Jil Sander No4

janas 17.12.07 00:57

Dostala jsem toto EDP - bohužel není na ni zatím recenze. Tak se mi zdá, že se mi nelíbí, zdá
se mi moc pronikavá. Dámy znáte ji někdo a co si o ní myslíte?


Reklama

Kerze 17.12.07 17:35

Já se nedávno setkala v parfumérii s jednou elegantní paní, která byla úplně hotová z toho, že ji nemůže sehnat - prý nejkrásnější vůně na světě a samé úžasné ohlasy…kdysi jsem měla její vzorek a vzpomínám, že mi taky připadala velmi těžká - je to těžká květinovka - ale po rozležení voněla moc příjemně - asi to chce, nechat jí trochu času…

Mirka 17.12.07 18:51

Není to líbivka a tuctovka. Malinko těžší, kořeněnější, spíš na zimu. Pokud by se ti fakt nelíbila, ozvi se, docela bych ji brala.

janas 19.12.07 00:13

Mirce - odkud jsi? Já jsem z Prahy. Asi budu uvažovat, že se s ní rozloučím. Ještě se zeptám bližních, jak to na ně působí. Květinovka to je. A já jsem spíš na Magie Noir, Armáni a tak. Kouř, kadidlo, tabák a takové podobné smrady.

Mirka 19.12.07 12:14

Možná pojedeme mezi Vánoci do Phy, jinak jsem od Liberce. Můžeme i vyměnit, kdyby se ti něco z mých věcí líbilo. Jetsli budeš chtít, napiš třeba na mail, můžeme probrat možnosti.

janas 20.12.07 00:16

Kde Váš mail najdu?Můj je janas87@seznam.cz

prokera 08.02.13 11:42

Nikdy jsem tu nepřispívala, jen pozorně četla :D , ale teď řeším jednu „parfémovou záhadu“ 8o . No.4 odstřik z XP nádhera - úžasně se rozkládal. Poté zakoupeno 30ml na Europarf. - už při 1. zkoušce nového balení divně čpějící složka. Následovaly další min. 2 pokusy v různých dnech - opakovala se stejná věc - parfém doslova čpěl. Poslala jsem ho dál s tím, že mi nejspíš tedy nesedí. Na mé mámě se rozložil výborně (stejně jako odstřik na mě) - bez čpějící složky. Znovu jsem vyzkoušela na sobě odstřik a opět nádherná vůně, takže to nebude o tom, že bychom si s vůní nesedly. A teď mi někdo vysvětlete, čím to může být :roll: ? Odstřik báječný, větší balení na mě hrůza, na jiné osobě krása. Nejde o to, že na každém se vůně rozkládá jinak (to je nad slunce jasné :lol: ). Ale nechápu proč STEJNÁ vůně z různých zdrojů na mě jedna voní, další smrdí a ta která na mě smrdí na jiném úplně standardně voní :oops: . Toto se mi ještě NIKDY nestalo - jakože „jedu“ v parfémech dobrých 20let :lol: . Může to být padělek?, stará vůně ?(to momentálně nemám jak prověřit)… :nevim: ? Krabka i lahvička se nezdály nijak podezřelé… Nechápu to - dnes voním odstřikem a paráda. 30ml poslouží mámě :oops: …

Myskamauska 09.02.13 09:42

Já bych tipovala, že to bude nějakej starej šunt, to jest, že už vůně bude mít to nejlepší za sebou.

prokera 09.02.13 18:02
@Myskamauska píše:
Já bych tipovala, že to bude nějakej starej šunt, to jest, že už vůně bude mít to nejlepší za sebou.

Hm :( - díky ti. Taky mě napadá jedině toto a bohužel už u sebe nemám flakon, abych to proklepla…ale ten smrad nemyté cigánky :oops: to prostě dává tušit, v tom bude asi zakopaný pes. No co se dá dělat :( …ale na máti voní dobře a to je mi podezřelé :?: …Snad ho unosí :) .

Myskamauska 09.02.13 18:08

Tak ať ho nosí máti a ty příště hned reklamuj, kdyby parfém nebyl OK. ;)

Camellia 09.02.13 18:12

Nemohlo by to být vinou reformulace, kdy se složky nahrazují jinými, aby to vonělo pokud možno stejně. Na jenom ano, na jiném ne. :nevim:
Ale tohle je spíš „výběhová“ vůně, asi je to tím stářím

prokera 10.02.13 12:38

Jojo - velká chyba, že jsem nereklamovala :( . Když mě se do těch reklamací TAK NECHCE…i když v tomhle případě by to nebylo od věci. No holt ho unosí máti, když na ní nesmrdí tak jako na mě :D - ba přímo voní 8o . A jestli budu mít příště pochybnosti - pošlu to zpátky - co se dá dělat :roll: …


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama