Jemná, příjemná vůně pro paní 60 let pod stromeček

Stránka:  « Předchozí 1 2
aprazanda 11.12.17 22:40

Mamince jsem koupila Gloria Vanderbilt. Moc se jí líbí a dokonce se s ní voní a neleží jí ve skříni. Je taky nenápadná, nelíčí se a je to už starší paní. Teď na Elninu mají i malý flakonky.
https://www.parfemy-elnino.cz/…dy-pro-zeny/

mmaat 12.12.17 17:01

Já bych byla pro Arden Green Tea. Moje máma ji měla oblíbenou, je to jemná, neobtěžující vůně, já ji mám ráda v létě, nosila jsem ji snad patnáct let. Nebo Bvlgari Eau Parfumée au thé Blanc. A z vyšší cenové kategorie Chanel No. 5 L' Eau.

Marusia 12.12.17 17:43

Ja navrhujem Hugo Boss -Boss Woman, Elizabeth Arden - 5th Avenue . Celkom príjemné.

Verda2 14.12.17 16:14

Mamince bych koupila buď Chanel. Kdyby klasiku, tak určitě No.5 nebo Coco, když něco nenápadného, tak letošní novinku Gabrielle Chanel.
Nebo Dior a to Addict, sama upřednosňuji EdP, ale zda-li jemnější, tak EdT.

Stephy 15.12.17 14:54

Děkuji moc za všechny rady, pujdu s popsaným notesem proběhnout parfumerii:) Ještě mi zaujala vůně Abercrombie @ Fitch, moc hezká jemná vůně, mají nově v Douglasu.Z těch které mi radíte znám jen Lanvin- moc příjemná, ale šeřík mi tam připadá dost výrazný, troufnu si říct, že až vlezlý:) Dior Addict mi přijde , že se k ní nehodí, to je spíš taková „bomba“ která se hodí na hodně výrazné typy. Ale určitě přmýšlím i o Arden Green tea, už podle názvu to bude příjmená, jemná vůně… Ostatní si píši a skoro vybíhám:) Moc děkuju!!! :rose:

Stephy 15.12.17 14:56

Jo a abych nezapomněla, Prada Iris je také nádhená, děkuju za radu! :kytka: :kytka: Už minulý rok, jsem si říkala, že si ji koupím na léto pro sebe:)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek