Jediná vůně

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Tassia 8.6.12 21:41

No ja som tu nejakých 5 mesiacov a potvrdzujem diagnózu parfémového šialenstva - nakúpila som asi 10 vôní, ale teraz som hodila spiatočku a viac uvažujem. Tak ako Barbucha, pomaly sa budem vracať ku trom až piatim. Taký je plán, ale čo bude v skutočnosti, o tom neskôr napíšem. Aspoň som sa lepšie zorientovala v parfémoch a snáď dospejem časom k vysnenému ideálu jedinej, dokonalej, mojej. :srdce: :think:

bagheta 8.6.12 21:51
@Tassia píše:
snáď dospejem časom k vysnenému ideálu jedinej, dokonalej, mojej. :srdce: :think:

tomu já už nevěřím…ani bych to asi už nechtěla :think: …neumím si představit vůni, která by byla zároveň elegantní, decentní, sexy, vhodná na sport, na pobyt v přírodě, kterou bych zároveň snesla i ve dnech, kdy se necítím zrovna fit…to prostě nejde. Upřímně docela nechápu, jak jsem dřív mohla nosit za všech okolností jen Euphorii - dát si ji teď, ve dnech kdy je mi třeba šoufl, asi by se mi spíš přitížilo - přitom by to mělo být naopak - čím víc mám načicháno, tím víc bych měla vydržet, ne :lol: ?

andry 8.6.12 22:06

@bagheta :mrgreen:
vím, že nejsem jediná, kdo sleduje, jaks převrátila, a baví mě to ;) ale taky jsem kdysi chtěla jednu. pak jsem to změnila na 5-10 a na tom trvám stále, jenomže člověk má pořád chuť něco zkoušet :roll:

Tassia 8.6.12 22:08

@bagheta
Ty si na tom dosť dobre, si tu dlho a nemáš toho až tak moc. Je jasné, že si už vyberáš. : :palec: Vieš ako si kaž rok dávame rôzne predsavzatia na Nový rok a potom ako to dopadne na koniec roka. :zed: Ale nejaké mantinely je dobré mať.

bagheta 8.6.12 22:48

@andry no jo, beztak za to můžete vy tady :twisted: ! Měli jste mi říct, ať se pakuju, nebo je se mnou ámen, ale to vy ne - vy jste mě pěkně nechali do toho spadnout :lol: …jedna jediná vůně a arome stejně nejde dohromady - dyť to je na syndrom vyhoření, člověk pořád o něčem čte, slintá, ale nemůže to zkusit…pak třeba podlehne a něco zkusí, ale nemůže si to pořidit :roll: …ne ale fakt- nechápu, jak jsem dřív mohla v pohodě snýst Euphorii když mi bylo šoufl, bolela mě hlava, nebo tak něco…dneska bych to nedala 8o
@Tassia mantinely jsou dobrá věc, ale srdci a hlavě (nosu) se občas holt poručit nedá, když tě něco zaujme :lol:

ijáček 9.6.12 04:10

Jediná? A můžu osum, či dvanáct? No, dobře, tak teda.......Shalimar.

• Citovat
  • Nahlásit
Lucinela 9.6.12 10:49

V poslední době mě napadlo, že bych se zase vrátila jen k jedné vůni, aby to byla moje signature, EdP i EdT, tělové mléko, deodorant, vše v jedné vůni. Určitě by to byl zase Chanel (Chance už byla), takže asi jedině Coco (ještě musím pořádně otestovat No. 5 a dala by se navíc dobře kombinovat s No. 5 Eau Premiere). Byla už jsem téměř odhodlaná, ale potom jsem se podívala na svou sice ne opulentní, ale pro mě vybroušenou poličku, stříkla si na ruku vzorek Bottegy Venety, řekla si, jak se těším na medvěda MPN a hned mi bylo lépe. Arome je krásné společenství :kytka:

jaccckie9 19.10.12 16:18

Jedna jediná? Momentálne? :srdce: Coco Noir :srdce:

gabica 19.10.12 19:26

pre mňa momentálne a myslím na dosť dlho Idylle-č.p. :srdce: :srdce: :srdce:

otakara 20.10.12 13:16

@Lucinela Výstižne napísané, akoby som mohla? Akoby som mohla mať len zo tri vône! Nedá sa..

Mandarinka 21.10.12 10:52

Přemýšlela jsem, čím bych voněla, kdybych neměla vůbec žádné peníze. Našetřila bych si na No.5 EdT a nosila ji jen pro výjimečné příležitosti. Teď ji ani nevlastním, ale kdyby bylo nejhůř, byl by to můj jediný parfém.

dynda 21.10.12 12:08

Kdyby mohla být jedna jediná, momentálně by to byla Infusion d´Iris, ostatní jsou pro potěšení, Prada je základ, ke kterému se stále vracím.

ForeverAmber 25.12.12 18:25

Vůně = váš podpis

Která vůně je ta vaše jediná, milovaná, podle které vás všichni poznávají? Aneb, kdybyste si mohly do konce života kupovat už jen jednu jedinou vůni, která by to byla?
Za mě: zatím stále hledám. Poslední cca rok je favoritkou Bottega Veneta, ale ještě jí malilinko chybí k tomu, aby to byla ONA…

ntiti 4.5.14 23:13

Kdysi velmi dávno, (bylo mi 20 a bolševik nám nic nedaroval) si moje známá přivezla z cest Ninu Ricci. Jakou, to dodnes nevím, nejspíš nějaká aldehydová klasika, nejspíš by se mi už dnes ani nelíbila. Ale tehdy můj nos vzlétl do oblak. Hledala jsem ve všech vůních něco podobného tak neskutečně krásného jako tenkrát, a nikdy nenašla. A našla jsem jiné zázraky.
Třeba klasické Guerlainy. Nebo Arabii od Lutense, nebo Safari, nebo Panthère de Cartier…nebo Mystere Rochas…

Michele 5.5.14 08:34

@ntiti
Nějakou takovou Ninu Ricci měla asi i moje maminka. Tenkrát z Tuzexu, byl to velký flakón, který jí vydržel snad rok. Dodneška je „Nina Ricci“ pro mámu synonymum pro něco krásně vonícího :potlesk:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek