Kde koupit .................................. ?

Tigra 29.6.11 11:47

Kde koupit .................................. ?

Nenašla jsem tady toto obecné téma, tak zakládám: prosím sem dotazy na prodejní místa různých nedostupných značek - hlavně kamenné krámy doma a v dostupném zahraničí (na netu se obvykle dá sehnat všechno, ale zajímá mne spíš, kde se to dá vyzkoušet, osahat, kde vám k tomu narvou tašku vzorkama jiných exkluzivit atd…)

Moje prdní poptávka: by Berdoues

Vím o jednom prodejci v Belgii: Beauty House v Bruselu; dá se to koupit taky někde blíž?

JosefKamil 18.6.19 03:04

Balenciaga Pour Homme

Nechci zakládat nové vlákno, tak vytahuji na světlo dinosaura. Nevíte kde by se dala sehnat? Našel jsem ji na dvou webech v Americe, ale neposílají do Česka. :-(

Hanka H 18.6.19 09:11

@JosefKamil třeba tady - ale nevím, jak odpovídá ta cena …
https://www.amazon.com/…p/B000MNF7LW -

chimaera 18.6.19 09:36

@JosefKamil Nebo padesátka bez celního výpalného, ale taky nic výhodného…
https://www.ebay.com/…273629884831?…

JosefKamil 18.6.19 13:52

Díky za tipy, jdu dumat. :-)

Frankie 18.6.19 14:07

Nedumal bych ani na chvilku a dal přednost 2 nejbližším lehce dostupným vůním.
Koupi z Amazonu čehokoliv nyní již zcela zavrhuji, to je často sázka do loterie a navíc ot.ocká dřina pro prosté zaměstnance.
Měl jsem tam známou, co jsem od ní slyšel, z mého pohledu ne.idské podmínky, š.kana, vyvrátila se v práci.

JosefKamil 18.6.19 15:09

Ani jsem nečekal, že by jste se tak snažili, díky za typy, hold když někdo umí…

… odpověď byla koncipována s přihlédnutím k vytříbenému gramatickému citu některých uživatelů, speciálně Hromara. :-D

JosefKamil 18.6.19 15:18

@Frankie
Taky jsem slyšel, myslím Amazon.
Otázkou zůstává, jestli za vůni dát takovou sumu, když prý dříve bývala zhruba na stejné cenové úrovni jako Lapidus pour Homme, ke kterému ji mnozí i přirovnávají.

chimaera 19.6.19 11:20

@JosefKamil Jestli to není oplakávaná srdcovka nebo sázka na jistotu, tak bych se na to …

JosefKamil 19.6.19 11:28

@chimaera
Není, jen ji chci už dlouho zkusit. Asi se na to vykašlu. :-)

Váš příspěvek