Kdo zná a ohodnotí? Banana republic,Victoria Secret...

Arome Aneleh 28.12.09 19:19

Kdo zná a ohodnotí? Banana republic,Victoria Secret...

Holky,kočky…máte nějaká zkušenost s tímto parfémem Banana Republic Jade a s parfémy Banana republic vubec? A taktéž s parfémy Victoria Secret,konkrétně Dream Angels Heavenly a Dream Angels Wish? Je vubec možné se dostat ke vzorečku či odstřiku těchto parfémů? Nejsem tak profi,tak doufám,že mi třeba zkušenější kolegynky poradí. Děkuji moc 8) …


Reklama

tapuz 29.12.09 11:16

Já mám Banana Republic W a vnímám ji jako svěží, květinově zelenou vůni. Zpočátku v ní cítím zelené stonky a trošku bylinkovou vůni, něco jako šalvěj nebo tak podobně, a když ta ostrá svěžest vyprchá, tak mi přijde jako taková leknínová vůně na ambrovém základu, ale ta ambra není sladká, jen drží při zemi tu vodní leknínovou vůni. Vůně není nijak výrazně nápadná a na mě nemá dlouhou výdrž, musím ji občas přiživovat. Pro mě jednoznačně svěží, trochu ostřejší. Mám ji ráda, je to jasný protiklad mých oblíbených sladkých a vanilkovo-ambrových vůní a je to jedna z těch, kterými si kompenzuji občasnou přesycenost těmi svými slaďáky :lol: . Ale naslepo bych moc nedoporučovala, asi se nelíbí každému, četla jsem na ni i negativní reakce.

Ingrid 29.12.09 16:36

U kamarádky jsem zkoušela Dream Angels Heavenly,dokonce mi dala malý odstřik na doma.Je to moc pěkná,jemná vůně,typ květinově-ovocný,nejvíce patrné jsou kdoule,mošus,lehká vanilka,santal v pozadí a závan bílých kytek,špetička kardamomu ve složení ji dělá lehounce pikantní.Hebká,hlad­ká,příjemná,a­le výdrž a intenzita patří k těm slabším nebo spíše jemnějším,je to ten typ,co s pokožkou jakoby splyne a líp drží na oblečení.

Ingrid 29.12.09 16:40

Klidně bych ji poradila i naslepo bez zkoušení,myslím,že vyloženě odpudivá asi nemůže být nikomu,jen pro milovnice pecek typu Opium nebo unisexovek ,to nemusí být zrovna to pravé ořechové.Pro představu,Jovan White Musk+ovoce,kon­krétně ty kdoule a vanilkový poprašek,asi tak nějak voní,lepší přirovnání nemám. :wink:

RoSa 29.12.09 16:56

Ahoj, já mám také Banana Republic W, nedávno jsem ji objevila díky výměně s Motu tady z fóra :P

Je to svěží vůně, ale není to taková ta „ukřičená“ svěžest. Je moc příjemná, taková jemná, čistá, jako nějaký krém… Já bych zase řekla, že to bude líbivka všeobecná… ani svěží ani sladká, takový kompromis…
Výdrž má na mně výbornou. Tady v databázi jsem ji nenašla… :conf:

tapuz 29.12.09 19:29
RoSa píše:
Ahoj, já mám také Banana Republic W, nedávno jsem ji objevila díky výměně s Motu tady z fóra :PJe to svěží vůně, ale není to taková ta „ukřičená“ svěžest. Je moc příjemná, taková jemná, čistá, jako nějaký krém… Já bych zase řekla, že to bude líbivka všeobecná… ani svěží ani sladká, takový kompromis…
Výdrž má na mně výbornou. Tady v databázi jsem ji nenašla… :conf:

Tady v databázi není bohužel žádná vůně od Banana Republic. Já jsem W taky koupila kdysi tady na fóru, a to naslepo, a líbila se mi hned a moc. Ale třeba na Fragrantice jsem četla i negativní reakce. Tak jsem ráda, RoSo, že se líbí i někomu dalšímu :lol: .

Arome Aneleh 29.12.09 23:32

Děkuju za názorky..

Děkuju za všechny dosavadní příspěvky, já už jsem myslela,že se nikdo neozve :roll: …chtěla bych nějaký Banana vyzkoušet,tak bych ráda slyšela nějaké tipy, zaujal mne právě JADE, ale nikde žádná recenze ani diskuze. :conf:

A většinou je vyprodaný.Ty VS mě lákají,mám ráda lehčí vůně. Ale musí mít kouzlo a být kvalitní.(teda kouzlo pro mě).samo. :lol:

domenica 29.12.09 23:39

Měla jsem několik vzorků vůní Banana Republic i Victoria Secret z USA. Bohužel, žádná mě nezaujala a některé se mi hodně nelíbily. Voněly mi nepříjemně synteticky, agresivně. Oblečení a prádlo mají mnohem lepší.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama