Kdo chce zpět původní Arome? - hlaste se bez komentářů

Stránka:  « Předchozí 1 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
irell 7.3.20 04:43

Jak tady někdo výše zmiňuje - neplakat a něco pro to udělat… Tak tedy nevím na co jiného ( kromě této diskuze tady ) máme páky :-) . Jedině, že by někdo založil stránky ve stejném duchu jako původní Arome :palec: :srdce: .

Henri 7.3.20 09:51

@irell
To uz se davno stalo a odeslo tam plno skvelych kdysi Aromacek, ale mne se stranky vubec nelibi vizualne a nefrci tam tolik diskuze a inzerce, takze zustavam zde i s mouchami.

irell 8.3.20 08:10

@Henri
Děkuji za informaci, prosím a jaké to jsou stránky, můžete vložit odkaz? Děkuji :four_leaf_clover:

MagnolieS 8.3.20 11:04

@irell Páky nemáme žádné …

@Henri Mně se vedle celkem líbí, ráda tam čtu, je to tam mnohem aktuálnější, tady jede vše se zpožděním :think:
Styl inzerce a SZ komunikace mi zase sedí víc tady. …

Hanka H 8.3.20 13:05

Mně už tahle diskuze připadá trochu (dost) únavná a příspěvky „občasných návštěvníků“ takové, jak to říci a neurazit, až naivně bojovně popichující ;-) … Myslím, že jsme se se snažili v té kruté popřevratové :pudl: době dost a dost, někteří se zabydleli se vším všudy u sousedů - souhlasím ve všem s Pavlou @MagnolieS - pro mě je arome srdeční záležitost!

74SLena 8.3.20 13:22

@Frankie
a scházíte se kde?

74SLena 8.3.20 13:36

@MagnolieS
jo taky to tak mám, ráda čtu tady i na Parfumánii, inzerce mi vyhovuje spíš tady, mám Vás všechny moc ráda a některé jsou jen tu a jiné jen tam, někdo je všude, tak v tom brouzdám, akorát se nikde moc neprojevuju a nepíšu

Henri 8.3.20 14:04

@MagnolieS
Mas pravdu, ja tam dlouho nebyla, neni cas, a ted koukam, ze vlakno zkouseci treba fakt jede a jedna pekna recenze za druhou. :palec:

Frankie 8.3.20 16:04

@74SLena
Sházíme se dle potřeby a chuti se sejít.
No, včera odpoledne velký sraz v Cobolis na Ládví, večer komorní na Ládví u Kjitky, dnes komorní ve Strašnicích v jedné kavárně, kde jsme poněkolikáté, příští týden v So jinde, ale to nebudu moci.
Jestlipak si vzpomeneš na sraz, kdy jsme přijeli dobýt Tábor a donesla jsi mi ovonět Eden?

74SLena 8.3.20 17:20

@Frankie
No jasně na sraz si pamatuju a moc na něj vzpomínám, organizovala ho Haifa. A myslela jsem, že Eden jsem vezla Camellii a nejvíc mi v hlavě utkvěla Parfemka a Náťa a pak František „z vaší pražské sekce“. Taky ještě Jerry a holky z Písku Veverka a od Bohemyho ...... jak se jmenovala (si nemůžu vzpomenout).
Scházíte se všichni dohromady, nebo je to fakt striktně podle toho kdo kam jako „víc“ patří? Na svůj první sraz do Prahy na Andělu sem jela nejen kvůli vůním, ale hlavně poznat ty s kým sdílím svoje zážitky a byla sem hrozně zvědavá na Barbuchu. Taky v Táboře byla Chlist, myslím, že kvůli jejím podvodům se to tady pak tak rozdělilo a plno holek odešlo. A nikdy nezapomenu na Dusty jak psala o tom jejich psovi, to by vydalo na humornou knížku. Joooo to bylo boží :-)

Frankie 8.3.20 22:17

@74SLena
Pokud budeme spolu mluvit osobně, rád Ti to všechno připomenu.
Scházíme se podle chuti, jak kdo může nebo je zrovna zdráv, buď v soukromí, nebo v zařízeních (restauracích, kavárnách), kde jsou nám nakloněni, v různém počtu.
Myslím, že rekord byl 18 lidí.
Partu máme svou, ovšem jezdí i zdaleka (Budějovice, Plzeň, Brno).
Nedávno jsme právě zase my zajeli do Brna na brněnský sraz.
Ten se povedl.
No a abych neurazil Plzeňačky, tam to snad nikdy nemělo chybu.
No, měla bys zavítat někdy i k nám, třeba Ti to otevře oči.

Stránka:  « Předchozí 1 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Váš příspěvek