Kde sháníte parfémy, které se nedají sehnat v České republice?

Qwentin 29.7.18 09:38

Kde sháníte parfémy, které se nedají sehnat v České republice?

Dobrý den, zajímalo by mne, kde sháníte parfémy, které se v ČR nedají sehnat. Máte nějaké oblíbené zahraniční weby, kde se dají koupit? Děkuji moc za tipy.

Anonymní 29.7.18 10:44

Strašně moc niche značek se dá koupit blízko našich hranic v parfumerkách v Drážďanech, pro Moraváky ve Vídni, pro Slezany ve Varšavě. Ráj je Berlín, ten taky není moc daleko.
Podle mne si nichovky nezaslouží nákup přes internet. Radši si počkám na příležitost výjezdu do zahraničí, a zajdu si osobně do niche butiku.
Velmi výjimečně, když už to musí být online, nakupuju většinou přímo na webu parfuméra/značky, je to s větší péčí než z e-shopu, obvykle s osobním věnováním, člověk má pocit, že se stal jejich kamarádem. A skoro vždycky se dá domluvit doprava do ČR, i když není v primární nabídce shopu.
Vlastně si myslím, že jsem ani nikdy v žádném multibrand e-shopu s parfémy nenakupovala. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
hromar 29.7.18 23:02

Já nakupuji :
www.eBay.de - chce to zkušenosti

www.allbeauty.com
www.ausliebezumduft.de
oba naprosto spolehlivé

Korsicanka 29.7.18 23:13

A Neos1911 - také spolehlivý e-shop, kde si navíc může nakupující vybrat vzorky zdarma k nákupu - stejně jako v ALZD. Vůbec - těch solidních je v Evropě dost a chovají se stejně slušně jako e-shopy výrobců/parfumérů.

Váš příspěvek