Kdo chce zpět původní Arome? - hlaste se bez komentářů

monusa2 19.08.17 15:35

Přidávám se k mnohým uživatelům a byla bych ráda, aby se vrátilo staré , přehledné a nezkažené arome

Anonymní 19.08.17 16:29

Přidávám se ke všem uživatelům a byla bych ráda, kdyby se mi vrátilo panenství a nezkažená mladosť! Jinak sem přestanu chodit a basta.

milacka 19.08.17 16:46

@Romana Frangipani.cz Toto ti Arome nesplní, mladosť s panenstvom ti už nevráti. Aj tak si stojíš za slovom?

Anonymní 19.08.17 16:47
@milacka píše:
@Romana Frangipani.cz Toto ti Arome nesplní, mladosť s panenstvom ti už nevráti. Aj tak si stojíš za slovom?

Stojím, ale nejdřív zkusím admina tři roky bombardovat zbytečnýma výhružkama.

milacka 19.08.17 16:58
@Romana Frangipani.cz
@Romana Frangipani.cz píše:
Stojím, ale nejdřív zkusím admina tři roky bombardovat zbytečnýma výhružkama.

Tak to máš obdivuhodnú výdrž. A v tomto prípade, ako píšeš, zbytočnú.
Ale teraz vážne. Myslím, že toto vlákno stratilo zmysel, tvoj príspevok som v tomto zmysle aj pochopila.
Staré Arome sa už nevráti.

Anonymní 19.08.17 21:02
@milacka píše:
@Romana Frangipani.czTak to máš obdivuhodnú výdrž. A v tomto prípade, ako píšeš, zbytočnú.
Ale teraz vážne. Myslím, že toto vlákno stratilo zmysel, tvoj príspevok som v tomto zmysle aj pochopila.
Staré Arome sa už nevráti.

Přesně tak. A mně se taky zdá, že tyhle nářky píšou lidi, kteří tady třeba 2-3 měsíce nebyli, pak sem přijdou, zařvou si bez souvislostí (a skutečného zájmu) a zase se dva-tři měsíce neobjeví…a přišlo mi to směšné. ;)

Červánek 19.08.17 21:41

@milacka @Romana Frangipani.cz Mate obe dve Recht.
Minulost je pryc, nenavratne, treba hledet dopredu - ceka tam toho tolik dobreho, noveho i novi lide - cemu clovek veri, to si taky pritahne/ i od nej odpadne ;-)

marranna 04.09.17 12:54

Také se hlásím.

tarnes 23.11.17 10:13

Já. Ty původní stránky byly přehledné a super, tyhle se mi nelíbí.

Adorata 12.12.17 15:10

Čím dál tím víc mi dochází, jak bylo původní Arome dokonale udělané, přehledné, milovala jsem recenze uživatelek, diskuze, tvorbu popisků u poličky, zkušebník atd. Tak dobře provedné stránky už jsem nikde jinde nenašla. Takže je to vše pryč? Upřímně dlouho mě to sem netáhlo, nevím kdo zbyl z původní party, přispěvatelů, nadšenců, v těchto stránkách vládne Reklama a Chaos.

gerti 12.12.17 17:56

Odkedy je nová Arome, chodím sem veľmi málo! :palecdolu:

Verda2 14.12.17 16:24

Mně též vyhovovalo to původní, hlavně ta polička mě moc mrzí, hrála jsem si s ní a nyní je vše dohromady, ach jo. Chodím sem ráda, ale už ne tak často jako dřív. Mrzí mě to.

01anca 28.12.17 07:09

Také bych byla pro starý. V tomto něco najít je opravdu nadlidský úkol..

Stránka:  « Předchozí 1 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 Další »
Váš příspěvek