Jil Sander Sunlight

Sicilanka 1.5.18 07:32

Jil Sander Sunlight

Mou maličkostí favorizovaná značka nadčasových parfémů mezi sebou opět přivítala nováčka - Sunlight.
Zatím v nabídkách probleskla pouze na Notinu. Další „slunečná“ vůně po „babičce“ SUN z roku 1989 by mohla být znatelně „refrešovaná“. Měl někdo z vás už příležitost očichat a tedy i předat první dojmy, vůni celkově zhodnotit? Těším se na poselství vašich citlivých nosíků 8-) .

Jitka77 1.5.18 15:04

Myslím, že Sun zůstává v nezměněné podobě - hutná vůně opalovacího mléka, pro někoho letní, pro jiného do sychravého podzimu.

Sunlight je samostatná, nová a úplně jiná vůně. Mám flakon a už jsem ji pár dní nosila. Je to hezká, troufám si říci bezpečná vůně, kvalitně namíchaná, z hlediska všehomíra ovšem nic převratného.

Úvod je grepový, přičemž je skutečně cítit dužina a šťáva, ne jen kůra, jak je tomu mnohdy zvykem. Srdce květinové - jasmín a trocha pomerančového květu, který jinak vzdušnou a průzračnou kompozici společně se záhadnými „slunečními tóny“ lehce protepluje. Je jako první zubaté sluníčko, třeba Alien Eau Extraordinaire je proti ní pocitově mnohem sytější, slunnější.

Optimistická, elegantní, nepříliš sladká. Výdrž má slušnou, ale celkově je dost jemná, musela jsem pořádně přitlačit na rozprašovač, abych měla pocit, že jsem navoněná.

pipisek 1.5.18 20:17

Já se na ni také těším a věřím, že zklamaná nebudu. Vůně od Jil mám obecně oblíbené a grep mám ve vůních též ráda.
Takže jsem za toto nové vlákno vděčná a uvítám recenze a tipy, kde se dá vyzkoušet.

Váš příspěvek