Jste schopny zůstat u jedné vůně aspoň 14 dní?

Reklama

wladka 15.03.12 09:37

Tak pro mě je snad horší se 14 dní nevonět.I když to je také strašná představa :lol:

daniela 15.03.12 10:31

Taky vůně dost střídám, teď hlavně proto, že chci spotřebovat vzorečky, které jsem nasyslila.

Ale existují dvě, u kterých jsem opravdu vydržela 14 dní, aniž by mě vůně nudila a měla jsem pocit, že už potřebuju změnu: Shalimar a Opium Poésie de Chine.

dynda 15.03.12 11:08
Venea píše:
Ani náhodou…:-D kdybych chodila čtrnáct dní přesně ve stejnou hodinu se stejným člověkem, za stálého počasí, se stejnou náladou a ve stejném oblečení na stejný oběd tak jo :D…ale normálně ne :D

:palec: Přesně tak to cítím. Různé příležitosti si žádají různé vůně. Někdy musím v duchu sama sebe pochválit, jak jsem to pěkně trefila.

Daňule89 15.03.12 11:17

Už jsem si myslela, že to těch 14 dní vyrdžím s Charriolem EdT, ale bohužel…max 5 dní a to bylo ještě tak, že jsem byla časově trochu víc vytížená a nebyla příležitost vůně střídat. Ale i tak je to můj rekord :)

mimi 17.03.12 21:38

taaak, konecne drzim, nie sice 14, ale tyyyzden a to jil sander woman sport, sice k veceru prestriedany raz bvl a raz lauren style :mrgreen:

MonicaNY 18.03.12 11:12

Pro mě je to nemožný… ke každé situaci, náladě, počasí,denní i roční době, oblečení potřebuji něco jiného, napoví mi to mé podvědomí, má chuť… Takže asi ne, nezvládla bych to… :kytka:

naughtycat 18.03.12 11:21

Je mi líto, ale ne :mrgreen: Proto bych ocenila prodej rozlévaných vůní. Ráda vůně střídám dle příležitostí. Jediné, co snesu víckrát za sebou je klasický Alien.
Taky mě baví testovat nové vůně, kolikrát mě překvapí, že vůni, kterou jsem dle složení považovala za jasného outsidera mého žebříčku posléze řadím mezi top ten.

amorek 23.07.12 22:09

No mně teda rozhodně ne, já nemůžu mít ani 2 dny za sebou tu samou! :D

Bulgarian rose 16.09.15 12:15

Naposled se mi to stalo s původní Lolitou, bylo to letos v Dubnu. Na jaře hezky vynikly pralinky, které v zimě nejsou moc „slyšet“. Předtím to byly Galliano EdP a Byzance. Hmm…asi Byzance znovu vytáhnu.

Makiiii 20.09.15 11:11

Bohužel u jedné vůně nezůstanu ani dva dny. I když někdy bych velmi ráda. Mám asi tři vůně, které chci dopotřebovat, vždy si říkám, že pokud jednu z nich budu nosit celý týden ( :lol: ) a nebudu na ní šetřit, tak se jí konečně zbavím.....nikdy jsem to nevydržela, ale snaha byla :D

otakara 20.09.15 11:40

bez šance, myslím, že som vydržala najviac štyri dni, možno ani to nie

wiv 20.09.15 12:08

To se mi ulevilo, když si to tady čtu :)
Ve svém okolí mám většinu lidí, kteří používají jednu, dvě vůně celé roky. A já u svých oblíbených vydržím tak 2 - 3 dny ;)

Tanulik 20.09.15 13:27

Ja vone často nestriedam .

Ja som tu už v niektorom vlákne pred časom spomenula , že mám na každé obdobie dve základné vone . Striedam ich podľa toho , čo mám oblečené . Najma v zime je to výhoda , lebo každý kabát , každá bunda a každý šál mi vonia určitou voňou . Najma u vlnených šálov je to výhoda , lebo ich nemusím tak často dávať čistiť a dlšie mi vydrží ich kvalita . V lete prestriedam viac voní , ak mám v arzenále viac možností :roll: Ale ja sa na svoju voňu teším každý deň rovnako . Ak vone často striedam , priznám sa , som z toho nervózna . Na každé obdobie si nájdem tie " svoje vone " a potom si v nich lebedím. :P

mmaat 20.09.15 13:57

Dřív jsem mívala 3 parfémy, jeden na zimu, jeden na léto a jeden na jaro/podzim. Teď vydržím tak maximálně týden s jednou vůní.

Misha17 20.09.15 14:22

Kedze vone striekam aj do vlasov a vlasy umyvam kazdy druhy den, tak po dvoch dnoch vzdy nova vona :) Ale vlani v lete ked som objavila caro Angel EDT, tak som ju nosila skoro 2 mesiace vkuse :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama