Jste schopny zůstat u jedné vůně aspoň 14 dní?

Reklama

Hermesfan 20.09.15 14:39

v pohode, aj dlhšie, navoniam si aj šál, vlasy, oblečenie a „kúpem“ sa v tej istej vôni rada aj dlhšiu dobu

Hanka H 20.09.15 16:55

Tak to jsem dokázala tak před deseti lety - měla jsem 3 max. 4 vůně - letní, zimni a něco mezi. Teď měním vůni obvykle každý den (znáte to - dle oblečení, nálady, počasí, co budete ten den dělat…). Několik dní po sobě zůstávám většinou u nového úlovku. Střídání má nezanedbatelné výhody - stále vůni vnímáte, nemáte tendenci to s ní přehnat.

sisa.b 20.09.15 19:40
@Misha17 píše:
Kedze vone striekam aj do vlasov a vlasy umyvam kazdy druhy den, tak po dvoch dnoch vzdy nova vona :)

Ja tiež tak nejak :) Akurát v poslednej dobe sa mi stalo, že som vydržala so Soavissimou aj 4 dni :D

Mirka 05.10.15 13:31

Do práce 2 týdny tutéž vůni, to není problém. Ale i doma, na spaní, na víkend? V žádném případě.

Bulgarian rose 31.03.16 20:18

Letos se mi to stalo dvakrat a nebylo to schválně. Nejdřív Shalimar EdP- nosila jsem ho všude- doma, na spaní, na víkend, do práce, do kina, apod…Záhvat trval 2 týdny, a poté jsem potřebovala nosit fiálky. To samé se opakovalo s Lolitou Lempickou, také dva týdny a nastalo období jasminovek, kde vůně střídam podle nálady, počasí a t.d., a nemusí být ta samá.

3lennna 01.04.16 13:05

Kdysi jsem vydržela dlouho u Angela Innocent, vypotřebovala celý Chanel 5 a Cabaret. Ale s narůstajícím objemem vůní na poličce nevydržím mít jednu ani 3× za sebou. Takže střídám, přesně, jak píše Hanka H - podle počasí, nálady, oblečení a podobně.

vlastina9 14.11.17 17:00

Ne 14 dní v kuse používat jednu krásku bych fakt nezvládla :-? Maximum je tak 3 dny a to už se pak hrozně těším,až dám něco jiného :-)

Biely kvet 14.11.17 17:15

14 dní v kuse??? To u mňa určite nehrozí… Ja aj počas dňa striedam vône. :-P

Lucinela 15.11.17 08:11

Většinou zůstávám u jedné vůně do umytí vlasů, zjistila jsem, že při hojné aplikaci do vlasů po umytí střídání nedělá dobrou. Vůně ve vlasech krásně drží, samozřejmě např. takový Portrét dámy můžu na večerní příležitost s klidem aplikovat, ovšem pokud i do vlasů, určitě se mnou zůstane a ani se nehne ;-) .

otakara 15.11.17 17:36

@Lucinela asi tak - aj u mňa je to podobné

Beverly 15.11.17 17:43

Na třítýdenní dovče jsem letos měla jen Idylle, a i když ji můžu opravdu hodně, ze zoufalství jsem se ke konci voněla mužovým Baudelairem.
Jinak jak píšou holky, podle vlasů nebo podle toho, jaká vůně se drží na tom, co si chci vzít na sebe - i držáky mají své nevýhody :-)

Misha17 15.11.17 19:26

Ja som zistila ze ked nemam inu moznost tak vydrzim s jednou vonou aj 2 tyzdne uplne v pohode… ale akonahle ich mam vela na vyber, tak som viete kde… pozeram smutne na policku a neviem od radosti ktoru si vziat a somrem ze nic nemam :D tak som si zacala vone schovavat a vytiahnem von na tyzden len 4 z ktorych vyberam.
A doteraz som vyse tyzdna vydrzala s Angelom, Chloe Love a Battitom ;-) a s French Kiss by som vydrzala aj mesiac, keby mam cely flakon :think:

melany 15.11.17 20:02

max. 2 dny, ale s Angelem i týden.. :-)

Jerryna1 16.11.17 10:24

To bych asi nevydržela, musím to pořád střídat, max 2 dny vydržím u jedné vůně

mmaat 16.11.17 14:05

Dobu, kdy jsem měla jednu vůni na zimu, jednu na léto a jednu na podzim/jaro, vystřídalo hektické období, kdy jsem vůně denně střídala. To už je naštěstí za mnou. Teď jednu vůni nosím většinou týden, víc si ji tak užiju. Jen pokud mi nesedne nebo se dramaticky změní počasí, měním třeba druhý den. A na večerní akce si většinou beru něco jiného, než v čem jsem strávila celý den, ale ty nejsou časté. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama