Kauza chlist: souhrn veškerých pohledávek

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Medojedka 27.5.19 13:18

@porjk Ano. Jsem zásadně proti, to jse naúsala do mailu.

pesalan 27.5.19 13:21

@porjk Ano. Nejdříve jsem volala na tel. číslo uvedené v záhlaví dopisu a následně jsem poslala email se svým vyjádřením. Jestli ho už někdo četl nevím, nevrátilo se mi potvrzení :-( .

saisanka 27.5.19 15:16

Mi nic nedorazilo, ale je mozne ze to slo na byvalou adresu… Co tam psali ? To jakoze poskozeni maji nejak „hlasovat“ zda je vhodne trestance vypustit na verejnost ? Vzhledem k tomu, ze jsem ji nikdy nevidela, tak asi k tomu nemam co rict. To jestli ji zmeni trest na podminku neni az tak dulezite, pro mne osobne by bylo zajimavejsi vedet, zda a kdy uhradi zpusobenou skodu a jestli hodla v trestne cinnosti pokracovat. Cist ten spis byla fakt sila, a to ze tohle vsecko provadi clovek, ktery je dusevne naprosto zdrav, mne sokovalo. Jelikoz musi byt vylozene asocialne zalozeny takovy clovek.

MagnolieS 27.5.19 15:31

Mně také zatím nic, ale stěhovala jsem se … takže je možná dopis/výzva tam :think:

Renusatko 28.5.19 16:22

Přišel mi též dopis. No osobně rozhodně už nehodlám tímhle případem trávit ani minutu. Takže žádný dopis posílat nehodlám.

pesalan 28.5.19 17:04

@Renusatko Nemusíš posílat dopis, stačí napsat email nebo pracovnici co to vyřizuje zavolat. Dnes odpoledne mi přišla odpověď na můj email s tím, že moje stanovisko bude zahrnuto do vyjádření pro soud.

Renusatko 28.5.19 20:50

@pesalan Tak já už tím nehodlám ztrácet jako vůbec čas. Psaním ničeho. Stejně nevidím důvod, aby byla propuštěná. Mně žádná velká škoda nevznikla, ale z určitých osobních důvodů pro ty předčasný propuštění nejsem. I tak dostane většina trest poloviční než zaslouží. Tím nemyslím konkrétně Alžbětu.

porjk 28.5.19 21:16

Mě to trochu překvapilo,netušila jsem,že k podmínečnému propuštění je zohledňován názor poškozených.

pesalan 28.5.19 21:47

@Renusatko No a to právě chtějí - vyjádření, zda s propuštěním souhlasíme nebo ne.

Hanka H 28.5.19 23:19

Tak o této kauze vím jenom z doslechu (přišla jsem sem těsně poté), ale jestli se chtěl někdo obohatit na úkor nás, aromáků, dala bych mu doživotí - pro jistotu třikrát ;-) !

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek