Kam ke kadeřníkovi v Praze

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Katlynka 25.10.10 14:41

Tak ja som sa nakoniec odhodlala a skúsim Le Salon. S mojimi vlasmi bude to zosvetlenie asi trochu na dlhú trať. Snáď nebudem vyzerať ako strašiak do maku :D

Lalaith 25.10.10 19:14

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neznáte osvědčeného kadeřníka v Liberci nebo v Jablonci? Chtěla bych se z hnědé barvy vrátit na svou původní světlou (asi melírem? nic jiného mě moc nenapadlo - máte někdo zkušenost s něčím jiným?) a nevím přesně, kam jít, bojím se, aby to někdo nezpackal… :? (po minulém návratu od kadeřnice, kdy jsem měla místo světlehnědé/plavé skoro černou…) Ale kam jít, to nevím… :|

Hailstone 26.10.10 09:54

Katty pak napiš, jak jsi dopadla. :wink:

Fotogalerie vypadá O.K.

Katlynka 2.11.10 15:10

Tak Le salon určite odporúčam, sedela som tam 4 hodiny, slečna bola veľmi milá a šikovná. Veľmi oceňujem prístup a pôjdem tam určite znovu :)

Hailstone 6.11.10 09:14

Katty napiš mi prosím v S.Z. jméno. Jsem už docela zoufalec.Jak stříhala a barvila? Zkoušela jsi blond?

lucil 7.11.10 17:57
Lalaith píše:
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neznáte osvědčeného kadeřníka v Liberci nebo v Jablonci? Chtěla bych se z hnědé barvy vrátit na svou původní světlou (asi melírem? nic jiného mě moc nenapadlo - máte někdo zkušenost s něčím jiným?) a nevím přesně, kam jít, bojím se, aby to někdo nezpackal… :? (po minulém návratu od kadeřnice, kdy jsem měla místo světlehnědé/plavé skoro černou…) Ale kam jít, to nevím… :|

Já jsem asi před týdnem byla v Matrixu (naproti bývalému Tescu ve druhém patře nad restaurací - jmenuje se nějaká zahrada?? :) to už si nepamatuju). Vlasy mám opravdu super, dokáží poradit a jsou i cenově dostupní.

Lalaith 8.11.10 09:29

lucil díky, už jsem si myslela že nikdo z Liberce nechodí ke kadeřnici :D Jenom - je to teda v tom obchoďáku Delta naproti Fóru? :conf:

lucil 8.11.10 09:54
Lalaith píše:
lucil díky, už jsem si myslela že nikdo z Liberce nechodí ke kadeřnici :D Jenom - je to teda v tom obchoďáku Delta naproti Fóru? :conf:

nee je to právě naproti tomů bývalému Tescu - jak teď dostavěli ten nový blok. Nebo jinak, je to v Revoluční ulici. Když slezeš dolů Pražskou a odbočíš doprava tak je tam nějaké zlato, stříbro, hodinky tak vedle toho :) (No já vím, že neumím vysvětlovat :D

verunka2201 13.11.11 21:24

Ráda bych radu ;-)

Vlasy si barvím tmavo hnědou hennou a po pár letech jsem se rozhodla pro oživení. Chtěla bych si nechat na vlasech obarvit jeden pramen zespoda vlasů (ne na temeni, to velmi neoblibuju) nějakou extra výraznou barvou, ideálně sytá fialová, magenta, královsky modrá nebo smaragdově zelená. Vím už taky, že to bude chtít nejprve odbarvit a následně teprv dát tu barvu. Takže bych potřebovala vědět, KDE mi tohle přání splní a kolik to zhruba bude stát? Nerada bych za to dala čtvrtku měsíčního kapesného :-? A taky ne každá kadeřnice disponuje takovými barvami; už jsem se poptala u jedné své „domácí“ a ta nic takového nedělá, protože… prostě nemá klientelu, která by si barvila vlasy takovými divokými barvami :lol:

Poprosila bych ideálně doporučení na salony v Praze (nebo v Budějcích, taky beru). Napadá vás?

StrayBullet 13.1.12 16:45

Kadeřnictví v Brně

Máte tu někdo oblíbeného kadeřníka v Brně? Moje husté, delší vlnité vlasy už úplně křičí po nějakém zásahu nůžkami, ale nemůžu se rozhodnout kam zajít. Zkoušela jsem Smaragd, Le Salon, Toni and Guy a spoustu dalších a nikde jsem úplně nadšená nebyla :think: Hledám nějakého mistra střihu, co dokáže i poradit :mrgreen:

Reg9 13.1.12 17:03
cat_deveraux1 14.1.12 00:34

StrayBullet: Alexandra Michalas.. Do prkna, na ulici si nevzpomenu.. To jsem to teda kámoška :D Jo… Pellicova 5.

A co se týče vlasové kosmetiky tak můžu dámy doporučit z.one concept. Dlouho jsem pátrala a toto je prostě ono! Mám velmi jemné a slabé vlasy, mám hustý blonďatý melír a vlasy do půlky zad a ty vlasy tou délkou a melírem dost trpí. Krepatily se mi, lámaly, vypadaly jako chemlon.. A teď? Krásné, hladké, lesklé vlasy a rostou. Vůbec nechodím stříhat konečky, jen dobarvit a pro tuto kosmetiku. A božsky voní po mléce a medu :).
Kdo má zničené a vysušené vlasy po barvení, můžu opravdu jen doporučit.

StrayBullet 14.1.12 13:22

Děkuju za tipy, určitě vyzkouším! Já bych potřebovala zas nějaký přípravek, který by uhladil ty moje vlny tak, aby vypadaly upraveně. Vlasy nechávám normálně uschnout a samy se pěkně navlní, ale jsou prostě krepaté. Používám Redken fresh curl, ale ten pomůže jenom decentně. Zkusím mrknout na ten One concept :)

cat_deveraux1 21.1.12 22:15

Ty stránky jsou http://www.z-one-concept.cz/ v u nich na webu v diskuzi se stačí otázat, kde je koupit a oni mám vypíší kadeřnictví v okolí kam na ně ;)

ForeverAmber 6.10.13 18:16

Brno

Ahoj, koukam, ze posledni prispevek tady uz je dost stary, a ja se ted potykam s podobnym problemem. Mam po ramena dlouhe, barvene a dlooouho poradne nestrihane vlasy, ktere uz nutne potrebuji nejaky zasah. Moje puvodni kadernice je na materske a hledam novou/eho v Brne, nekoho sikovneho a ne extra draheho. Doporuci nekdo, prosim? Dekuju!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek