John Galliano Le Parfum No. 1

chavah 31.12.08 08:49

John Galliano Le Parfum No. 1

někdo už o něm básnil na El Nino, tak se ptám…Galliano je pardál a exentrik, očkávám tedy něco v tomto duchu. Vůně je to však údajně velmi líbezná, píše ta nadšená dáma.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Fleur 01.01.09 12:13

Právě jsem chtěla na tuto vůni také založit téma! Dosud jsem neměla možnost očichat a v kamenných parfumeriích jsem u nás zatím Galliana neviděla. Ale slyšela jsem zatím jenom chválu. Podle složení mě docela láká, ale bojím se, aby to pro mě nebyl takový pejskokočičí dort, jako třeba Dinner by Bobo (ještě teď se raduji, že jsem nekoupila naslepo).

Evax 02.01.09 12:51

Bohužel tento parfém osobně neznám, ale zkoušela ho kamarádka: tvrdí, že prý je to hrozný puch - jí vůně připomněla zápach kostela, kam ji v dětství vodila násilím babička na pohřby cizích lidí :shock: :lol: Tak možná bude obsahovat hodně kadidla, těžko říct, nebo se používá v kostelech i něco jiného? Kostelem by ale klidně mohla být míněná i „vůně“ zatuchliny a plísně :P :lol: :lol:

Docela by mne zajímal podrobnější popis nebo recenze, nemáte už někdo otestováno? :wink: :?:

1Miru 02.01.09 14:05

..taky mě ta vůně zajímá!..

  • podle složení, návrháře i flakonu…
sLenka 02.01.09 15:37

Pokaždé sem jdu mrknout jestli už nějaká znalkyně popsala krásy této vůničky … :lol:

Taky mě moc zajímá a chodím okukovat na elnino …
Ale myslím, že ji tady už někdo prodával… vivenne?
Prosím taky …

katerinka 02.01.09 18:34

Já mám doma vzorek, dostala jsem ho v Německu k nákupu, už jsem o té vůní tady něco psala. Začíná to svěže, pak vyskočí růže a hned se tam derou pudrové tóny do kterých prorazí kosatec, fiaku ani pivoňku nevidno (nečichno?) a tato celá kompozice pak přejde do dost protivných kovových tónů, jak naleptaná plechovka :? Začátek by ušel, ale ten konec :roll: za ty love :roll: :?

sLenka 02.01.09 19:40

Katerinko moc děkuji, zachránila jsi mě od nákupu naslepo … :oops:

Právě ty fialky ve složení mě lákaly …
Ale po plechovce fak vonět nechci … díky

jaro 02.01.09 21:45

Včera jsem ji objednala na Elninu, nutně jsem si potřebovala udělat radost. Tak jsem ještě víc zvědavá jaká je

sLenka 02.01.09 21:51

Takže v úterý by mohla dorazit a buď potěšit, což bych moc přála, nebo to druhé …
Držím moc pěsti ať se líbí… a prosím o malé hodnocení…

jaro 02.01.09 21:57

Určitě dám vědět a nabídnu odstřik

sLenka 02.01.09 21:59

:lol: držím pěsti aby splnila očekávání …

jaro 07.01.09 20:08

Tak dnes konečně přišla, první dojem je skutečně „kostelní vůně“ po půl hodině zjemní a cítím trochu ostružiny a trochu pudr.
Zatím mi voní jako výrazná elegantní vůně. Uvidím co bude dál.
Nejraději bych vzorek vůně poslala Adě a požádala o recenzi, co říkáš Ado? :oops:

Sorrow w 13.11.12 20:12

Dovolím si citovat recenzi pisatelky z Elnina,snad mi to promine,neboť je to naprosto výstižné hodnocení a přesně takto to cítím i já…„Kostel.­....atmosféra chladu,přítmí…ta­jemno až ponuro…kov,hořící svíce,vosk z těch již dohořelých…kvě­tiny,několik čerstvých a závan usušených někde zpovzdálí,kadidlo…“ já jen doplňuji…pomalu se s pokorou procházíte tím chrámem klidu,pootevřenými dveřmi zavane překrásná vůně pomerančových květů,na chvíli vás vytrhne z nostalgie,abyste se znovu ponořili do temné,všudypřítomné vůně kadidla.Tu pojednou vás do nosu udeří suchá vůně pudru starší dámy,modlící se někde vedle vás…ta vám ulpí v nose a vy si ji odnášíte s sebou,nasáklí tím zvláštním,temným odérem ,ktery ne a ne vyprchat…nádherná vůně,tak zvláštní,tak originální,určitě ne pro každého,před nákupem je radno vyzkoušet…já jsem z ní u vytržení

Netyn 13.11.12 20:37

Mne take dnes prisla. I ja v ni vnimam vyrazny kostel, kadidlo, vadnouci kvetiny, suchost az preschlost, podzimni kvetiny a závěr se nese, kupodivu, v doznivani aldehydu, coz mi navozuje pocit mydlove cistoty.
Presto, kdyz jsem dala vecer vecer privonet priteli, kostel vubec necitil, ale libila se mu, povytahl oboci a rekl, ze je velmi zvlastni a hezka, coz potesilo.

Kateryna 14.11.12 21:29

Tuto vůni mám. A připomíná mi toho hodně, ale rozhodně ne kostel :lol: A to i přes kadidlo, které ve vůni zřetelně vnímám. Je to taková hravá vůně. Je lehce provokativní. Jsou tam ještě fialky, dřevo a jemné koření.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama