Karl Hadek a jeho parfémy Sharon a Magic

Bernie 25.07.07 16:37

Dnes jsem chtěla objednávat něco u Hádka a napadlo mě vyzkoušet ty dvě jeho vůně. Sharon a Magic. Neznáte někdo, nezkoušely jste?

Sharon i Magic mají být parfémy (?) s výdrží, u Sharonu, dokonce dvanáctihodinovou.


Reklama

IvKa 30.07.07 10:06

Od Hadka jsem si koupila napřed tester vůní a potom si vybrala Sharon. Připomínala mi Lauru od Laury Biagiotti v takové teplejší verzi. Osm hodin bych řekla, že vydrží, ale dvanáct je asi hodně. Za tu cenu to je výhodná koupě a kvalita použitých olejů asi taky není špatná. Na Magic si už nevzpomínám, asi mě neuchvátila, ale pánská, myslím že Karloff, byla pro mně smrtící. Já jediná z okolí jsem v něm cítila kozla. Jednou, jako malá jsem s tím pachem setkala a dlouho jsem se z toho nemohla vzpamatovat.
Ale Sharon se povedla a moc ráda jí používám v zimě.

Bernie 30.07.07 19:06

IvKa: :) dnes mi zásilka od Hádka přišla, a v ní vzorky dámské vůně Sharon a Magic a pánského Karlofa. Sharon je hodně svěží, Lauru opravdu připomíná, místy mi připomněla i Cool Water, ale Sharon je o něco lepší. Cítila jsem ji na sobě z ruky asi 4 hodinky, ale zase jsem si x-krát myla ruce a ještě jsem koupala psa, takže to není tak úplně špatná výdrž, i když těch dvanáct hodin bude hodně nadnesených.

Magic je kořeněnější, sladší, ale řekla bych, že mi z ruky zmizela dříve, než jemnější Sharon. No vida a Karlof mě docela zaujal. :) Vydržel nejdéle, a asi nejvíce jsem vnímala vonné tyčinky. Kozla jsem necítila, ale možná bych ho ani nepoznala, protože jsem nikdy neměla osobně tu čest. :D Ale najdou se lepší pánské vůně.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama