Káva, čaj

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Afrika 14.12.11 15:12

Tak po práci letím do Tchiba!

Ronna 14.12.11 18:23
shanin píše:
Možná to bude spousta z vás vnímat jako protimluv, nicméně mohli byste mi někdo doporučit opravdu dobrou instantní kávu? Chci to jako dárek a dotyčná osoba pije jenom instantní. Když bych jí dala normální, tak to někomu dá nebo jí to doma zplesniví.Na ceně nezáleží, ale měla by být dostupná a rychle sehnatelná (Vánoce tu máme za týden, žeano…).

Já si kupuju Jacobs, celkem ujde. Vyhni se instantnímu Tchibu.

shanin 14.12.11 22:21

Tchibo znám. Myslím, že mám nějaké dokonce v práci - v takovém zlatém obalu. Řadím do kategorie „normálka“. Není hnusné jako Nescafe nebo Jihlavanka, pravda. Ale neexistuje třeba něco jako Rolls Royce mezi instatními kávami? Stačí i Ferrari… :-D

danaada 15.12.11 07:56

Údajně je nejkvalitnější z běžně dostupných káv Carte Noire, byla mi doporučena člověkem, který tomu dost rozumí, ale zase se nejedná vysloveně o odborníka. A co jsem se tak dívala, tak je to 100 % Arabika, takže si myslím, že může mít pravdu :D

shanin 15.12.11 18:01

Carte Noire mám ráda zrnkovou. Zkusím se podívat po instantní. Díky!

Roza 15.12.11 21:05
derad píše:
směs na kávu, kterou vaří v prodejnách, neprodávají. nicméně z prodávaných zrnkových káv mám nejraději Vienna Melange.
(mimochodem, má být nejpodobnější té neprodejné směsi pro výrobu káv na prodejně )

Kávu, kterou vaří v Tchibu prodávají pod názvem BARISTA. Dnes jsem ji tam poprvé kupovala. A z ostatních mám také nejraději Viennu Melange.

chaantal 21.12.11 13:28

Carte Noir jsem bohužel nezkoušela, ale jinak jsem donedávna pila doma jen instatní kávu a nejvíce mi chutnala Nescafé Cap Colombie. Má krásné aroma a chuťově je taky vynikající. Pak taky Espresso od Nescafé není špatné… ;)

gabra771 03.01.12 17:26

Na Vánoce jsem dostala kávovar Dolce Gusto, takže mňam, mňam, mňam! :lol: Kapsle musím kupovat především v akci, protože jinak jsou běžně dost drahé (asi 120 Kč za krabici). Obrovské plus je její rychlá příprava a hlavně… je to mňamka! :palec:

zdensy 03.01.12 20:25

Máte, prosím, nějaké zkušenosti s kávou bez kofeinu, kterou vybrat?

gabra771 03.01.12 20:30
zdensy píše:
Máte, prosím, nějaké zkušenosti s kávou bez kofeinu, kterou vybrat?

Rozpustnou měla moje tchýně - Nescafé (a to jich vyzkoušela hodně), normální Lavazze (tvrdila, že ostatní stojí „za prd“). Ale chce to opravdu vyzkoušet, protože bez kofeinu je to zase trochu jiná chuť. :think: A jak už to tak bývá - čím lepší značka, tím vyšší cena. Tak jako u všeho.

barbucha 03.01.12 20:37

zdensy, já budu s tím Marks a Spencer už asi votravná - ale já tam, kromě čajů, kupuju i to bezkofeinový kafe, jiný doma ani nepiju…a je dobrý! A neni drahý.

• Citovat
  • Nahlásit
gabra771 03.01.12 20:42

Barbucho, přestože příspěvek patří Zdensy, musím ti taky poděkovat za reakci a za tip - tchýni to přetlumočím. Já co vím, tak ta Lavazza je drahá… ale nedokážu posoudit, bezkofeinový kafčo nepiju. :think:

barbucha 04.01.12 08:52

Nemáš zač, doufám, že tchýni bude chutnat… akorát upozorňuju, že otrávený fakt není :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Sasa 04.01.12 10:12

Já když mám večer chuť na kafe a mám strach si udělat presso, že bych nespala, tak piju bezkofeinový nescafe. To mi přijde fajn.
M&S u nás není, ale až se zase ocitnu v Praze, tak tam juknu

• Citovat
  • Nahlásit
gabra771 04.01.12 12:15
barbucha píše:
Nemáš zač, doufám, že tchýni bude chutnat… akorát upozorňuju, že otrávený fakt není :mrgreen:

A i kdyby bylo… :potlesk:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek