Jemná nevtíravá vůně s velkou výdrží

andry 20.08.11 15:32

Jemná nevtíravá vůně s velkou výdrží

Nemohla jsem nikde najít adekvátní téma :roll: Hledám pro sebe jemnou nevtíravou vůni na denní nošení v průběhu celého roku ku příležitostem formálnějšího charakteru. Měla by dobře držet, být příjemná mně i okolí a neiritovat výše postavené ženy či muže výrazností, kontroverzností nebo okázalostí. Neholduju „vůním čistoty“ a pudrovým, necítím se v nich dobře, přesto bych ráda něco zajímavého, ženského, sofistikovaného . Poradíte prosím? :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

jerry 20.08.11 15:46

Zda vůně dobře drží - to budeš muset posoudit ty sama :wink: .

Za sebe bych doporučila:
Sycomore
Hiris
No. 5 Eau Premiere
Cristalle Eau Verte
Esprit de Fleurs
Hermèssence Iris Ukiyoé
Hermèssence Rose Ikebana
Essence od Narciso Rodrigueze

1Miru 20.08.11 16:20

Cinéma
Emporio Armani She
Gucci by Gucci EdT
Macadam Il Profumo
Chocolate Il Profumo
Vanilla Aoud Micallef
Note Vanille Micallef
Amande Sucrée Sinfonia di Note
Le Boise Torride
Oriental Brulant
John Richmond
CH Carolina Herrera
Jaipur Saphir
Scent Theo Fenel
Bijan (1987)

Bea 20.08.11 16:27

Za mě:
Prada-Infusion d Iris
Hermes-Kelly Caleche
Hermes-Caleche
Orlane- B21
Calyx - Prescriptives
Jil Sander-Sun
Emporio Armani White She - Giorgio Armani

andry 20.08.11 16:48

moc děkuju za tipy, jdu je omrknout…
když seškrtám co znám a nesedne mi, hned je toho na zapsání třetina :roll:

ještě bych si dovolila vyloučit těžce/ne-sehnatelné (Jaipur Saphir, Be 21)
a specifikovat to na přestavu nějakých oduševnělejších květin, spíš do sladka než do „svěža“, ale jen lehce

zatím mě zaujaly (co neznám): Rose Ikebana a Iris Ukiyoé, Emporio Armani She, Gucci by Gucci EdT a Infusion d'Iris - moje představa je asi někde v tomto okruhu… plus mínus… :conf:

a Boise Torride a Micallef Note Vanille

Verda2 20.08.11 18:48

můj názor:
Jil Sander: Jil
Chanel: Coco Mademoiselle

andry 20.08.11 19:23

hmm, Jil, to možná není špatnej nápad, zkoušela jsem ji v zimě v parfumerii a zaboha si už nevzpomenu, jak voní :conf: píšu si, děkuju
Coco Madm. bohužel irituje i mě, protože jsem ji jednu dobu cítila pořád, navíc Chanely na mně prapodivně nevoní všechny s čestnou výjimkou Coromandelu (ještě tak Sycomore ušel, ale není to „můj styl“)

Fleur 21.08.11 11:04

Infusion d´Iris je sice jemnější vůně, která na někom i dobře drží, ale možná ti bude připadat jako „vůně čistoty“ a navíc i pudrová. Zkusila bych Idylle (ve všech verzích a odnožích), dále Omnia Jade , Omnia Cristalline , Omnia Amethyst , Voile de Jasmin od Bvlgari (i když tady bych nedala ruku do ohně za výdrž).

andry 21.08.11 11:27

Voile de Jasmin jsem zkoušela a byla příjemná, kdyby víc držela no… u Infusion d'Iris jsem tu pak někde přečetla „Nivea v modrém kelímku“ - jestli tak, to by moc nešlo :roll:

Tana1112 21.08.11 11:41

Voile de Jasmin je hezká, ale nedrží teda vůbec…

Sára 21.08.11 12:22

Tady v této kategorii mám nejraději mošusové vůně. Za mě Prada Ambré, N. Rodrique Essence a především Narciso Rodriquez for Her Musc Collection, pak jsou tu Max Mara Le Parfum a Zeste Musc ale Le Parfum má trošku slabší výdrž. Ještě mě napadla JPG Classique X collection.
Doporučuji i vyzkoušet N. Rodriquez for Her Iridescent eau Parfuméé - to je velmi jemná a zároveň krásná vůně, drží se blízko u pokožky a krásně s ní splyne - je sice jakoby třpytivá ale na pokožce to není vůbec vidět - dělá jen takovou jemnou auru okolo tebe aniž by byla vlezlá.

andry 21.08.11 12:46

Essence mi nesedí, další nemám vyzkoušené. jak moc je Classique X podobná Classique? ta na mně byla totiž, jak to slušně vyjádřit - velmi nepěkná.
a jak moc se liší NR for Her Musc Collection a Iridescent od „klasiky“?

Sára 21.08.11 16:06

Essence mi taky nesedí ale má dost pozitivních ohlasů - na mě je bohužel kyselá, NR a NR verze Iridescent jsou rozdílné spíš mírně, Iridescent je takový hladší, lehčí, má pár tónů jinak, vím, že jí většinou může i ten komu v klasické NR for Her něco vadí ale pokud se ti nelíbí NR for her vůbec tak Iridescent ani nezkoušej. Classique X Collection nemá podle mě s klasickou Classique společné vůbec nic, je to úplně jiná vůně, není to žádná orientálka, je spíše svěží a taková neutrální, typově mí připoměla právě Essenci od NR a takový typ těch lehčích vůní.

andry 21.08.11 16:27

co jsem NR for Her zkoušela (EdT), tak ze začátku možná moc silné květiny a po rozvonění se mi moc líbil. jen se nějak srovnat s tím začátkem…

kačka 21.08.11 16:30

Já pro tyto účely mám Pradu Tendre.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama