Kdy měníte parfém a co Vás k tomu vede

Aanomis 17.07.12 10:05

Kdy měníte parfém a co Vás k tomu vede

Tak mě napadlo, že dříve jsem používala jednu vůni třeba 3 měsíce v kuse bez ohledu na nálady a počasí, poslední dobou /jak sbírka bobtná a rozrůstá se / mám chuť snad obden na něco jiného…trošku mě to znepokojuje - a tak mě napadlo jak to máte vy? Měníte vůni s náladou, změnou ročního období /u mně funguje hlavně jaro/ :)) nebo vás provází hlavně jedna vůně, které jste věrné již dlouho? A který parfém jste si pořídili již poněkolikáté?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

elisa 17.07.12 12:14

Kdysi jsem měla dva parfémy: jeden na den a jeden na večer. :lol: To už je dávno. Teď střídám podle nálady, když se nálada během dne změní nebo parfém nesedne, tak se osprchuji a změna. Něco mám tendenci nosit podle ročního období, něco podle počasí. Něco protože je to spojené s njakou příjemnou vzpomínkou. Když se vůně zase spojí s něčím nepříjemným - tak už si ji nemůžu vzít nebo za velmi dlouhou dobu.

Fleur 17.07.12 12:52

Počasí, nálada, příležitost, barva oblečení… ale prostřídám tak maximálně 2-3 denně.

Venea 17.07.12 12:53

Nemám co měnit, protože žádnou „trvalku“ nemám, každý den je to úplně něco jiného, někdy přes den dokonce i více různých -na ráno, na večer, do postele…nejvíc vydržím vždy jen v tropickém vedru u nějaké polívačky, těch totiž nemám ani moc…jinak se rozhoduji ale podle počasí, nálady, příležitosti a podle toho jestli někam jdu nebo jsem doma…

Musím říct, že u mě rozhoduje hlavně počasí a nálada, případně příležitost, ale ještě mě nenapadlo se během dne jít osprchovat abych změnila vůni.-)

Alena_In 17.07.12 13:02

Já volím parfém podle podle počasí i nálady, ale celý den používám ten stejný. Pouze, když jdeme třeba do divadla, po osprchování a k jiným šatům si vezmu jiný parfém.
Taky vůně skoro každý den střídám, když si vezmu stejnou vůni třeba třetí den, tak mě začíná nudit a přestává vonět. :mrgreen:

domenica 17.07.12 13:03

Většinou co den, to jeden parfém. Během dne už ale neprostřídávám, zkoušení jiných vůní se nepočítá :D. Rozhodující je počasí, rozpoložení, program dne…

tapuz 17.07.12 13:15

Kdysi jsem mívala dva parfémy, jeden lehký na jaro-léto, druhý těžší na podzim-zimu. To už je ale hodně dávno.
Každý den používám jinou vůni, během dne je neměním. Volím podle momentálního ranního nápadu, roční období už u mě téměř nehrají roli. Pár vůní mám „na spaní“. Některé mám opakovaně, třeba Opium, Sun, Classique, Cool Water, Let It Rock, Nirmala.

barbucha 17.07.12 15:40

Vy jste hrozný nevěrnice :mrgreen: To já, když mi něco dobře padne, tak mám takovou radost (protože se tak v 99% parfémů prostě necejtím :,( ), že to většinou nosím furt! A tak teď poslední měsíc používám téměř denně ten 24 Faubourg - občas, aby mu to nebylo líto, vyvenčím i Shalimar… :lol:

domenica 17.07.12 15:44

Jó, tak když mám něco nového, tak to nosím klidně řadu dní za sebou… ba i týdny. A pak taky Shalimar, ten má výsadní postavení, na ten je nálada vždycky.

Aanomis 17.07.12 16:35

Ten Shalimar mne taky láká - pořád o něm čtu nějaké chvály. Zatím nikde nic negativního. Asi do něj taky skáknu ale až za delší dobu - teď se musím polepšit - trošku jsem utrácela, protože chci „ochutnat“ i ostatní vůně. Ale přidám si do tužebníku. Asi spíše podzimní - zimní vůně že? :))

Lyonella 17.07.12 16:36

Naopak - nejhezčí je v horkém létě. ;)

Venea 17.07.12 16:38

@Aanomis tak ode mě bys na něj určitě žádnou chválu neslyšela :-D (všem fanouškům se omlouvám), chce to prostě jako jakoukoli vůni prostě zkusit, nosí se ale celoročně, holky ho dost vychvalovaly i v létě…

jak koukám na tvoji poličku, tak nevím jestli to pro tebe nebude moc velká pecka, ale on existuje v různých variantách, tak ho zkus :-)

barbucha 17.07.12 16:41

@Lyonella

Ce-lo-roč-ně! :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama