovana ale začla ( mocně ) psát až poslední měsíc…No jsem jen zvědavá, no :mrgreen:

Dajo a proč ? Nechtěla ses hned vrhnout do víru diskuzí ?

bagheta 9.11.11 16:42
lucil píše:
barbucha píše:
bagheta píše:
To je… ale já jsem se časem (po prvotním aromáckým šílenství :mrgreen: ) stejně zas ustálila už sice ne na jedný, ale na třech… na zdejší poměry velkej úspěch :lol:
ze začátku jsem taky sbírala ale teď mám tak cca kolem 5ti + nějaké odstřiky a jsem vcelku spokojená, ale možná je to jen nějaký útlum..

pevně doufám, že u mě taky ten útlum nastane :lol: …přitom jsem si říkala, že to mně se nemůže stát, že budu pořád věrná té svojí a budu mít max. nějaké odstřiky na občas…no a v červenci se to prolomilo, přibyl Iceberg, Thé Rouge…a už to jelo :roll: …teď taky furt šmejdím co bych ještě potřebovala…za jak dlouho se u Tebe to šílenství ustálilo :lol: ?

Sasa 9.11.11 16:44
Kajla píše:
No já myslím, že je tu hodně dlouho zaregistrovaných lidí, kteří jen čtou anebo píší sporadicky. Já si ale zrovna u Sasi všimla, že je dlouho zaregistrovana ale začla ( mocně ) psát až poslední měsíc…No jsem jen zvědavá, no :mrgreen:Dajo a proč ? Nechtěla ses hned vrhnout do víru diskuzí ?

vysvětlení: nějak mne to nebralo, neorientovala jsem se moc a měla jsem jednu novou velkou prioritu… :mrgreen:

ted po výzvě na email jsem reagovala a už jsem bohužel chycená…a to tak že dost.
Tu čučím několikrát za den :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
barbucha 9.11.11 17:28
bagheta píše:
za jak dlouho se u Tebe to šílenství ustálilo :lol: ?

Po dvou letech :mrgreen:
Nakonec jsem stejně zůstala u svý původní (shalimárku!)… a přibrala ještě VdN a LHB, ať se to moc nemíchá :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
mirka81 10.11.11 07:12
Šťastná to žena …:-))
Taky doufám, že se ustálím :mrgreen:
barbucha píše:
bagheta píše:
Nakonec jsem stejně zůstala u svý původní (shalimárku!)… a přibrala ještě VdN a LHB, ať se to moc nemíchá :wink:
lucil 10.11.11 19:55
barbucha píše:
bagheta píše:
Nakonec jsem stejně zůstala u svý původní (shalimárku!)… a přibrala ještě VdN a LHB, ať se to moc nemíchá :wink:

Mně taky nějaký dva roky a teď už tolik nešílím, ale třeba to přijde až zase budou penízky :) a nálada hlavně.

Kamila01 10.11.11 20:07

Myslím, že L´Heure Bleue žádná jiná vůně nepřekoná. Mám ráda i jiné Guerlainy, používám je, ale vždy se vracím k této stoleté klasice.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek