Kauza chlist: souhrn veškerých pohledávek

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Lavandine1 5.4.17 13:40

@saisanka Jsem Ti vděčná, že jsi to sem napsala, protože je to velmi poučné. Také jsem se jí na začátku zastávala, protože mi připadala jako přecitlivělý zmatkář, který si vzal větší sousto, než unese. Psala tu narážky, že jí opustil manžel, že je těhotná, a všichni si mohou doteď přečíst její ujišťování o tom, že zboží bude. Ale výše uvedené mne opravdu překvapilo, včetně toho " znalecký posudek psychiatra, že se jedná o duševně zdravou osobu která není závislá na žádných psychoaktivních látkách".
Je to dost šok… 8o :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
Movela 5.4.17 13:41

:nevim: a jak se tedy skutečně jmenuje? Nejmenuje se Lucie S?

saisanka 5.4.17 13:59

na soudním spisu je uvedeno jako její pravé jméno ....., ale tato osoba vystupovala pod spoustou jiných jmen. Lucii jsem tam žádnou nenašla. Nicméně v žalobě kterou mám k dispozici jsou pouze skutky, za které ještě nebyla souzená. Píše se tam mimojiné, že když ji policie zadržela v září 2015 tak měla u sebe 2 kradené občanky na cizí jména, průkazku zdravotního pojištění a také Opencard na cizí jméno, plastovou folii s propisovacími písmeny, znaky a číslicemi (tím byly pozměňovány údaje na těch kradených občankách) a několik kopií řidičáků, občanek na cizí jména (ženská i mužská).

Když ji policie zadržela přímo při činu v únoru 2016, tak zase měla u sebe další cizí občanku nějaké Petry, plus barevné fotokopie občanky a cestovního pasu nějaké Markéty, plus folii s písmeny a číslicemi, tzv. propisot…
(ty doklady samozřejmě byly policií evidované jako odcizené)

Prostě chodila sem a tam a furt dokola to zkoušela, občas to vyšlo. Ta to bude dělat furt. A ty „pohádky“ co si k tomu navymýšlela…

Příspěvek upraven 26.11.17 v 10:26

Minulý týden jsem také dostala oznámení z pošty, že tam mám dopis „obžaloba“. Hned ve mne hrklo, co se to děje, já takový slušňák :lol: , a pak mi docvaklo, že to je kauza chlist. Od té doby jsem se ovšem na poštu nedostala…
Každopádně koukám, co všechno má na svědomí. Tohle je už opravdu chronické, a nevyléčitelné…
Asi tak, jak má někdo předpoklady a talent být umělcem, uznávaným fyzikem, matematikem apod., tak má asi někdo talent na podvody. :think:

Barbarella 5.4.17 15:12

… a když si vzpomenu na některé její zdejší kamarády, kteří s ní byli jedna ruka. 8) 8) 8) Moc dobře si to pamatuju.

melany 5.4.17 15:19

@Barbarella ..jsou Ti její kamarádi ještě tady mezi námi??

Lavandine1 5.4.17 15:25
@Barbarella píše: … a když si vzpomenu na některé její zdejší kamarády, kteří s ní byli jedna ruka. 8) 8) 8) Moc dobře si to pamatuju.

Je to fakt, lidi, kteří zřejmě zkušenosti s podvody mají, ji rozpoznali hned. 8) . Někteří ostatní, pro které to není tak běžné, jí nějakou dobu věřili.
Nebo tím snad chceš říct, že jí tu někdo na arome pomáhal páchat trestnou činnost? :poblion:
A dohledat na Arome lze ledacos… třeba i Tvoje příspěvky.. ;) :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Lavandine1 5.4.17 15:47
@melany píše:
@Barbarella ..jsou Ti její kamarádi ještě tady mezi námi??

Koukám, že v době kauzy „chlíst“ jsi tu byla, a vzhledem k tomu, že lidi se moc nemění, je Tvoje otázka zřejmě jen řečnická :mrgreen: .
Každopádně, pokud máte s Barbarellou nějaké informace navíc k dispozici, doporučuji vám je nahlásit Policii ČR … nebo držet ústa, abyste se neocitly na opačné straně barikády. Pokud to totiž nevíte, tak pomluva je taky trestný čin. :mrgreen: :mavam: .

• Citovat
  • Nahlásit
melany 5.4.17 16:09

@Lavandine1 byla jsem tu, ale moc jsem to nesledovala, jen mě zajímá, ne koho si třeba dát pozor. Nemyslela jsem to špatně, není potřeba útočit..

Červánek 5.4.17 17:57
@Lavandine1 píše:
Koukám, že v době kauzy „chlíst“ jsi tu byla, a vzhledem k tomu, že lidi se moc nemění, je Tvoje otázka zřejmě jen řečnická :mrgreen: .
Každopádně, pokud máte s Barbarellou nějaké informace navíc k dispozici, doporučuji vám je nahlásit Policii ČR … nebo držet ústa, abyste se neocitly na opačné straně barikády. Pokud to totiž nevíte, tak pomluva je taky trestný čin. :mrgreen: :mavam: .

to je velmi dobre napsano :palec:

a poučný je i „výcuc“ ze spisu - jen nevim, zda se to smi zverejnovat ci vykladat obsah na verejnem foru, protoze mi na PCR rekli a podepisovala jsem glejt, ze o tom nebudu mluvit, jinak je to poruseni jisteho paragrafu.

@melany @Barbarella predstavte si, ze i ja jsem ji naletela. I ja jsem se ji ze zacatku zastavala a to hodne, s Frantiskem jsme se s ni 2× setkali v Praze a nic jsme nepoznali. Jednala naprosto presvedcive.

Jinak nemam v zivote s podvodniky, ani lidmi tohoto typu zadne zkusenosti. Narazila jsem az zde. Tech Kc 1 200,00 nebo kolik to bylo jsem davno ozelela.

Mnohem vic me sokoval ten podraz. Podrazy od „kamaradky ci kolegyne ci kohokoliv jineho, ke kteremu mam duveru“ nesnesu a jakmile se jednou zklamu, je KONEC a to navždy!

Lavandine1 5.4.17 22:16

@melany To bylo jen přátelské varování :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Lavandine1 5.4.17 22:26

@Červánek Rozumím Ti a děkuju, že to sem píšeš. V tom spočívá škodlivost činnosti podvodníků - že třeba příště ze strachu někdo nepomůže někomu, kdo to opravdu potřebuje, protože se bude bát, aby zase nenaletěl.

• Citovat
  • Nahlásit
saisanka 6.4.17 09:35

@Červánek ano, přesně tak Červánku.
Když člověk pošle někomu cizímu, koho v životě neviděl, peníze, tak prostě už předem musí počítat i s možností že o milé peníze přijde. Není to pravidlem, ale stát se to občas může.

Pokud ovšem zklame blízký člověk, kamarád, partner, kolega v práci… se kterým jsme denně v kontaktu, pak je to úplně něco jiného a člověk by se nad tím měl pořádně zamyslet, aby si vzal do budoucna ponaučení. To bolí.

saisanka 26.11.17 10:44
@Červánek píše:
to je velmi dobre napsano :palec:

a poučný je i „výcuc“ ze spisu - jen nevim, zda se to smi zverejnovat ci vykladat obsah na verejnem foru, protoze mi na PCR rekli a podepisovala jsem glejt, ze o tom nebudu mluvit, jinak je to poruseni jisteho paragrafu.

to asi pleteš dohromady dvě rozdílné věci, hovořit se o tom nemá dokud probíhá policejní vyšetřování… důvodem je, že by se ty informace mohly dostat k osobám na které padá podezření dříve než budou vůbec obviněny a tyto by se následně mohly „připravit“ takovým způsobem že by se jim nic neprokázalo a vyvázly by bez trestu (v případě například vražd je to docela průšvih)

my tu máme pár slov ze soudního spisu (tedy policejní vyšetřování bylo již uzavřeno a podezřelý byl ze spáchání těch skutků na základě zjištěných a DOLOŽENÝCH skutečností oficiálně obviněn), soudní jednání bývají až na vyjimky veřejná a na tomto konkrétním soudním spisu nic o tom, že by informace měly důvěrný či dokonce tajný charakter uvedeno není (že by to nějak ohrožovalo bezpečnost státu)

porjk 27.5.19 13:16

Taky jste dostaly možnost vyjádřit se k podmíněnému propuštění Chlist?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek