Jil Sander Sun Delight

Naja 08.02.08 10:07

Dámy znalkyně, co na ní říkáte? Budu vděčná za každý názor:o))


Reklama

PetraSK 08.02.08 11:46

mala som ju, vonia ako zelený Exclamation ,,I,, možno viac prepracovanejšia, ale inak verná kópia

eva 08.02.08 18:32

Mně zelený Exclamation bohužel nepřipomíná, ten vnímám jako svěží vůni: kdežto Sun Delight je teplá a mně voní dost čokoládově a sladce /dodnes jsem nepochopila reklamu, že Sun Delight má být letní vůně/. Není v ní čokoláda typu jako je třeba u Aquaoliny, není tak čistá, je dost poznamenaná vanilkou. Třeba kamarádka v ní vyčenichala dokonce kokos /který jsem já necítila/.
Sun Delight není špatná /mám ji raději než Sun, Sun mezi mé oblíbence asi pořád nepatří/, ale najdou se na trhu samozřejmě lepší/zajímavější vůně. Na druhé straně pokud má člověk na Sun Delight náladu, využití jistě najde. Je to teplejší vůně, umím si ji představit hlavně do chladnějšího období, v létě mi docela dost vadila její jedlost - „gurmánskost“ /oproti vůním běžně označovaným jako gurmánské je o něco lehčí a řekla bych svým způsobem nositelnější, není tak zvláštní a silná, ale jedlé prvky jsou přesto její dominantou/.

Eyrlis 08.02.08 18:51

A to já si jí v létě umim představit docela živě - připadá mi jako jedna z těch vůní co voněj jako opalovací přípravky, to mi většinou voní. I když pořád hledám eště něco co bude víc jako opalovací přípravek, víc kokosu a tak. Na to je Sun Delight opravdu moc svěží.

asenat 19.03.13 10:35

Nějaké další recenze, postřehy? :think: :-) Složení vůně mě docela zaujalo, zvažuju nákup, jenže není kde vyzkoušet…

jerry 19.03.13 10:48

@asenat

Výše uvedenému přirovnání ke svěžím vůním vůbec nerozumím :think: - pro mě celkem obyčejná sladká gurmánská květinovka s výraznou krémovou vanilkou.

Souhlasím s evou - není to letní vůně, je to vůně zahřívací, která má teplé slunce evokovat.

coconut 21.03.13 12:07

@jerry Souhlasím, svěžest k ní opravdu nejde.
@asenat Záleží co od ní očekáváš. Jestli máš ráda gurmánské vůně, tak by tě zklamat asi nemusela. Mám i Sun a ta se mi líbí víc.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama