Kde v duty free koupit parfém?

nickonka 12.5.19 07:43

Kde v duty free koupit parfém?

Ahoj holky, prosím kde se vyplatí koupit parfémy na letišti - duty free shopy?
V Praze se nevyplatí… Minulý rok mi manžel koupil parfém v Izraeli výrazně levnější.. vzhledem k možnostem bych potřebovala i další tipy :-) Děkuji :kytka:

mimi 12.5.19 20:02

@nickonka Zalezi na tom kam clovek leti, aky vonu/tovar chce a v neposlednom rade o aky duty free ide. Takze treba zistovat. Napr. vo Viedni je Heinemann, ma aj shop, kde je cena a podla miesta, na ktorom letisku sa clovek nachadza, sa aj meni cena (pozor, moze ist o tu istu siet! ale cena bude ina vo Viedni a ina v Bonne). Nie kazdy zverejneny tovar je vo vsetkych df dostupny. Takze, ak nieco chcem, ked letim z Viedne, tak hladam. Osobne najradsej nakupujem na letisku v Bruseli, tam je IDF (internationaldutyfreeonlineshop) daju sa niektore tovary cez net pozriet. Samozrejme.vsetko nemaju. Ale kupila som tam napr. pomerne lacno 50 ml Dior bloming bouquet za 60 EUR (Vieden Heinemann 64 €, Cologne Heinemann 62 €, parfumeria SVK 82 €.) Alebo Jo Malone 30 ml balenie tam maju za 43 €, co je dobra letuskova cena oproti kamennej predajni (Vieden Douglas 56 €, Nice kamenna 53 €, BA Douglas 60 €). Tolko len pre predstavu. Osobne si vzdy zistim aky duty free je na mieste (odkial a kam) kde letim a co hladam. Potom googlim. Ale netlacim na pilu, obcas sa necham prekvapit.

Chupita9 11.10.19 13:49

Přesně jak tady zaznělo, záleží kde na letišti.. Ale já si myslím, že to je určitě cenově lepší.

Váš příspěvek