Jsou testery kvalitnější než samotný parfém?

PaGl 6.10.21 08:31

Jsou testery kvalitnější než samotný parfém?

Paní z parfemerie mi tvrdila, že tester parfému je kvalitnější než samotný originální parfém, prý aby nalákali zákazníky. Co si o tom myslíte? Je to pravda? Myslela jsem si, že je to to samé pouze samotná krabička/flakon bez víčka/balení je jiné, levnější. 8-O

mmaat 6.10.21 10:52

Ne, není.

kitcat 6.10.21 12:44

Som o tom bytostne presvedčená že je to tak, testery vždy voňajú výraznejšie a dlhšie ako keď si tam kúpite flakón…

MagnolieS 6.10.21 16:46

@kitcat Já bych neřekla, kdysi se to říkalo o krémech lepších, že vzorky jsou vymazlenější :nevim: ale nevěřím tomu, proč by si takhle přidělávali práci?
Kolikkrát ty testry pod světlama v parfumériích až smrdí :-?
Téma se tady už někde omílalo.

chavah 6.10.21 16:57

testry jsou v prodejně často zkažené (doba pobytu na prodejně, teplo, světlo), čímž odérem spíše zákazníka odrazí.Několikrát jsem na prošlost testeru prodavačky upozornila.

Hermesfan 6.10.21 18:48

No mám aj inú skúsenosť. Tester z predošlej ešte nereformulovanej várky. Kúpený zabalený parfém bol už o inom v horšom slova zmysle. Takže áno, občas je tester lepší.

Hanka H 6.10.21 22:02

Souhlasím s @Hermesfan - iluze o „lepším“ testeru bude nejspíše založená na reformulaci nové várky parfémů určených na prodej. Nedovedu si předdstavit proces výroby testerů, které by byly „lepší“. To mi připomíná časté fámy o „ředěných“ parfémech.

frangipani_romana 10.10.21 09:16

@Hermesfan Tak tak. Plus ještě to, že zákazníci ani prodavačky se nevyznají v těch nekonečných odnožích ve stejných flakonech, takže si klidně můžete přinést domů docela něco jiného.

Nejdražší na parfému je ta práce okolo, ten vlastní obsah stojí jen pár % z celkové ceny, takže dělat tester „silnější“ by to celé brutálně prodražilo.

BTW ptát se prodavačky v parfumerii na něco okolo parfémů je celkem blbost, víme, že. Něco, jako ptát se holky v HMku, jestli můžu v 50 letech a 100 kilech nosit minisukni, nebo holky v Datartu, jaký je rozdíl mezi drahým a levným kávovarem (prý „po kafi z toho kávovaru jsem usnul hned a po kafi tady z toho až po půlnoci“ :D :D :D). Ti lidi jsou tam jen více či méně proškolení hlídači regálů a vyndavači zboží z šuplíků.
A úplně nějvíc mne dostávají, jak mají nacvičenou první větu: „Jestli jste si to zboží našla na netu, tak my ho tady nemáme. Oni tam toho mají víc!“
:cert:
Zrovna včera jsem tohle zažila a to jsme přitom stály vedle výrobku, jen měl jiný odstín na fotce. V duchu jsem si říkala „určitě mi baba řekne, že jestli jsem si to našla na eshopu.......“ a přesně! :D Baba se na fotku skoro nepodívala, okamžitě zareagovala eshopem, otočila se a šla pryč. Tak jsem ji dostihla, požádala o zkontrolování čísla výrobku - a hele! Byla dost nasraná*, podala mi to a už si mne do konce nákupu ani nevšimla :D. No hádejte, koupila jsem? Rovnou v tý prodejně jsem si to odklikla na eshopu. Přijde mi to s dárečkem a bez kyselého ksichtu. Ať se nediví, že jim eshopy berou chleba.

A ještě - tady se sluší pochválit zákaznický servis Notina, tam se fakt ty informace snaží zjistit a obvykle neříkají kraviny.

Váš příspěvek