Kde sehnat Violetta di Parma

krapet 31.03.19 23:09

Kde sehnat Violetta di Parma

Zdravím všechny srdečně, díky tomuto webu jsem se při shánění fialkové vůně upnula na vůni Borsari Violetta di Parma. Mohl by mi někdo poradit, kdy bych ji za rozumnou cenu sehnala nebo případně, která dostupná vůně (fialky) by se dala sehnat u nás.

chimaera 01.04.19 07:20

Můžu poradit kde, kdy je na Vás:)

Sem tam se dá sehnat o fousek levněji na e-shopech typu strawberrynet (50 ml za 450,–), fragrancedirect, allbeuty - ale už asi dva roky tam nebyla. Těch 900 - 1000,–/100 ml je taková dlouhodobě běžná cena, levněji snad jen, pokud by ji někdo přivezl rovnou z Itálie, italské poštovné k nám je prostě drahé.
Asi bych šla do té na amazonu :think: (záruka amazonu i paypalu)

krapet 02.04.19 16:49

Moc děkuji, ta cena u italů je hodně zajímavá, škoda té pošty. Nejvýhodnější by to bylo sehnat 3 další zájemce a pak se podělit. Známou v Itálii bych měla, ale ta mi to zase může akorát poslat, takže cena pošty bude hodně podobná :-(

chimaera 02.04.19 20:10

@krapet Zkuste založit diskuzi (něco jako hromadný nákup VdP za XX - byl by zájem?), třeba se někdo přidá (ale poslední dobou je tu trochu mrtvo :think: ).

ivanazvm 11.04.19 21:35

Bahoma

Prosím, nevíte na kterých internetových obchodech bych našla parfémy značky BAHOMA? :strawberry:

chimaera 12.04.19 06:18

@ivanazvm Já ty svoje kupovala na Bonami. Dost často mění sortiment (mívají kampaně), teď tam zrovna parfémy nejsou, ale zkuste se tam přihlásit a dát tohle do sledování, až naskladní, dají Vám vědět: https://www.bonami.cz/…leon-passion (a budou pak i jiné).

Lucinela 12.04.19 08:30

@krapet
Já tuto vůni znám, líbí se mi moc, fialky jsou pro mě jistota, cena je hezká, podělila bych se.

Váš příspěvek