Kdy to na Vás přijde ?

chavah 07.05.09 15:25

Kdy to na Vás přijde ?

Mám tím na mysli nákupy vůní. Ponechávám stranou loňské léto, kdy kurs dolaru byl tak nízko, že bylo hřích neobjednávat v zahraničí ( FX by mohlo vyprávět). Já to mám ve vlnách, spíše jaro, léto,ale už jsem vypozorovala, že musím být v psychické pohodě, abych si nákup užila. Ta radost ze šmejdění po netu ( slevy, akce, výhodné nákupy…), porovnávání, vybírání, objednávání a těšení. V mezidobí, než balíček dorazí, se snažím dostříkávat zbytky, abych měla pocit, že to na poličce řídne a je třeba ji doplnit. Pokud ve mě hlodá výčitka, že toho mám moc, sama sebe utěšuji, že mi na to dcera stejně bude chodit, tak je to vlastně pro ni. Rozhodně to nemám jako náplast na bolístku, to nefunguje.
Máte také nějaké iracionální důvody, proč ? Zde nabízím výběr: dolar půjde nahoru, musím včasným nákupem ušetřit. Budou Vánoce, svátky a narozeniny( dceřiny ).Toto se už nebude vyrábět( bude…). Mají posledních x kousků ( velmi působivé na FX).Ta fialová mašle je tak hezká ( Jahoda ).Hergot, to je ale sleva…

Dámy, jak to máte Vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

cinkja 07.05.09 16:58

Tak u mě to v současné době nebývá příliš impulzivní záležitost, spíše tomu předchází dlouhodobé zkoušení a u vůní, které se mi velmi líbí, pak hledám možnost, kde je koupit.
Je to také dáno tím, že moje polička je dost přeplněná z doby, kdy jsem takovým impulzům podléhala. Navíc se stále více zaměřuji na vůně u nás nedostupné a čím dál dražší. Kdyby mi to někdo tak před dvěma lety předpověděl, tak si budu ťukat na čelo.
Mám tedy spíše tendenci nahrazovat kvantitu kvalitou :lol:

macska 07.05.09 17:37

Ve zcela bezdůvodných vlnách. Teď mám už asi dva měsíce pokoj, nic nového nezkouším, křečkuju odstřiky… A chci flašku Bois des Iles a La Myrrhe od Lutense, takže příští nákupní vlna přijde kdovíkdy.

1Miru 07.05.09 18:39

…nepředvídatelné, neurčitelné…
Ale stav, že něco nutně potřebuju mám v podstatě pořád…! :twisted: ,
akorát se mi to někdy více někdy méně daří ovládat… :roll: :D

WildOrchid 07.05.09 19:41

na me to prichazi kdyz se blizi priliv penez na ucet, a jeste tam mam nejaky zbytek se kterym vim ze vyziju tech cca 10 dni, tak koukam co bych tu od vas vyhodne koupila hezkeho :lol:

Obcas kdyz tu je nabidka na neco co se mi libi ale za moc penez, tak googluju a hledam kde se to da koupit za kolik, vzdycky se doklikam az do kosiku abych vedela kolik to je i s postovnym, a pak si povzdychnu ze tolik penez nemam, ale aspon me pak uz tolik nesvadi nabidka na foru, kdyz vim ze se da treba na ebay sehnat i trochu levneji - pri stesti samozrejme :lol:

ledifia 07.05.09 20:16

Já buď něco opravdu chci a to pak čekám na výplatu (nebo na druhou :? ), a nebo se odměňuju a odškodňuju, když se mi něco obzvlášť (ne)povede.
Ale to je spíš taková hra.
Police má ještě rezervy, ale co koupím, bych chtěla unosit.
A taky se mi líbí čím dál vzácnější a dražší vůně, někdo to tu už zmínil. Mě docela hodně uspokojují i vzorky, takže flaštičky moc nehromadím. I když ty odstřiky se rozrůstají…a miniatury…

B4rča 07.05.09 20:28

Na mě to přišlo… Asi tak před týdnem a ne a ne se toho zbavit :D Navíc když mi dneska přišly první odstřiky, moji touhu po dalších to jen posílilo… :)

chavah 07.05.09 20:37
B4rča píše:
Na mě to přišlo… Asi tak před týdnem a ne a ne se toho zbavit :D Navíc když mi dneska přišly první odstřiky, moji touhu po dalších to jen posílilo… :)

Že by mutace nějakého nakažlivého genu? Do izolace s Tebou !

B4rča 07.05.09 20:42

No jo, to je hrůza… Kde jsem se jenom mohla nakazit?? :conf: No snad ne tady? :whistle: :D

chavah 07.05.09 20:43
B4rča píše:
No jo, to je hrůza… Kde jsem se jenom mohla nakazit?? :conf: No snad ne tady? :whistle: :D

Tady těžko…

ledifia 07.05.09 20:46

Tady to bude přímo KAPÉNKOVÁ nákaza..

chavah 07.05.09 20:50
ledifia píše:
Tady to bude přímo KAPÉNKOVÁ nákaza..

Pandemie masového rozsahu. Bohužel, již těžko léčitelná. A pořád se to rozlézá.Nákaza se přenáší vzduchem, někteří nezodpovědní jedinci ji vědomě roznáší i v ampulích.

B4rča 07.05.09 20:53

jo jo, ale na čas se brzo vyléčim no a pak raději preventivně nebudu nějakou dobu chodit na arome. Nebo spíš - a to je pravděpodobnější - už budu nadlouho imunní proti této nákaze, takže se tu klidně ukážu a budu si spokojeně číst :D :banana:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama