K čemu je co na Poličce

WildOrchid 13.01.09 13:36

k cemu je co na policce

Mam trosku chaos ktery parfem kam zaradit, tak se ptam

Musim zkusit: V prekladu znamena co? ze tuto vuni nejak poridim a zkusim, nebo ze bych rada kdyby mi ji nekdo nabidl jako vzorek na vyzkouseni?

Tuzebnik: ze chci plnou vuni, nebo cokoliv jako vzorek,miniaturu nebo odstrik?

Tuto vuni si chteji poridit: Chteji aby jim nekdo nabidl plnou vuni, nebo si ji chteji koupit v obchode, nebo jim je jedno zda to bude odstrik miniatura nebo vzorek?

Odstrik/vzorek: za vzorek se povazuje i odstrik do 1,5ml, nebo by tento byl uveden v odstricich?

A jeste maly dotaz na recenze k vunim, co muze napsat kazdy ke kazde vuni. Melo by se to tykat jen toho jak voni, a nebo se tam muze psat i treba povzdechnuti, jak je skoda ze uz se nevyrabi :) atp..?

edit: jeste kdyz mam neco v tuzebniku, jsou tam takovy 4 obrazky, po kliknuti jeden zhnedne. znamena to, ze chci ten hnedy, nebo ty ostatni co nejsou hnede?


Reklama

Ada 13.01.09 13:59

Musím zkusit = chci vyzkoušet, je mi jedno jak. Prostě seznam, co chci očichnout, abych nezapomněla.

Tužebník - u každé vůně jsou čtyři šedé ikonky s obrázky flakonu, miniatury, odstřiku a vzorku, tam si lze navolit, jaké balení chceš (ikonka se pak přepne ze šedé do barevné). Když to tam někdo nemá, tak to znamená, že se mu to nastavovat nechtělo a má to asi spíš jen pro vlastní potřebu.

Tuto vůni si chtějí pořídit - v některé z uvedených forem, nerozváděla jsem to podrobně. Viz jejich tužebník a výše zmíněné ikonky.

Vzorek je vždycky malý, do dvou ml, od nějakých pěti nahoru je to odstřik.

Do recenzí by se měl psát nějaký podrobnější popis a dojem, povzdechnutí a podobné stručné komentáře ne.

WildOrchid 13.01.09 14:06

dekuji.
jeste tedy doplnkovy dotaz ke vzorkum. Kdyz tu nekdo nabizi vzorky, jsou to vzorky te znacky, nebo odstriknuti maleho mnozstvi? Asi to bude zalezet na jednotlivcich, a budu se muset zeptat ze :)

Ja jen, ze ten vzorek by se pak dal vlastne odstriknout z jakekoliv vune kterou dotycny vlastni, 1ml neni zadna ztrata. Nebo se na to tady divate jinak? abych pak nenastvala nekoho, kdyz bych zjistila co chce, a na vymenu bych chtela odstriknout neceho co nema ve vzorcich ale v parfemech..

Ada 13.01.09 15:24

Vzorek může být originál nebo vlastnoručně udělaný do ampulky nebo mikrozkumavky. Je běžné, že si takhle děláme vzorky, takže ano, můžeš klidně požádat o vzorek z parfému z poličky a dotyčná ti ho nejspíš v pohodě udělá, pokud už nemá zbyteček, který si světí.

Lyonella 13.01.09 15:25

Nebo pokud dotyčná není momentálně bez ampulek. :P

sarrafinka 13.01.09 15:27

:lol: :lol: :lol: tak,tak,to pak člověk veme celý odstřik,viď??, :lol:

Lyonella 13.01.09 15:31

Věřím, že nebudeš litovat. :P

Oleka 13.01.09 15:41
WildOrchid píše:Ja jen, ze ten vzorek by se pak dal vlastne odstriknout z jakekoliv vune kterou dotycny vlastni, 1ml neni zadna ztrata. Nebo se na to tady divate jinak?

U velmi vzacných a drahých vůní i 1 ml může stát minimálně 60 - 100 kč. Takže jestli je to ztráta nebo ne - záleží konkrétně na dotyčném člověku.

Fanfan 29.01.09 16:18
Oleka píše:
U velmi vzacných a drahých vůní i 1 ml může stát minimálně 60 - 100 kč. Takže jestli je to ztáta nebo ne - záleží konkrétně na dotyčném člověku.

Ano, přesně tak. 1 ml z mého 8 ml odstřiku Cuir Belugy, to by byla sakra ztráta. :speechless: :lol:

Ale jinak to taky zkouším a nikdy se nestalo nic horšího, než že dotyčná slušně odpověděla NE. :D


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama